program Maximálna služba

Nemáte projekt domu? Obtěžuje Vás běhat po úřadech pro získání stavebního povolení? Nevadí. Užijte si náš program Maximálna služba, program úžasné pomoci klientům.

Program úžasné pomoci klientům – program Maximálna služba.

„Cement, piesok, stavebné povolenie, projekt aj všeko ostatné pre Vás zabezpečíme. V programe Maximálna služba sa potaráme o všetko potrebné. K vlastnému domu Vám dnes stačí len možosť mesačnej splátky.“

garant programu

Norbert Sata

garant programu Maximálna služba

n.sata@ekonomicke-stavby.sk

  • V tomto programe získate:
  • Individuálny projekt zadarmo.
  • Stavebné povolenie na váš dom.
  • Prípravu pozemku, ak nie je stavebným pozemkom.
  • Svojho osobného manažéra projektu, manažéra stavby a manažérku finacií.
  • Skvelé podmienky hypotéky.
  • Cenu domu vrátane základovej dosky.

Skvelý projekt zadarmo

V rámci našej služby získate na stavbu svojho domu individuálny projekt úplne zadarmo.

Individuálny projekt je lepší ako typový projekt. Prispôsobí sa detailne miestu a vychádza z Vášho spôsobu života. Dom postavený podľa individuálneho projektu je Váš dom.

Typový projekt nepozná Vás, nepozná miesto stavby. Typový projekt je tak trošku vhodný kdekoľkvek ale pre nikoho nie je skvelým riešením.

Vaša životná investícia má byť už od projektu skvelá. Preto v ES nefandíme hotovým typovým projektom.

V okolitom svete stojí individuálny projekt celkom veľa peňazí. Obvykle 8% ceny Vášho domu. Vy, však tieto peniaze ušetríte a svoj projekt od nás dostanete k stavbe domu úplne zadarmo.

Ekonomické stavby sú najväčším staviteľom rodinných domov v Česku, na Slovensku a v Poľsku. Veľký objem nákupov nám dáva možnosť dohodnúť s výrobcami materiálov mimoriadnu zľavu, ktorou zaplatíme práce na Vašom projekte.

Dostane tak starostlivosť špičkových projektantov a architektov. Vytvoríme projekt priamo na Váš pozemok a podľa Vašich detailných prianí. Dom, v ktorom budete žiť šťastný život. A Váš projekt nebude stáť vôbec nič. Dostanete individuálny projekt úplne zadarmo.

Maximálna služba

Stavebné povolenie vybavíme

Vybaviť stavebné povolenie je disciplína náročná na čas aj na trpezlivosť. Stavebné povolenie Vám zabezpečíme.

Chceme, aby ste si cestu k svojmu domu skutočne užili. Preto Vás nenecháme otráviť byrokratickým molochom stavebného konania. Vybaviť stavebné povolenie môže znamenať zabezpečiť až 67 rôznych vyjadrení. Šialené. Vy sa však nebojte, stavebné povolenie bude našou úlohou. Vy si užívajte a radujte sa zo svojho krásneho domu.

Maximálna služba

Stavebné povolenie aj na nestavebnom pozemku

Ak je stavebné povolenie náročné, potom stavebné povolenie na nestavebnom pozemku je ešte úplne iná liga náročnosti. Občas k nám prichádzate s pozemkami, ktoré nie sú stavebnými a potrebujete aj na týchto pozemkoch vybaviť stavebné povolenie. To je z podstaty veci ešte oveľa náročnejšie a dlhšie. Pomôžeme vám aj s nestavebným pozemkom. Napravíme nedostatky pozemku a potom vybavíme stavebné povolenie aj na takom Vašom pozemku.

Len majte prosíme na pamäti, že stavebné povolenie na nestavebnom pozemku vždy bude trvať podstatne dlhšie.

Maximálna služba

Základová doska vždy v cene domu

Súčasťou našich domov a nešich cien sú aj základové dosky. Totiž len tam, kde dom ak staviame ak zakladáme môžeme dávať svoju zodpovednosť a s ňou spojené záruky. Od nás vždy dostanete úplnú službu a kompletnú stavbu.

Maximálna služba ssss

Váš pracovný tým

Stavba domu nie je len technickou záležitosťou. Je prekvapivo aj vzťahovým projektom. Spoločne vytvoríme vzťah, ktorý pretrvá dlho po tom, ako Vám odovzdáme Váš dom.

Počas celej doby Vašej cesty k domu sa tak o Vás budú starať traja skvelí kolegovia. Manažér projektu, ktorý Vám pomôže nájsť pozemok, skontroluje tento pozemok, zabezpečí pre Vás projekt a stavebné povolenie.

Skvelú pomoc Vám prinesie aj vaša manažérka financií. Ona detailne preskúma Vašu finančnú situáciu a potom Vás prevedie financovaním Vášho domu s najlepším možným výsledkom.

No a konečne naši hrdinovia. Manažéri stavby. Kolega manažér stavby bude tým, kto Vám postaví krásny dom a následne Vám bude mnoho ďalších rokov pomáhať pomocou servisných prehliadok udržiavať tento dom v skvelej kondícii.

Každý človek Vášho tímu bude mimoriadne motivovaný na dobrý výsledok a Vašu spokojnosť. Spoločne vytvoríme atmosféru, v ktorej Vám bude stavba domu veľkou radosťou.

Maximálna služba

Perfektné podmienky hypotéky

Súčasťou našej služby budú tiež najlepšie možné podmienky hypotéky.

Tá najlepšia možná cena programu

Aká je cena za službu v programe Maximálna služba? Tá najlepšia možná.

Aby nám naša práca robila radosť, musí byť čo najlepšia. Vaša spokojnosť a dokonalá služba sú mantry, okolo ktorých sa točí náš život. Všetky služby v programe Maximálna služba Vám teda dáme úplne zadarmo.Užívajte si svoju cestu k domu. Vaša radosť nám bude odmenou.