Služby

Mnohí, ktorí už dom stavali hovoria, že postaviť dom je náročné. Áno, veríme. A zároveň v ES vieme, že Vaša cesta k domu náročná byť nemusí. Pracujeme 30 rokov na hľadaní spôsobov, ako Vám k Vášmu domu pomôcť.

Vytvorili sme programy, ktoré cestu k vášmu domu učinia ľahšiu a radostnejšiu.

Kvalitný dom

Postavíme vám dom z najlepších materiálov s najlepšími remeselníkmi. Murovaný dom, najvyššej technologickej vyspelosti. Postavíme vám ten najlepší dom v okolí, ktorého hodnota bude časom rásť. To je náš prísľub pre vás.

dozvedieť sa viac

Dobré financovanie

Prinesieme vám financovanie o vesmír lepšie, ako je bežné slovenské financovanie. Za naše programy sme získali doma aj v zahraničí mnoho ocenení, ktoré teraz otvoria cestu k vlastnému domu aj vám.

dozvedieť sa viac

Bezpečná cesta

Máme pre vás najbezpečnejšiu cestu k vlastnému domu na Slovensku. Za svoj dom budete môcť zaplatiť až na samom konci výstavby. V prípade potreby vám umožníme dom vrátiť. Zafixujeme vašu splátku počas celej doby splácania.

dozvedieť sa viac

Dobrá služba

Ku skvelému domu Vám dáme aj dobrú službu. Prinášame silnú podporu mladým rodinám. Veľkú finančnú úsporu individuálnym projektom celkom zadarmo. Silný pozemkový servis. Aj neobvyklú možnosť vymeniť dom, keď sa zmenia Vaše potreby.

dozvedieť sa viac

Technologicky vyspelý dom

Postavíme Vám dom najvyššej technologickej úrovne. Dom, ktorý bude zlepšovať Vaše zdravie a predĺži život. Dom s desaťkrát nižšími prevádzkovými nákladmi. Dom, ktorý si sám vyrobí elektrinu. Dom, ktorý ušetrí vzácnu vodu.

dozvedieť sa viac