Maximálna služba

Nemáte projekt? Nechce sa Vám behať po úradoch pre získanie stavebného povolenia? Vôbec nevadí. Užite si naplno náš prvý program.

garant

Norbert Sata

garant programu Maximálna služba

n.sata@ekonomicke-stavby.sk

„Cement, piesok, stavebné povolenie, projekt aj všetko ostatné pre Vás zabezpečíme. V programe Maximálna služba sa postaráme o všetko potrebné. K vlastnému domu Vám dnes stačí len možnosť mesačnej splátky.“

Program, ktorý nás odlíšil od ostatných staviteľov a na ktorý sme aj po 20 rokoch stále veľmi hrdí. Program úžasnej pomoci klientom – program Maximálna služba.

Skvelý projekt zadarmo

Keď nemáte projekt, môžete kúpiť projekt typový alebo nechať pripraviť projektanta, či architekta vlastný projekt. Bohužiaľ individuálny projekt je veľmi drahý. A tak veľa ľudí muselo skôr voliť projekty typové. Brrrrr...

Typový projekt nepozná Vás, nepozná miesto stavby. Typový projekt sa tak trochu hodí všade a nikde. Nie je skvelým riešením. Stavať životnú investíciu podľa projektu, ktorý nie je skvelým riešením nám v ES vždy prišlo šialené.

A tie individuálne projekty sú tak drahé...

Pre Vás nie. Jedna z najlepších myšlienok ES je individuálny projekt pre Vás úplne zadarmo. Celkom zadarmo. Pred dvadsiatimi rokmi sme vymysleli bláznivý nápad. Oslovili sme projektantov a dohodli si s nimi veľa práce za skvelú cenu projektov. Potom sme išli za výrobcami materiálov, sľúbili im veľké objemy nákupov a chceli mimoriadne zľavy, ktorými zaplatíme týchto projektantov.

Výsledkom pre Vás je úžasná príležitosť. Dostane sa Vám starostlivosť špičkových projektantov a architektov. Vytvoríme projekt priamo na Váš pozemok a podľa Vašich detailných prianí. Dom, v ktorom budete žiť šťastný život. A Váš projekt nebude stáť vôbec nič. Dostanete individuálny projekt úplne zadarmo.

Tento prvý program bol pre nás veľmi podstatný. Naučil nás robiť veci inak, než robia ostatní a získavať tak pre Vás oveľa lepšie výsledky. Naučili sme sa nechodiť po jednoduchých cestách a odmenou sú tak výsledky, o ktorých sa iným ani nesníva. Po tomto programe potom nasledovalo mnoho ďalších.

Maximálna služba

Prečo je Zmluva o zmluve výhodná Vám prinášame v našom videu.

Maximálna služba

Vybavíme stavebné povolenie

Chceme, aby ste si cestu k svojmu domu naozaj užili. Preto Vás nenecháme otráviť sa vybavovaním stavebného povolenia. Vybaviť stavebné povolenie môže znamenať zabezpečiť až 67 rôznych vyjadrení. Šialené. Vy sa však nebojte, stavebné povolenie bude našou úlohou. Vy si užívajte a radujte sa zo svojho krásneho domu.

Stavebné povolenie na nestavebnom pozemku

Ak je stavebné povolenie náročné, potom stavebné povolenie na nepripravenom pozemku je úplne iná liga náročnosti. Občas k nám prichádzate s pozemkami, ktoré nie sú stavebnými a potrebujete aj na takých vybaviť stavebné povolenie. To je z podstaty veci ešte oveľa náročnejšie a dlhšie. Pomôžeme Vám aj s nepripraveným pozemkom. Odstránime nedostatky pozemku a potom vybavíme stavebné povolenie aj na takomto Vašom pozemku.

Len majte, prosím, na pamäti, že stavebné povolenie na nepripravenom pozemku, trvá vždy podstatne dlhšie.

Pozrite si video, kde náš generálny riaditeľ vysvetľuje, ako Vám môžeme pomôcť s nepripraveným pozemkom.

Maximálna služba

Základová doska vždy v cene domu

Je zvláštnym fenoménom, že základová doska u mnohých staviteľov nie je obsiahnutá v základnej cene domu. Naozaj divné. V ES je vždy základová doska obsiahnutá v cene domu. A rovnako tak všetky ostatné prvky domu.

Presný popis skladby našich domov.

Váš tím snov

Maximálna služba

Aby pre Vás bola cesta k vlastnému domu čo najpríjemnejšia, budete mať v ES svoj tím snov. Starať sa o Vás bude manažér projektu, ktorý Vám pomôže nájsť pozemok, skontroluje ho, zaistí Vám projekt a stavebné povolenie.
Skvelú pomoc Vám prinesie tiež Vaša manažérka financií. Tá detailne preskúma Vašu situáciu a potom Vás prevedie financovaním Vášho domu s najlepším možným výsledkom.

No a konečne naši hrdinovia. Manažéri stavby. Kolega manažér stavby bude tým, kto Vám postaví krásny dom a zlíže tak smotanu Vašej radosti za prácu nás všetkých ostatných. S každým zo svojich ľudí v ES budete mať nastavenú veľmi priamu a pohotovú komunikáciu. Kolegovia budú poznať Vaše potreby a pomôžu Vám zo všetkých síl postaviť krásny dom.

Maximálna služba

Perfektné podmienky hypotéky

Súčasťou našej služby pre Vás budú tiež úplne perfektné podmienky hypotéky.

Možnosti financovania od ES.

Tá najlepšia možná cena programu

Aká je cena za služby programu Maximálna služba? Tá najlepšia možná.
Aby nás naša práca tešila, musí byť úplne perfektná. Vaša spokojnosť a dokonalá služba sú mantry, okolo ktorých sa otáča náš život. Všetky služby programu Maximálna služba Vám teda prinášame k stavbe domu úplne zadarmo. Užívajte si svoju cestu k domu. Vaša radosť nám bude odmenou.