Výmena domu

Na svojej práci milujeme možnosť vytvárať pre Vás mimoriadne programy a služby. Jednou z nich je program výmeny domu. Služba, ktorú Vám žiadny iný staviteľ nedá.

garant

Zuzana Pauerová

garant programu Výmena domu

z.pauerova@ekonomicke-stavby.cz

„Vymeniť klientovi dom za iný, keď potrebuje zmenu, považujem za skvelú službu. Som hrdá, keď prinášame klientom mimoriadne služby.“

Zmenila sa Vaša životná situácia? Potrebujete veľkostne iný dom? Alebo dom na úplne inom mieste? Alebo chcete dom s nejakou modernou technológiou? Vy ste nám dali svoju dôveru pre stavbu prvého domu. A my Vám ju oplatíme senzačným programom. Vymeníme Váš pôvodný dom za úplne nový, aký potrebujete.

Prekvapivo časté želanie

Tento program, rovnako ako iné, vznikal pre potreby konkrétnych klientov. Neskôr nás prekvapilo, koľko z Vás, klientov ES, by možnosť výmeny domu uvítalo.

Najčastejším dôvodom meniť dom je sťahovanie sa za prácou. Tiež meniaca sa veľkosť rodiny je dobrým dôvodom. Dospelé deti odchádzajú alebo naopak môžete zistiť, že potrebujete dom o trochu väčší. Trebárs pre svoje podnikanie. A úplne najviac si pamätáme klientku, ktorá k nám prišla so zadaním, že po 10 rokoch sa jej jednoducho páčia iné domy a chce proste nový dom.

Výmena domu
Výmena domu

Úplne ľahko. Najľahšie, ako si viete predstaviť

Kúzlom tohto programu je jednoduchosť. Potrebujete nový dom. Vyberiete si konkrétny pozemok, ktorý pre Vás kúpime. Kúpime za peniaze ES. Vy žiadne peniaze potrebovať nebudete. Vyberiete si konkrétny dom, ktorý na pozemku postavíme. Pochopiteľne Vás necháme vybrať všetko zariadenie domu podľa Vašich predstáv.

Vy stále pohodlne bývate vo svojom pôvodnom dome. Keď je nový dom dokončený, tak sa jednoducho presťahujete. Svoj pôvodný dom predáte alebo vrátite programom Vrátenie domu.

Pripravili sme tento program tak ľahký, že ľahší už byť nemôže.

Naša forma poďakovania

Možnosť vymeniť svoj dom za nový je veľkým poďakovaním všetkým Vám, klientom ES, ktorí ste nám dali svoju dôveru a nechali nás vyrásť v najväčšieho staviteľa rodinných domov. Naša sila a veľkosť je Vám týmto programom k úžitku a k radosti.

Príklad využitia

Martine a Kamilovi sme pred 16 rokmi postavili veľký bungalov pre nich a deti. Ako šiel čas, deti žijú svoje životy mimo domu rodičov. Pôvodný dom začal byť veľký a tiež miesto pre život už vôbec nevyhovovalo nárokom klientov. Pred šestnástimi rokmi sa aj domy stavali inak ako dnes. Dom mal ešte radiátory namiesto dnešného podlahového vykurovania. Dvojsklá v oknách. A kotol so zásobníkom na drevo. Krásne bývanie vo svojej dobe. Dnešné technológie však ponúkajú bývanie pohodlnejšie.

A tak sme sa dohodli, že pre klientov kúpime pozemok oveľa bližšie k mestu a k lekárskej starostlivosti. Postavíme menší dom. Teda dom najnovších technológií.

Kúzlom všetkého je jednoduchosť. Všetko robíme v réžii ES. Kúpime pozemok, postavíme dom. Klienti si vyberú v dome podľa svojho želania podlahy, kúpeľne, kuchyňu. Všetko v novom dome realizujeme podľa ich priania. A oni stále bývajú v starom dome pohodlne a bez zbytočného dvojitého sťahovanie.

Keď bol nový dom hotový a skolaudovaný, Martina s Kamilom sa presťahovali. Pôvodný dom sme spoločne predali za výborné peniaze. Klienti ich použili k umoreniu väčšiny zostávajúcej hypotéky.

Vo výsledku majú Martina a Kamil namiesto starého domu dom úplne nový - nízkoenergetický. Podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlo, krásne súčasné kúpeľne a nádherný moderný interiér. Mesačná splátka hypotéky je tretinová oproti tej pôvodnej. Všetko na mieste, ktoré oveľa viac vyhovuje ich potrebám.

To je program výmena domu ES.

Výmena domu

Ďalšie informácie Vám prinášame v našom videu "Do hĺbky – Výmena domu".

Možnosti využitia a cena programu

Program Výmena domu môže využiť každý klient ES, ktorému sme postavili dom. A využitie tohoto programu je pre našich klientov úplne zadarmo.

Výmena domu