program Nulová hotovosť

V Ekonomických stavbách sme sa vždy snažili nájsť riešenie, ktoré umožní stavať aj mladým ľuďom a mladým rodinám. Naša mnohoročná snaha dospela k úspechu dokončením programu NULOVÁ HOTOVOSŤ. Vytvorili sme program, kde na stavbu domu nepotrebujete žiadne vlastné peniaze a nemusíte vlastniť pozemok.

Vytvorili sme program, ktorý nám prináša mnoho kladných ocenení od našich spokojných zákazníkov.

„Váš domáci nebude mať radosť. Zato Vy áno. Vďaka programu Nulová hotovosť dnes už nepotrebujete ani vlastný pozemok, ani vlastné úspory. Splácajte si vlastný dom namiesto plnenia vreciek iným.“

garant programu

Jana Kováčová

garant programu Nulová hotovosť

j.kovacova@ekonomicke-stavby.sk

  • V tomto programe nájdete:
  • Možnosť financovať 100% ceny pozemku a 100% ceny domu hypotékou.
  • Bezúročnú preklenovaciu pôžičku, ktorá vám otvorí inak zavreté dvere.

Regulácia NBS

Kto prichádza sám do banky, musí splniť veľmi prísnu reguláciu, ktorú bankám diktuje Národná banka Slovensko. DTI, DSTI a hlavne minimálne 20% vlastných úspor. (V reálnom živote ide však skôr o 30 %.) Také podmienky sú pre väčšinu mladých rodín úplne nereálne. Je veľmi nepravdepodobné, že by mladá rodina mohla zrazu platiť drahý nájom a ešte si nasporiť desiatky tisíc Eur.

Čím dlhšie šetríte, tým je všetko drahšie. Čím dlhšie platíte nájom, o to viac peňazí prídete a o to kratšia môže byť neskôr doba splácania Vašej hypotéky. Regulácia NBS je z podstaty zlá a k mladým rodinám nepriateľská.

Program Nulová hotovosť

V ES sme presvedčení, že kto môže pravidelne platiť nájomné, ten môže rovnako dobre platiť aj svoju hypotéku. V spolupráci s bankami sme vytvorili silný program Nulová hotovosť, v ktorom Vám kúpime pozemok, postavíme dom a Vy platením mesačných splátok oboje zaplatíte. K vlastnému domu vám stačí schopnosť pravidelne splácať. Nepotrebujete žiadne úspory a nepotrebujete ani svoj pozemok.

Nulová hotovosť

Ako program funguje

Na samom začiatku programom TEST preveríme, že bude vaše financovanie možné.

Akonáhle overíme, že neskôr bude financovanie hypotékou možné, pustíme sa spoločne do nájdenia toho najlepšieho pozemku pre Vás v programe Pozemkový servis.

Akonáhle nájdeme Váš vysnívaný pozemok, tak ho dôkladne preveríme a následne vybavíme financovanie na jeho kúpu.

Zároveň s kúpou pozemku pre Vás budeme pripravovať Váš projekt domu. Vami vybraný dom upravíme podľa Vašich potrieb a taktiež kritérií daného miesta. (Skvele využijete program Maximálna služba.)

S hotovým projektom vybavíme pre Vás stavebné povolenie. Tento náročný úkon pôjde úplne mimo Vás.

No a potom už len Váš dom postavíme. A to v kvalite, ktorá bude výrazne prevyšovať väčšinu okolitých stavieb nových domov.

Po odovzdaní domu budete mesačnou splátkou svoj dom splácať. Váš dom bude od prvého dňa vaším majetkom.
Každé Euro, ktoré zaplatíte, ste zaplatili do svojho majetku. Vy budete spokojne a dobre bývať. Dobré bývanie, veríme, prispeje k Vašej väčšej životnej spokojnosti.

Raz za rok sa potom u Vás zastavíme na kávu a koláče a tiež aby sme preverili, či Vášmu domu niečo nechýba. Tak ustrážime, že hodnota Vášho domu bude stále tá najvyššia možná. Viac viď program Servisné prehliadky.

Splácať si hypotékou svoju nehnuteľnosť je cestou k vytvoreniu majetku a teda bohatstvu. Platiť namiesto toho celý život nájomné je cestou k chudobe v starobe.

Nulová hotovosť

Splácať hypotéku je bezpečné

Oproti hypotekárnemu úveru existuje vždy majetok v podobe domu. Hodnota majetku každý rok infláciou rastie. Hodnota dlhu každý rok Vaším splácaním klesá. Tým, že je hodnota majetku vyššia ako hodnota dlhu banke je hypotéka bezpečným úverom.

Ak by ste stratili možnosť splácať svoj úver, dom predáte. Väčšina zaplatených splátok sa Vám tak vráti späť. Pripravili sme pre Vás program Vrátenia domu.

Neplaťte nájomné, ak môžete splácať svoj majetok.

Prečítajte si príspevok na blogu Davida Mencla prečo je hypotéka bezpečný úver.

Video vysvetľujúce detailne bezpečnú hypotéku.

Etický kódex produktu preklenovacia pôžička

Nulová hotovosť