Pohodová stavba

Stále hľadáme cesty, ako stavbu domu urobiť ešte ľahšou a ešte radostnejšou. A tak sme tiež přišli na možnosť celý dom zaplatiť až po jeho úplnom dokončení.

garant

Róbert Anguš

garant programu Pohodová stavba

r.angus@ekonomicke-stavby.sk

„Sedem rokov sme hľadali riešenie – dnes ho držíme v ruke!“

Mnohým klientom sme touto možnosťou zahrali do karát. Možno poteší i Vás. V ES veríme, že program Pohodová stavba umožní každému prežiť svoju stavbu v úplnej harmónii a pohode.

Kde je program užitočný

Najčastejšie možnosť zaplatiť celý dom až po úplnom dokončení využívajú klienti, ktorí po presťahovaní do nového domu budú predávať inú existujúcu nehnuteľnosť. Práve týmto klientom príde vhod možnosť spokojene žiť v existujúcom byte (či dome), následne sa presťahovať do nového domu od ES, pôvodný byt predať, a tak nový dom zo zarobených prostriedkov zaplatiť.

Program má tiež využitie u klientov, ktorí chcú svoj dom stavať v maximálnom komforte a istote. Možnosť zaplatiť dom na samom konci znamená, že sa nemusíte starať o jednotlivé časti čerpania prostriedkov z banky. Nemusíte mať obavu, či na stavbe prebehne všetko ako má. Vy platíte až na samom konci a len za skvele postavený dom.

Pohodová stavba
Pohodová stavba

S pozemkom i bez pozemku

Program Pohodová stavba vieme použiť u klientov, ktorí už majú svoj pozemok (nezaťažený bankovým úverom).

Na ňom postavíme dom podľa Vašej voľby. A Vy dom zaplatíte na samom konci, po úplnom dokončení domu.

Príklady použitia Pohodovej stavby.

Ako program funguje

  • V ES vyberiete dom a vlastníte pozemok, na ktorom chcete svoj dom postaviť.
  • Upravíme projekt domu podľa Vašich potrieb a potrieb Vašeho pozemku.
  • Vybavíme stavebné povolenie.
  • Postavíme dom.
  • Vy sa presťahujete z pôvodného bytu či domu.
  • Predáte existujúcu nehnuteľnosť.
  • Zaplatíte za dom ES.

Cena programu

Pohodlie a pohoda je v tomto prípade prekvapivo ekonomicky výhodná. Stavbu Vášho domu budeme financovať z úveru, ktorý pre tento účel čerpáme. Oproti základnej cene tak bude cena Vášho domu vyššia o 6%.

Zároveň však ušetríte za úroky zaplatené banke behom výstavby domu. Ušetríte za poplatky k protokolom jednotlivých čerpaní. A hlavne tým, že budete kupovať hotový dokončený dom, ušetríte na samotnej hypotéke. Spoločne s vyššou rýchlosťou stavby sa náklady a úspory v tomto programe vyrovnávajú. Zostáva tak čisté pohodlie a radosť.

Rýchla stavba

Každá stavba je vždy závislá na financovaní. Bežné postupné financovanie hypotékou môže tu a tam plynulosť stavby prerušiť a celkové termíny predĺžiť. V programe Pohodová stavba je financovanie 100% plynulé. Stavba Vášho domu tak prebehne bez akéhokoľvek zdržania. Ak začneme stavbu Vášho domu v marci, v septembri istotne bývate. Rýchlo dokončený dom potěší Vás, ale aj nás.

Pohodová stavba

Ľahká hypotéka

Program Pohodová stavba môže byť riešením aj tam, kde potrebujeme ľahšiu hypotéku. Priebežné financovanie postupne stavaného domu je pre banky vždy náročnejší a rizikovejší proces ako zaplatenie už hotového domu.

Na dokončený dom je tak možné získať výhodnejšie podmienky hypoték.

Zároveň staršie predávané nehnuteľnosti majú mizerné energetické štítky, desivé prevádzkové náklady a sú príšerne predražené.

V programe Pohodová stavba máte možnosť hypotéky pre už dokončené nehnuteľnosti. Zároveň však pôjde o dom maximálne úsporný, Váš dom, postavený podľa Vašich požiadaviek, a za cenu nezrovnateľne priaznivejšiu, ako sú ceny už dokončených domov.

Užite si náš skvelý program. Užite si Pohodovú stavbu.

Ďalšie informácie Vám prinášame v našom videu "Do hĺbky – Pohodová stavba"