program Mladá rodina

Snažíme sa napraviť to, čo štát desiatky rokov zanedbáva. Vzali sme to najlepšie z našich programov a vytvorili kľúč pre vlastné bývanie vo vlastnom dome aj mladým rodinám.

Spokojný život potrebuje dobré bývanie. Kde je dobré bývanie tam sa do šťastných rodín rodia šťastné deti. Kde sa rodia deti tam spoločnosť prosperuje. Bohužiaľ štát pre spokojné bývanie rodín robí iba veľmi málo, takmer nič. V Ekonomkách sa preto nespoliehame na štát. Pracujeme a program Mladá rodina je našou pomocou mladým ľuďom dobre bývať.

Dobré bývanie mladých rodín je zmyslom nášho bytia.

„Dať mladým ľuďom možnosť dobrého bývania je tou najmúdrejšou sociálnou politikou.“

garant programu

Milan Hlaváč

garant programu Mladá rodina

m.hlavac@ekonomicke-stavby.sk

  • V tomto programe nájtede:
  • Financovanie prispôsobené mladým rodinám
  • Možnosť postaviť svoj dom s nízkou vlastnou hotovosťou 8.000 eur
  • Financovanie pre mladé rodiny

Financovanie pre mladé rodiny

Situácia mladých ľudí je špecifická a potrebuje iné financovanie ako sú bežné ponuky bánk. Banky od klientov chcú aby disponovali ideálne 20% svojim kapitálom. Teda keď kúpite pozemok za 60.000 eur a postavíte dom za 160.000 eur banka očakáva, že prídete s vlastnými úsporami 44.000 Eur. Mladé rodiny platiace vysoké nájomné a bežné náklady nemali kedy našetriť tisícky eur. Preto prvým benefitom programu Mladá rodina je nízka záloha klientov 8.000 eur (Alternatíva stavba bez vlastných úspor - program Nulová hotovosť)

Aby financovanie fungovalo pre mladé rodiny musí rodinný rozpočet zaťažiť čo najnižšou mesačnou splátkou. Preto v programe Mladá rodina pracujeme s najdlhšou splatnosťou až na 40 rokov a zvýhodneným hypotekárnym úverom.

Optimalizovaným úverom Vám dokážeme ušetriť veľa peňazí počas celej doby splácania. Priemerná úspora za 40 rokov je viac ako 40.000 eur. To sú peniaze, ktoré použijete pre svoj šťastný život.

Mladá rodina

Nízke prevádzkové náklady

Len nízka splátka hypotéky nestačí. Dôležitá je celková mesačná záťaž, ktorú mladé rodiny musia platiť. Úplne zásadnou hodnotou programu Mladá rodina sú mimoriadne nízke prevádzkové náklady domu. Bez príplatku od nás dostanete dom s najvyšším štandardom - nízkoenergetický. Na vykurovanie sa bude použivať tepelné čerpadlo. Priemerné mesačné náklady na energie tak v našich domoch sú cca 60 Eur/mesačne. To je často tretina z toho čo naši klienti platili v omnoho menších bytoch.

Mladá rodina

Vysoká hodnota domu

Pokiaľ namiesto nájomného splácate hypotéku, splácate si svoj majetok. Čím vyššia bude hodnota tohto majetku, tým bohatší budete. V ES vieme, že je nesmierne dôležité aby hodnota Vášho domu bola čo najvyššia. Aj iba čiastočne zaplatený dom je Vašim značným majetkom a rezervou.

Postavíme Vám murovaný dom z najlepších materiálov, s obrovskou životnosťou a veľkou hodnotou. Za 40 rokov môže byť hodnota Vášho domu štyrikrát vyššia než sú dnešné náklady na obstaranie. To je už majetok, s ktorým bude život veselý.

Mladá rodina

Kuchyňa ako darček

Veľkú radosť Vám snáď urobí kuchynská linka ako darček. Program Mladá rodina je našim hlavným programom. Dohodli sme sa teda s dodávateľom tepelných čerpadiel, že každému klientovi tohto programu spoločne prispejeme na zariadenie domu. Do svojho nového domu od nás dostanete skvelú kuchynskú linku..

Chcete vidieť, aké kuchyne v programe Mladá rodina svojim klienom dávame? Špecifikácia kuchynskej linky

Mladá rodina