Nulová hotovosť

Vytvorili sme program, kedy k stavbe domu nepotrebujete žiadne nasporené peniaze a nemusíte vlastniť pozemok.

garant

Jana Kováčová

garant programu Nulová hotovosť

j.kovacova@ekonomicke-stavby.sk

„Váš domáci nebude mať radosť. Ale Vy áno. Vďaka programu Nulová hotovosť už dnes nepotrebujete ani vlastný pozemok, ani vlastné úspory. Poďte splácať vlastný dom namiesto platenie niekomu inému po celý život.“

V Ekonomických stavbách sme sa vždy snažili nájsť riešenie, ktoré umožní stavať aj mladým ľuďom a rodinám. Naša dlhoročná snaha dospela k úspechu dokončením programu Nulová hotovosť. Vytvorili sme program, ktorý nám prináša mnoho ocenení po celom svete.

Kde štát zlyháva, máme riešenie

Slovenskí politici často hovoria o podpore mladých rodín. Realita je však od sľubov veľmi vzdialená. Slovenská národná banka núti bankové domy, aby väčšinu hypoték poskytli len rodinám, ktoré našetria minimálne 20 % z ceny domu a pozemku. Našetriť takúto veľkú čiastku je však pre väčšinu mladých rodín celkom nemožné.

Mladé rodiny tak môžu platiť vysoké nájomné. Nemôžu však podľa NBS a slovenských politikov splácať svoju nehnuteľnosť. Splácať si hypotékou vlastnú nehnuteľnosť je cesta k vytvoreniu majetku a teda bohatstva. Platiť namiesto toho celý život nájomné je cesta k väčšej chudobe v starobe. Tak vyzerá štátna podpora mladých rodín.

Nulová hotovosť

Program Nulová hotovosť

V ES sme presvedčení, že ten, kto môže pravidelne platiť nájomné, ten môže rovnako dobre platiť svoju hypotéku. V spolupráci s bankou sme vytvorili silný program Nulová hotovosť, v ktorom Vám kúpime pozemok, postavíme dom a Vy platením mesačných splátok ich zaplatíte. K vlastnému domu Vám stačí schopnosť pravidelne splácať. Nepotrebujete žiadne úspory a nepotrebujete ani svoj pozemok.

Pozrite sa do tabuľky, koľko ušetríte počas svojho života na nájomnom. A akú hodnotu bude mať oproti tomu Váš dom.

Nulová hotovosť

Ako program funguje

Úplne na začiatku preveríme programom TEST, či bude Vaše financovanie možné.

Akonáhle preveríme, že neskôr bude financovanie hypotékou možné, pustíme sa spoločne do nájdenia toho najlepšieho pozemku pre Vás. Program Pozemkový servis.

Hneď ako Vám nájdeme Váš vysnívaný pozemok, tak ho dôkladne preveríme a následne ho pre Vás kúpime.

Súčasne s kúpou pozemku pre Vás budeme pripravovať projekt domu. Vami vybraný dom upravíme podľa Vašich potrieb a tiež podľa kritérií danej lokality. (program Maximálna služba)

S hotovým projektom vybavíme stavebné povolenie. Tento náročný úkon pôjde úplne mimo Vás.

No a potom už Váš dom postavíme. A to v kvalite, ktorá bude výrazne prevyšovať väčšinu okolitých stavieb nových domov. (program Kvalita)

Po odovzdaní domu budete svoj dom mesačne splácať. Váš dom bude od prvého dňa Vašim majetkom. Každé 1 Euro, ktoré zaplatíte, tak vložíte do svojho majetku. :) Vy budete spokojne a dobre bývať. Dobré bývanie, veríme, prispeje k Vašej vyššej životnej spokojnosti.

Raz za rok sa potom u Vás zastavíme na kávu a štrúdľu, a tiež, aby sme zistili, či Vášmu domu niečo nechýba. Tak aj naďalej udržíme čo najvyššiu hodnotu Vášho domu. (program Servisné prehliadky)

Nulová hotovosť
Nulová hotovosť

Bezúročná preklenovacia pôžička

Aby ste mohli požiadať o hypotéku na dom, je nutné predložiť banke projekt a stavebné povolenie. To však stojí veľa peňazí. V bežnom svete musí stavebník najskôr investovať do projektu, do kúpy pozemku a až potom sa môže obrátiť na banku.
Aby Nulová hotovosť bola skutočne nulová, museli sme pre Vás vyriešiť aj tieto prvotné náklady.

Pripravili sme preto vlastný finančný produkt bezúročnej preklenovacej pôžičky. Nepotrebujete k nej založiť nehnuteľnosť, nezapisuje sa do bankových registrov, nezhoršuje bankový rating a je naozaj celkom bezúročná. Táto naša pomoc vyrovná v banke rozdiel medzi klientmi, ktorí majú hotovosť a klientmi, ktorí potrebujú 100% financovanie.

Prečítajte si, na čo slúži Preklenovacia pôžička "Proč překlenovací úvěr?"

Ďalšie informácie Vám prinášame v našom videu "Do hĺbky – Nulová hotovosť"

Splácať hypotéku je bezpečné

Oproti hypotekárnemu úveru existuje vždy majetok v podobe domu. Hodnota majetku každý rok s infláciou rastie. Hodnota dlhu každý rok Vaším splácaním klesá. Tým, že je hodnota majetku vyššia než hodnota dlhu v banke, je hypotéka bezpečným úverom.

Pokiaľ by ste stratili možnosť splácať svoj úver, dom predáte. Väčšina zaplatených splátok sa Vám tak vráti naspäť. (program Vrátenie domu)

Prečítajte si príspevok na blogu riaditeľa, proč je hypotéka bezpečná půjčka.

Videoblog, detailne vysvetľujúci využitie programu Nulová hotovosť.

Nulová hotovosť

Neplaťte nájomné, pokiaľ môžete splácať svoj majetok.