program Chytrá hypotéka

Prinášame rozdielovo lepšiu hypotéku, než je bežná hypotéka. Rovnakú splátku po celú dobu splácania. A značnú finančnú rezervu pre spokojný a bohatý dôchodok. Bezpečie vo vysokej hodnote Vášho domu. A pochopiteľne vždy ten najlepší možný úrok. Prinášame Vám chytrú hypotéku.

Hypotéka bude najdôležitejším finančným produktom Vášho života.

„Prostredníctvom Chytrej hypotéky získate istotu stálych splátok. Ochráni Vás pred stresom z pohybov úrokových sadzieb. A pomôže Vám zabezpečiť sa na dôchodok. V ES Vám budeme dlhodobým partnerom pre vaše riešenie financovania.“

garant programu

Andrea Hudecová

garant programu Chytrá hypotéka

a.hudecova@ekonomicke-stavby.sk

  • Tento program Vám prinesie:
  • Rovnakú splátku hypotéky a sporenia po celú dobu splácania Vášho domu
  • Kľud pri splácaní hypotéky
  • Dostatočné zabezpečnie na dôchodok
  • Najlepší úrok hypotéky

Kľúč k radosti bez stresu

Dobré bývanie je veľká životná radosť. Dobré bývanie Vás urobí šťastnejšími. Dobré bývanie pomáha kvalite a trvanlivosti partnerských vzťahov. Inteligentná hypotéka je kľúčom k tejto radosti.

Zároveň je dôležité, aby Váš život hypotéka nevystavovala stresu. Ak má byť radosť z bývania dokonalá, nesmie tejto radosti prekážať hypotéka.

Nastavíme Vám hypotéku, ktorá Vás nebude stresovať, a tým ovplyvňovať kvalitu Vášho života. Hypotéku so silnou finančnou rezervou.

Chytrá hypotéka

Rovnaká splátka po celú dobu splácania

Mať rovnakú jednu splátku po celú dobu splácania je prianím väčšiny z Vás. Nebyť v strese, keď sa nabudúce zvýšia sadzby hypoték. Vedieť, že Váš rozpočet také zvýšenie zvládne a ideálne ani nepocíti. To presne bol náš prvý cieľ, keď sme začali pre Vás pripravovať program inteligentná hypotéka.
Spojili sme hypotéku so sporením. Dokázali sme, že jednou stále rovnakou splátkou zároveň splácate svoju hypotéku, a zároveň si sporíte. Vaša mesačná splátka je tak fixná po celú dobu splácania.

blog Dávida Mencla Pripravte si hypotéku múdro

Nasporené na dôchodok

Hypotéku budete splácať po väčšinu svojej aktívnej kariéry. V rovnakom čase je vhodné vytvoriť si aj úspory na dôchodok. Prepojili sme našu chytrú hypotéku so sporením na dôchodok. Budete si môcť voliť od konzervatívneho sporenia prostredníctvom stavebného sporenia až po investovanie do odporúčaného akciového fondu. Po vyplatení hypotéky potom viete disponovať s nasporenou čiastkou, ktorá zvyčajne predstavuje čiastku okolo 100.000 Eur. To už bude stačiť pre spokojný život na dôchodku.

Chytrá hypotéka

Najlepší úrok na trhu

Ekonomické stavby, ako veľký partner bankových domov, majú zmluvne garantovaný ten najlepší možný úrok. Nikto Vám teda nemôže dať lepší úrok, než pre Vás v banke získame v ES.

O Váš najlepší úrok sa potom budeme starať po celú dobu hypotéky. Pri každej významnej zmene úrokových sadzieb začneme rokovať s bankou o najlepších podmienkach pre Vás. Znova a znova a znova. Ako často k výkyvom dochádza, tak často budeme za Vás najlepšie podmienky dojednávať.

Chytrá hypotéka

Bezpečná hypotéka

Kto má plán pre prípadnú nepriazeň, obvykle tento plán nepotrebuje. V našom programe chytrá hypotéka máme pre Vás bezpečné plány aj pre prípad nepriazne. Každého klienta v programe chytrá hypotéka chránime možnosťou vrátenia domu.

A v celej európe len klienti ES môžu svoj dom kedykoľvek vrátiť s nulovými dôsledkami pre svoj rozpočet. Pokiaľ by ste vracali dom, doplatíme banke zostávajúcu hypotéku. Zaplatíme sankcie za predčasné splatenie. A Vám vrátime všetky, ktoré ste do tej doby za splácanie svojho domu zaplatili. Viac viď program Vrátenie domu.

Pri poskytnutí tejto mimoriadnej možnosti veríme, že ju nebudete nikdy nepotrebovať. Kto má plán B, obvykle tento plán nepotrebuje.

Chytrá hypotéka

Servis prvej triedy bez poplatkov

V ES sme maximalisti a perfekcionisti. Pri každej našej službe premýšľame, ako ju urobiť najlepšiu. Akú by sme sami chceli. Aj pri hypotéke Vás posadíme do prvej triedy. Budete mať svoju osobnú manažérku financií, ktorá sa o Vás bude starať po celú dobu splácania hypotéky. Bude neustále sledovať vývoj úrokových sadzieb a opakovane pre Vás bude vyjednávať tie najlepšie podmienky v banke. Bude osobnou stevardkou vašej hypotéky.

Nízke úroky hypotéky, najvyššie možné zhodnotenie sporenia. Aj všetky komunikácie okolo servisu, údržby či doplňovania domu pre Vás pohodlne v rámci jedného jednoduchého kontaktu.