Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Zuzana Pauerová

garant programu Výmena domu

z.pauerova@ekonomicke-stavby.cz

"Vymeniť klientovi dom za iný, keď potrebuje zmenu je myslím si, skvelá služba. Som hrdý, že takéto služby klientom prinášame."

Zmenili sa potreby Vašej rodiny? Je Vám terajší dom už malý? Sťahujete sa na druhý koniec republiky? S programom Výmena domu to nie je žiadny problém. V ES môžete vymeniť svoj dom za úplne iný, podľa Vašej aktuálnej potreby.

Každý z programov vznikal pre riešenie potreby konkrétneho klienta. Často nás potreby našich milých klientov zavedú do fantastických myšlienok. Od skvelej myšlienky to potom už nie je k dobrému programu ďaleko.

Životy klientov niekedy stretávajú zmeny. Vytvorili sme úplne ojedinelý a úžasný program, ktorý pomáha zvládať zmeny s radosťou. Vytvorili sme program, v ktorom svojim klientom, podľa ich potrieb, vymeníme starý dom za nový.

Keď je zmena nutná

Možností, kedy klienti náš program potrebujú, je množstvo. Mnoho klientov potrebuje dom na úplne inom mieste, keď odchádzajú za prácou. Niektorí z našich klientov menia miesto života, keď odrastú deti, a plnia si tak svoje dávne sny. Často riešime zmenené potreby rodiny, keď sa rodina rozrastá či naopak deti odchádzajú. A pamätáme si tiež klientku, ktorá k nám s radosťou prišla, že po desiatich rokoch chce jednoducho iný dom, iný vzhľad a hlavne zase nový.

Pre všetky tieto zmeny sme vytvorili program, ktorý výmenu domu za nový urobí mimoriadne ľahkú a výhodnú.

Výmena domu

Jednoduchosť

Výmena domu

V ES dobre vieme, že za svoj úspech vďačíme svojim klientom. Klienti, ktorí nám dali svoju dôveru, umožnili rozvíjať myšlienku dobrej služby a stať sa významným staviteľom rodinných domov.

Nosíme aj svojich bývalých klientov v mysli a stále sa snažíme aj pre nich prinášať nové a často výnimočné služby. Služby, ktorými spríjemníme užívanie našich domov, znížime prevádzkové náklady alebo zlepšíme úroveň bývania.
Služba staviteľa pre nás nekončí odovzdaním domu. Naopak, chceme Vám byť výborným partnerom aj mnoho ďalších rokov, ako dom užívate.

Vytvorili sme preto program, ktorý umožní veľmi pohodlne vyriešiť meniace sa potreby na bývanie. Náš nový program umožní jednoduchú výmenu existujúceho domu za nový, ktorý bude presne zodpovedať aktuálnym potrebám.

Službu môžu využiť klienti, ktorí s nami v minulosti realizovali stavbu kompletného domu. Podľa Vášho želania kúpime pozemok k stavbe nového domu. Postavíme nový dom vo všetkých detailoch prevedený, ako si budete priať. Odovzdáme Vám kľúče od Vášho nového domu a prípadne prevedieme či upravíme existujúcu hypotéku zo starého na dom nový. Starý dom pripravíme na predaj a predáme.

Nový dom, rovnaká splátka

Na Slovensku existuje nezvyčajné pokrivenie trhu. Staré stojace domy sa v porovnaní s novými domami predávajú za nereálne vysoké ceny. Nové domy sa v súčasnej dobe stavajú za nízke marže. Pre väčšinu klientov tak naša služba znamená nový najmodernejší dom s nižšími prevádzkovými nákladmi za pôvodnú splátku, ktorú klient splácal za starý dom.

Obmedzená kapacita programu

Tento náš nový program VÝMENA DOMU prevádzkujeme zatiaľ v obmedzenej skúšobnej prevádzke. Počet takto rea lizovaných zmien domov tak môže byť počas roka obmedzený v prípade príliš vysokého dopytu našich už bývajúcich klientov.

Unikátnosť služby

V ES sme vytvorili mnoho unikátnych programov a služieb. Z informácií, ktoré máme, nie je v Európe žiadny druhý staviteľ, ktorý by umožnil svojim klientom v prípade potreby takto ľahko vymeniť jeden dom za druhý. Sme hrdí, že práve svojim klientom, klientom Ekonomických stavieb, môžeme exkluzívnu túto službu poskytnúť.

Možnosť výmeny domu nie je obmedzená len na Českú republiku. Klientom umožníme výmenu realizovať vo všetkých častiach Európy, kde domy staviame. Aktuálne v Česku, Poľsku a na Slovensku. V obmedzenej miere potom v Nemecku a Rakúsku. V budúcnosti Vám však môžeme Váš dom pre výmenu postaviť aj vo Francúzsku, Anglicku či Portugalsku.

Výmena domu

Príklady použitia

Jozef a Anna s nami pred dvanástimi rokmi postavili nádherný veľký dom pre seba a svojich dvoch synov. Keď nám klienti po dvanástich rokoch zavolali, urobili nám veľkú radosť. Klientov potešilo, že všetci ľudia ES, ktorí sa stavby domu vtedy zúčastnili, stále na svojich pozíciách pracujú. Nás potešil ich záujem a tiež to, ako si pamätali všetkých kolegov svojho tímu.

Životná situácia Jozefa a Anny sa za dvanásť rokov zmenila. Ich chlapci vyrástli a rozleteli sa do sveta. Naši klienti nastúpili do čiastočných dôchodkov a dom pre nich začal byť zbytočne veľký. Vybrali si nový, menší pozemok a chceli na ňom postaviť malý bungalov.

Práca s týmito klientmi bola veľmi radostná. Klienti poznali postup práce, všetko tak bolo veľmi jednoduché a rýchle. Zostavili sme pre nich rovnaký tím, ktorý pracoval na ich prvom dome. Kúpili sme pozemok podľa výberu klienta. Na ňom postavili dom. Klienti už vopred vedeli, čo chcú a čo naopak nie. Projektovanie bolo veľmi jednoduché. Za sedem mesiacov od prvého zavolania sme im odovzdávali dokončený nový dom. Po presťahovaní sme pôvodný dom dôkladne zrekonštruovali. Drobné opravy, zateplenie, výmena podláh a nové maľovky urobili pôvodný dom znovu krásnym. Po celú dobu naši klienti nepotrebovali žiadne peniaze. Všetko sme financovali z vlastných zdrojov, teda z budúceho predaja pôvodného domu.

Nový dom si klienti zaobstarali za 82.000 € a pozemok v hodnote 35.000 €. Pôvodný veľký dom sme po rekonštrukcii predali za 188.000 €. Po odpočítaní nákladov na rekonštrukciu klientom pre spokojný život v dôchodku zostalo 61.000 €. Nový dom je nízkoenergetický, teda tiež prevádzkové náklady sú oveľa nižšie ako u pôvodného veľkého domu.

Máme radosť z priateľského vzťahu so svojimi klientmi. Prajeme im, nech svoj druhý dom užívajú v zdraví čo možno najdlhšie.

Výmena domu

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov