Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Norbert Sata

garant programu Maximálna služba

n.sata@ekonomicke-stavby.sk

"Cement, piesok, stavebné povolenie, projekt aj všetko ostatné pre Vás zabezpečíme. V programe MAXIMÁLNA SLUŽBA sa postaráme o všetko potrebné. K vlastnému domu Vám dnes stačí len možnosť mesačnej splátky."

Služba v komplexnosti

Perfektná príprava stavby znamená najskôr dobre poznať pozemok, na ktorom bude dom stáť. Jeho možnosti aj obmedzenia. Perfektná príprava znamená poznať potreby rodiny a tie potom spoločne s charakterom pozemku preniesť do projektu. Perfektná príprava stavby znamená vybavenie zložitého stavebného povolenia. Perfektná príprava pre nás znamená úplnú podporu pri príprave financovania. Programom Maximálna služba za Vás pripravíme všetko potrebné k stavbe domu. Zvládneme všetko podstatné, aby ste sa mohli spokojne tešiť na svoj dom.

Prispôsobený projekt

Dobrý projekt vzniká pre konkrétny pozemok. Projekty, ktoré nereagujú na konkrétne dané pozemky, nebudú kvalitným riešením. Realizovať životnú investíciu s nevhodným projektom považujeme v ES za nesprávne.

Náš projektant pozná pozemok, dôkladne odmeria výšku pozemku a pripraví všetky nevyhnutné prieskumy, komunikuje so stavebným úradom aj so správcom sietí. Projektant s Vami premýšľa nad projektom a zisťuje Vaše potreby a preferencie. So všetkými týmito vedomosťami potom projektant vytvorí riešenie domu práve pre Vás. Záleží nám na Vašom šťastnom živote v dome od Ekonomických stavieb. A projektom táto cesta začína. Dáme Vám preto dobrý projekt, prispôsobený Vám a Vašim potrebám.

Maximálna služba

Stavebné povolenie

Maximálna služba

Stavebné povolenie býva často skutočným hororom. Až 47 rôznych súhlasných vyjadrení (razítok) môže byť nutnosťou pre získanie stavebného povolenia. Ak chceme zabezpečiť Vašu radosť, s istotou vieme: nesmieme Vás ani priblížiť k procesu získania stavebného povolenia.

Preto celý proces vybavovania stavebného povolenia riešime kompletne za Vás. Vašou úlohou je len otvoriť list zo stavebného úradu s vyjadrením "Stavba povolená".

Základová doska

Považujeme za neslušné, pokiaľ sú na slovenskom trhu ponúkané domy bez základovej dosky. Základová doska je vždy podstatným nákladom, bez ktorého nie je možné dom realizovať. Tiež ide o zásadný parameter budúcej životnosti domu.

V ES staviame domy s dlhodobou životnosťou. Zakladáme si na poctivej komunikácii. Preto základová doska vždy bola a vždy bude súčasťou cien našich domov.

Ceny, ktoré od nás dostávate, sú poctivé. Vrátane všetkých vedľajších nákladov. Vzťah klienta a staviteľa pre nás nekončí odovzdaním domu. Vzťah klienta a staviteľa je dlhodobým vzťahom. Dlhodobé vzťahy sa dajú budovať iba slušnosťou a poctivosťou. Preto do našich cien zahŕňame aj náklady na základovú dosku.

Maximálna služba

Osobný manažér projektu

Aby Vám bol čas predstavebnej prípravy čo najpríjemnejší, bude sa o Vás po celý tento čas starať Váš osobný manažér projektu. Tento manažér projektu Vám bude partnerom na ceste k novému domu. Pomôže Vám so všetkým, s čím sa na neho obrátite. Váš manažér projektu postráži dodržanie harmonogramu a všetkých potrebných procedúr. Zabezpečí, aby všetko prebehlo k Vašej úplnej spokojnosti. Vaša spokojnosť je výsledkom Vášho manažéra projektu. Podľa Vašej spokojnosti je aj odmenený.

Klientské centrum

Maximálna služba

Pre Váš dobrý pocit sú dôležité informácie. Vytvorili sme preto klientské centrum, kde nájdete doslova všetky dôležité informácie týkajúce sa Vašej stavby. Môžete tu sledovať podrobný harmonogram, komunikovať s každým pracovníkom Vášho tímu, nájdete tu všetky dôležité dokumenty. Klientské centrum je pod Vaším heslom prístupné kdekoľvek na internete. A čoskoro zverejníme aj aplikáciu pre smartfóny.

Help-line riaditeľa spoločnosti

Sme perfekcionisti. Preto sme k programu Maximálna služba zaradili tiež možnosť veľmi ľahko a priamo komunikovať s riaditeľom spoločnosti. Ak budete potrebovať radu, tak aj náš riaditeľ je pripravený Vám pomôcť.

Cena služby

Maximálna služba

Slová o spokojných klientoch pre nás nie sú frázou. Veríme v hlbší zmysel svojej práce. Veríme, že pokiaľ naši klienti budú šťastnejší, budú zase rozdávať viac šťastia okolo seba. Veríme, že môžeme o malý kúsok zlepšiť svet okolo nás.

Veľa našich nápadov a programov vytvárame pre Vašu väčšiu spokojnosť, nie pre zisk. Tiež v programe Maximálna služba získate celú kompletnú prípravu stavby, projekt, stavebné povolenie, prípravu úveru aj prác osobného manažéra projektu zadarmo.

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov