Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Miroslava Bódiová

garant programu Děkujeme

m.bodiova@ekonomicke-stavby.sk

"Ďakujeme!"

Ekonomické stavby sú mimoriadne úspešný projekt. Za dvadsať rokov našej práce sa nám podarilo sprístupniť kvalitné bývanie mnohým klientom. Priniesli sme programy, ktoré klienti milujú. Vytvorili sme nádherné domy a najlepšiu celkovú službu, ktorú k stavbe domu môžete dostať. Úspech si vážime. A chceli by sme ho využiť ako poďakovanie.

Žijú okolo nás

Žijú okolo nás. Pomáhajú. Chránia. Niektorí nasadzujú svoje životy, aby mohli chrániť tie naše. Iní pracujú s oddanosťou, bez docenenia významu ich práce. Rovnako, ako my v ES vnímame svoju prácu ako poslanie. Robiť svet lepším má pre nich zmysel. Napriek mimoriadnej nesebeckosti sú ich profesie nedocenené.

Profesionálni hasiči, policajti, zdravotné sestry, vojaci, zdravotníci záchrannej služby, učitelia, to všetko sú profesie, ktorím dlhujeme veľké Ďakujeme. V ES sme sa rozhodli využiť svoj úspech a v mene našom a v mene našich klientov týmto ľuďom pracujúcim v nesebeckých profesiách chceme poďakovať.

Pripravili sme tak pre všetkých svojich klientov pracujúcich v týchto profesiách drobné výhody. Malé výhody, ktoré spríjemnia a zjednodušia cestu k vlastnému domu. Malé výhody, ktoré snáď spríjemnia a zjednodušia cestu k vlastnému domu. Naše ďakujeme hasičom, policajtom, zdravotným sestrám, vojakom, zdravotníkom záchrannej služby, učiteľom. Ďakujeme za to, čo robíte. Snáď bude náš program jedným z mnohých, ktoré docenia Vašu prácu. Snáď prinesieme inšpiráciu a Vy ďakujeme budete počuť častejšie.

Děkujeme

Výhody určené pre rok 2018

2% bonus na zariadenie domu

Pripravili sme pre Vás bonus 2% z ceny Vášho domu. Tento bonus môžete čerpať na zariadenie Vášho domu. Vyberte si kuchynskú linku, spálňu, alebo napríklad plot okolo domu. Uhradíme účet do výšky 2% z ceny domu účet za toto Vaše želanie. To je naše ďakujeme. ( Pri dome v hodnote 120.000 € je to 2.400 €).

4 mesiace bezúročnej pôžičky bezplatne

Pre ľahšiu a rýchlejšiu stavbu domu sme pre všetkých klientov ES vytvorili bezúročný preklenovací úver. Tento je pre mnohých kľúčom k stavbe ich domu. Preklenovací úver poskytujeme klientom ES na 3 mesiace bezúročne.
Ako naše druhé poďakovanie pre Vás rozšírime bezúročné obdobie na 4 mesiace. Vaša stavba tak bude jednoduchšia a plynulejšia.

Lacnejšia hypotéka a poistenie (v druhej polovici roka 2019)

Oslovili sme našich partnerov v bankách. Požiadali sme ich aby sa k myšlienke pridali. Veríme, že v druhej polovici roka 2019 Vám tiež prinesieme zľavu na hypotéke a poistení. A to bude naše tretie ďakujeme pripravené pre rok 2019.

Děkujeme

Program je určený pre

Profesionálnych hasičov, policajtov, vojakov z povolania, vrátane veteránov, zdravotníkov záchrannej služby, vrátane pomocného personálu, zdravotné sestry, učiteľov všetkých stupňov škôl.Ďakujeme za Vašu prácu a obetavosť.

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov