program Ďakujeme

Ekonomické stavby sú mimoriadne úspešným projektom. Za takmer tridsať rokov našej práce sa nám podarilo dosiahnuť kvalitné bývanie oveľa dostupnejším. Priniesli sme programy, ktoré klienti milujú. Vytvorili nádherné domy a najlepšiu celkovú službu, ktorú k stavbe domu môžete v Európe dostať. Vážime si svojho úspechu. A chceme náš úspech využiť k poďakovaniu.

Ďakujeme za to, čo robíte.

„Ďakujeme“

garant programu

Miroslava Bódiová

garant programu Ďakujeme

m.bodiova@ekonomicke-stavby.sk

Žijú okolo nás.

Pomáhajú. Ochraňujú. Niektorí nasadzujú svoje životy, aby ochránili tie naše. Iní pracujú s úplnou oddanosťou, bez docenenia významu svojej práce. Rovnako ako my v ES svoju prácu vnímame ako poslanie. Robiť svet lepším má pre nich zmysel. Cez mimoriadnu nesebeckosť sú ich profesie spoločnosťou nedocenené. Rovnako ako my v ES svoju prácu vnímajú ako poslanie.

Profesionálni hasiči, policajti, zdravotné sestry, vojaci, zdravotníci záchrannej služby, učitelia, to všetko sú profesie, ktorým dlžíme veľké Ďakujeme. V ES sme sa rozhodli využiť svojho úspech a svojim menom a menom všetkých našich klientov týmto ľudom, pracujúcim v profesiách vysoko nesebeckých, poďakovať.

Pripravili sme tak pre všetkých svojich klientov pracujúcich v týchto profesiách program drobných výhod. Malé výhody, ktorá snáď spríjemnia a zjednodušia cestu k vlastnému domu.

Naše Ďakujeme všetkým hasičom, policajtom, zdravotným sestrám, vojakom, zdravotníkom záchrannej služby, učiteľom. Ďakujeme za to, čo robíte.

Snáď bude náš program prvým z ďalších, ktorý docenia Vašu prácu. Snáď prinesieme inšpiráciu a Vy Ďakujeme budete počuť stále častejšie.

Ďakujeme

2% bonus na zariadenie domu

Pripravili sme pre Vás bonus 2% z ceny Vášho domu. Tento bonus môžete vyčerpať na zariadenie Vášho domu. Vyberte si kuchynskú linku, spálňu, či plot okolo domu. Do výšky 2% z ceny domu toto Vaše prianie uhradíme. To je naše Ďakujeme.

Pri dome v hodnote 150.000 Eur tak bonus činí 2.500 EUR. (2% z ceny domu bez DPH).

4 mesiace bezúročnej pôžičky zadarmo

Pre ľahšiu a rýchlejšiu stavbu domu sme pre všetkých klientov ES dohodli bezúročný preklenovací úver. Ten je pre mnohých kľúčom k ich stavbe domu. Preklenovací úver pre klientov ES dohodneme na 4 mesiace úplne zadarmo, bez akýchkoľvek poplatkov či úrokov.

Ako naše druhé poďakovanie pre Vás rozšírime bezúročné obdobie na 4 mesiace. Vaša stavba tak bude ešte ľahšia a úplne plynulá.

Ďakujeme.

Ďakujeme

Program je určený pre

  • profesionálnych hasičov
  • policajtov, vojakov z povolania vrátane veteránov
  • zdravotné záchranné zložky vrátane pomocného personálu
  • zdravotné sestry
  • učiteľov všetkých stupňov škôlProgram je nenárokový.

Pokud pracujete v některé z těchto profesí, podejte žádost o zařazení do programu.