Ďakujeme

Naše Ďakujeme patrí všetkým, ktorí pracujú s úplnou oddanosťou, bez riadneho docenenie významu ich práce. Rovnako ako my v ES svoju prácu vnímajú ako poslanie. Ďakujeme za to, čo robíte.

garant

Miroslava Bódiová

garant programu Ďakujeme

m.bodiova@ekonomicke-stavby.sk

„Ďakujeme!“

Ekonomické stavby sú mimoriadne úspešný projekt. Počas 20 rokov našej práce sa nám podarilo sprístupniť kvalitné bývanie mnohým klientom.
Priniesli sme programy, ktoré klienti milujú. Vytvorili sme nádherné domy a najlepšiu celkovú službu, ktorú k stavbe domu môžete dostať. Úspech si vážime. A chceli by sme ho využiť ako poďakovanie.

Žijú okolo nás

Žijú okolo nás. Pomáhajú. Chránia. Niektorí nasadzujú svoje životy, aby mohli chrániť tie naše. Iní pracujú s oddanosťou, bez docenenia významu ich práce. Rovnako, ako my v ES vnímame svoju prácu ako poslanie. Robiť svet lepším má pre nich zmysel. Napriek mimoriadnej nesebeckosti sú ich profesie nedocenené.

Profesionálni hasiči, policajti, zdravotné sestry, vojaci, zdravotníci záchrannej služby, učitelia, to všetko sú profesie, ktorým dlhujeme veľké Ďakujeme. V ES sme sa rozhodli využiť svoj úspech, v mene našom a v mene našich klientov, chceme týmto ľuďom pracujúcim v nesebeckých profesiách poďakovať.

Pripravili sme tak pre všetkých svojich klientov pracujúcich v týchto profesiách drobné výhody. Malé výhody, ktoré spríjemnia a zjednodušia cestu k vlastnému domu.

Naše ďakujeme hasičom, policajtom, zdravotným sestrám, vojakom, zdravotníkom záchrannej služby, učiteľom. Ďakujeme za to, čo robíte.

Snáď bude náš program jedným z mnohých, ktoré docenia Vašu prácu. Snáď prinesieme inšpiráciu a Vy „ďakujeme“ budete počuť častejšie.Snáď bude náš program prvým z mnoha, ktorý docení Vašu prácu. Snáď prinesieme inšpiráciu a Vy "Ďakujeme" budete počuť stále častejšie.

Ďakujeme

Výhody určené pre rok 2021

2% bonus na zariadenie domu

Pripravili sme pre Vás bonus 2% z ceny Vášho domu. Tento bonus môžete čerpať na zariadenie Vášho domu. Vyberte si kuchynskú linku, spálňu, alebo napríklad plot okolo domu. Uhradíme účet do výšky 2% z ceny domu podľa Vášho výberu.
(Pri dome v hodnote 120 000 Eur je to 2 400 Eur)

6 mesiacov bezúročnej pôžičky zadarmo

Pre ľahšiu a rýchlejšiu stavbu domu sme pre všetkých klientov ES vytvorili bezúročný preklenovací úver. Tento je pre mnohých kľúčovým k stavbe ich domu. Preklenovací úver poskytujeme klientom ES na 3 mesiace bezúročne.

Ako naše druhé poďakovanie pre Vás rozšírime bezúročné obdobie na 6 mesiacov. Vaša stavba tak bude jednoduchšia a plynulejšia. Ďakujeme.

Ďakujeme

Program je určený pre

Profesionálnych hasičov, policajtov, vojakov z povolania, vrátane veteránov, zdravotníkov záchrannej služby, vrátane pomocného personálu, zdravotné sestry, učiteľov všetkých stupňov škôl.„Ďakujeme za Vašu prácu a obetavosť.“