Chytrá hypotéka

Hypotéka bude veľmi s veľkou pravdepodobnosťou najdôležitejším finančným produktom Vášho života. Najdôležitejší produkt musí byť tou najlepšou možnosťou. Predstavujeme Vám rozdielovo lepšiu hypotéku, ako je hypotéka bežná. Predstavujeme Vám Chytrú hypotéku.

garant

Andrea Hudecová

garant programu Chytrá hypotéka

a.hudecova@ekonomicke-stavby.sk

Chytrou hypotékou získate istotu stálych splátok. Ochráni Vás pred stresom z pohybov úrokových sadzieb. A pomôže Vám zabezpečiť sa na dôchodok. V ES Vám budeme dlhodobým partnerom pre Vaše riešenie financovania.

Kľúč k radosti bez stresu

Dobré bývanie je veľká životná radosť. Dobré bývanie Vás urobí viac šťastnými. Dobré bývanie pomáha kvalite a trvanlivosti partnerských vzťahov. Práve hypotéka je často kľúčom k tejto radosti.

Zároveň je dôležité, aby Váš život hypotéka nevystavovala stresu. Ak má byť radosť z bývania dokonalá, nesmie tejto radosti prekážať obava z budúcich splátok. Aby sme Vás zbavili stresu, vymysleli sme pre Vás program Chytrá hypotéka, ktorá:

  • Umožňuje mať rovnakú jednu splátku na celú dobu splácania.
  • Vedľa zaplatenia domu vytvorí dostatočné rezervy sporením.
  • Získa pre Vás vždy najlepší možný úrok.
  • Myslí na „zadné dvierka“ a je pre Vás v každej situácii bezpečná.
  • Poskytuje servis „prvej triedy“. Je pohodlná a bezstarostná.
Chytrá hypotéka

Rovnaká splátka po celú dobu splácania

Mať rovnakú jednu splátku po celú dobu splácania je prianím väčšiny z Vás. Nebyť v strese, keď sa neskôr zvýšia sadzby hypoték. Vedieť, že Váš rozpočet takéto zvýšenie zvládne a ideálne ani nepocíti. To presne bol náš prvý cieľ, keď sme začali pre Vás pripravovať program Chytrej hypotéky.

Veľmi rozumne sme spojili hypotéku so sporením. Zaistili sme, že jednou stále rovnakou splátkou zároveň splácate svoju hypotéku a zároveň si sporíte. Vaša mesačná splátka je tak rovnaká po celú dobu splácania.

Viac než sledovanie momentálnych úrokových sadzieb považujeme za dôležitú sadzbu priemernú po celú dobu splácania hypotéky. Táto dlhodobá priemerná sadzba určuje, koľko peňazí za splácanie svojho domu naozaj zaplatíte. A táto dlhodobá priemerná sadzba je zásadným bodom Vašej Chytrej hypotéky.

K priemernej sadzbe hypotéky potom pridávame i Vaše sporenie na dôchodok. Práve sporenie potom vyrovnáva výkyvy v momentálnych sadzbách hypoték. V prípade ak je sadzba nižšia než priemerná, potom si sporíte viac. Ak je naopak sadzba vyššia než priemerná, sporíte menej, prípadne u najvyšších úrokových sadzieb sporenie dočasne prerušíte.

Celková splátka hypotéky a sporenia je tak po celú dobu splácania rovnaká. Za jednu, po celú dobu splácania rovnakú splátku, platíte hypotéku, a zároveň i sporíte značné rezervy na dôchodok.

Nasporené na dôchodok

Hypotéku budete splácať počas väčšiny svojej aktívnej kariéry. Práve v tento čas je vhodné vytvoriť si tiež úspory na dôchodok.

Prepojili sme Chytrú hypotéku so sporením na dôchodok. Môžete si voliť od konzervatívneho sporenia prostredníctvom stavebného sporenia až po inestovanie do doporučeného akciového fondu. Po zaplatení hypotéky potom pri svojom dome budete mať tiež nasporenú čiastku od 40.000 EUR do 180.000 EUR podľa zvolenej možnosti. Všetko s podporou svojej manažérky financií.

Najlepší úrok na trhu

Ekonomické stavby ako veľký partner bankových domov majú zmluvne garantovaný ten najlepší možný úrok. Nikto Vám teda nemôže dať lepší úrok, než pre Vás v banke získajú naši certifikovaní finanční poradcovia.

O Váš najlepší úrok sa potom budú starať po celú dobu hypotéky. Pri každej významnej zmene úrokových sadzieb začnú jednať s bankou o najlepších podmienkach pre Vás. Znovu a znovu a znovu. Ako často bude k výkyvom dochádzať, tak často budú za Vás najlepšie podmienky dojednávať.

Chytrá hypotéka

Bezpečná hypotéka

Kto má plán pre prípadnú nepriazeň, obvykle tento plán nepotrebuje. V programe Chytrej hypotéky máme pre Vás bezpečné plány i pre prípad nepriazne.

Každého klienta programu Chytrá hypotéka chránime možnosťou Vrátenia domu.

A v celej Európe iba klienti ES môžu svoj dom kedykoľvek vrátiť s nulovými dôsledkami pre svoj rozpočet. Pokiaľ by ste vrátili dom ES, doplatíme banke zostávajúcu hypotéku. Zaplatíme pokuty za predčasné splatenie. A Vám vrátime všetky splátky, ktoré ste do tej doby za hypotéku zaplatili. Pri vrátení domu vrátime Vaše náklady do momentu, ako by ste dom nikdy nestavali. Čo Vám však vrátiť nemôžeme, sú poplatky za údržbu domu a réžie za energie.

Máme pre Vás plán B. Aby ste mohli žiť bez obáv z budúcnosti.

Chytrá hypotéka

Servis prvej triedy bez príplatkov

V ES sme maximalisti a perfekcionisti. Pri každej našej službe premýšľame, ako túto službu urobiť najlepšie. Takú, akú by sme sami chceli. Taktiež pri hypotéke Vás posadíme do prvej triedy. Budete mať svoju osobnú manažérku financií, ktorá sa o Vás bude starať po celú dobu splácania hypotéky. Bude neustále sledovať vývoj úrokových sadzieb a opakovane pre Vás bude vyjednávať tie najlepšie podmienky v banke. Bude osobnou stevardkou Vašej hypotéky. Nízke úroky hypotéky, najvyššie možné zhodnotenie sporenia. I akákoľvek komunikácia ohľadom servisu, údržby, či doplňovania domu pre Vás bude pripravená na jednom ľahko dostupnom kontakte. Všetko pre Vás zabezpečíme bez príplatkov a s maximálnou mierou pohodlia.

Chytrá hypotéka

Výhody bezpečnej hypotéky

  • rovnaká splátka po celú dobu hypotéky
  • chytré spojenie hypotéky a sporenia
  • najnižšia úroková sadzba na trhu
  • možnosť vrátenia a výmeny domu
  • bezplatný servis prvej triedy