Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Milan Hlaváč

garant programu Pohodová stavba

m.hlavac@ekonomicke-stavby.sk

"Sedem rokov sme hľadali riešenie – dnes ho držíme v ruke!"

Nie, už nemusíte predávať svoj byt pred dokončením svojho domu. Už nie je nutné sťahovať sa počas stavby do nájmu. Pripravili sme pre Vás program POHODOVÁ STAVBA, kde sa najprv presťahujete a až potom svoj nový dom zaplatíte.

Program POHODOVÁ STAVBA je programom financovania, v ktorom celú cenu svojho domu zaplatíte po dokončení a odovzdaní svojho domu. Program skutočne jedinečný. Program, kde sa najprv stavia, a až následne platí.

Program viacerých využití

Existuje veľa rôznych dôvodov, kedy Vám bude program POHODOVÁ STAVBA úžasným pomocníkom. V prvom rade túto službu využijú klienti, ktorí po presťahovaní do nového domu budú súčasnú nehnuteľnosť predávať. Program umožní pohodlné presťahovanie do nového domu. Následne predať súčasný byt či dom a z výnosu predaja zaplatiť nový dom.

Program POHODOVÁ STAVBA poteší aj klientov, ktorí chcú celú cestu stavby prejsť harmonicky a pokojne. Program odstraňuje jeden z najviac sťažujúcich momentov dnešného stavania – priebežné, postupné financovanie hypotékou. Kolotoč jednaní v banke a znaleckých posudkov na stavbe veľa našich klientov stresuje. Stavba domu je významná životná udalosť. Chceme, aby ste stavbu domu od ES prežili v harmónii, preto sme Vám pripravili program POHODOVÁ STAVBA.

Pohodová stavba

Cena programu a úspory

Pohodová stavba

Aby sme mohli financovať stavbu Vášho domu bez Vašich prostriedkov, ES pre tento účel budú čerpať bankový úver. Využitie programu POHODOVÁ STAVBA v tomto prípade zvýši rozpočtovú cenu domu o 5%.

Vedľa tohto nákladu program generuje viacero úspor. Klienti ušetria úroky, ktoré platia banke z hypotekárneho úveru, čerpaného počas stavby. Klienti bez vlastnej hotovosti ušetria úroky platené z preklenovacích úverov, potrebných na rozostavanie domu. Počas čerpania klienti ušetria za protokoly znalca k jednotlivým čerpaniam.

Rýchla stavba

Zásadnou výhodou tohto programu bude zrýchlenie stavby domu. Na rozdiel od bežného spôsobu financovania nebude plynulosť stavby závislá na jednotlivých platbách banky. Stavba sa tak značne zrýchli. Počas využitia programu POHODOVÁ STAVBA budeme každému klientovi garantovať dokončenie stavby domu do 6 mesiacov od zahájenia.

Jednoduchá hypotéka

Postupné financovanie stavby je z pohľadu banky rizikovejšie, ako financovanie už postaveného domu. Preto banky na už postavené domy poskytujú výhodnejšie podmienky hypotéky. S využitím programu POHODOVÁ STAVBA budeme hypotekárnym úverom financovať už existujúci dokončený dom. Podmienky Vašej hypotéky tak budú výrazne výhodnejšie ako v prípade postupného financovania stavby.

Celkovo Vám tento program ušetrí peniaze, prinesie viac pohodlia a radosti z Vašej stavby a nám v ES šťastnejších klientov. Zo všetkých týchto dôvodov máme v Ekonomických stavbách program POHODOVÁ STAVBA radi a vrelo ho odporúčame.

Pohodová stavba

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov