program Servisné prehliadky

Stále hľadáme cesty, ako Vám priniesť čo najlepšiu službu. Pravidelné Servisné prehliadky Vám zaručia perfektný technický stav Vášho domu.

Budeme sa dlhé roky starať o Váš dom.

„Svoje domy neopúšťame. Pravidelnou starostlivosťou predlžujeme životnosť domu na dvojnásobok.“

garant programu

Peter Takáč

garant programu Servisné prehliadky

p.takac@ekonomicke-stavby.sk

  • V tomto programe získáte:
  • Pravidelnú bezplatnú servisnú prehliadku vášho domu
  • Podstatne dlhšiu živostnosť domu
  • Vyššiu hodnotu vášho majetku v hodnote domu
  • Podstatne menej starostí o Váš dom

Vysoká hodnota vášho domu = vaše bohatstvo

Naša práca v ekonomických stavbách má hlbší rozmer. Veríme, že skvelou prácou môžeme robiť ľudí okolo seba spokojnejšími a tým aj šťastnejšími. Uvedomujeme si, aká zásadná je pre Váš život hodnota vášho domu. Aké možnosti v živote Vám dáva situácia, kedy je hodnota domu oveľa vyššia ako dlh banke.

Murované domy vynikajú práve svojou vysokou hodnotou, neklesajú na cene. To je jedna z najpodstatnejších výhod, ktorú Vám prináša murovaný dom. V ES túto hodnotu ešte zocelíme tým, že sa o kvalitu vášho domu dlhodobo postaráme.

Servisné prehliadky

Robíme viac ako ostatní

Bezplatné servisné prehliadky v podobnom rozsahu doposiaľ žiadny staviteľ pre svojich klientov nezaviedol. Nedivíme sa. Skontrolovať každý rok všetky naše domy je naozaj veľa práce.

Stále hľadáme cesty, ako Vám priniesť čo najlepšiu službu. Veľmi často musíme ísť ďalej ako je zvykom na trhu.

Konkurencia nie je šťastná, keď zavádzame nové štandardy služieb. Vy nás však za túto pomoc, veríme, pochválite. A Vaša pochvala bude pre nás odmena. Službu servisná prehliadka poskytujeme k svojim domom úplne zadarmo.

Servisné prehliadky

Čo kontrolujeme?

Kvalitu strešnej konštrukcie

Funkčnosť odkvapov a zvodov

Stav krovu

Oplechovanie komína a oplechovanie strechy

Podbitie strechy

Omietky vnútorné a vonkajšie

Ukotvenie zábradlia

Funkčnosť a nastavenie okien

Priechodnosť komína a tesnosť dvierok

Tlak v kúrení

Funkčnosť kotla alebo tepelného čerpadla

Nastavenie garážovej brány

Stav hromozvodu

Servisné prehliadky

Čo je servisná prehliadka?

Servisná prehliadka je detailná kontrola domu, kde hľadáme aj malé začínajúce poruchy. Jednoducho preto, aby dnes malá porucha neprerástla do veľkej. Skontrolujeme Váš dom. Preveríme potrebnú údržbu. Zistíme, či nepotrebujete s niečím pomôcť. A urobíme bežné nastavenie technológií. Nastavíme okná a dvere. Skontrolujeme tlak vo vykurovacej sústave a prípadné odvzdušnenie. Jednoducho sa postaráme o všetko, čo Vás dom potrebuje tak, aby ste sa vy starať nemuseli.

Frekvecia prehliadok

V prvých rokoch existencie domu vykonávame prehliadky každý rok. Neskôr, keď je už všetko časom overené a dobre funguje sa doba prehliadok predlžuje na 3 a neskôr 5 rokov.

Doposiaľ sme fungovanie tejto služby nijak časovo neobmedzili. Pokiaľ bude pre Vás servisná prehliadka zmysluplná, budeme Vám túto službu prinášať.

Servisné prehliadky

Dlhá záruka a Servisné prehliadky

Staviame domy v mimoriadnej kvalite. Preto vám môžeme priniesť extrémnu dĺžku záručnej doby. Užívajte si domy v radosti a úplne bez obáv. Poskytneme vám na hlavné stavebné práce vášho domu úplne mimoriadnu záručnú dobu 10 rokov. Veríme, že aj tento náš servis prispeje k vášmu šťastiu.

Vyššia hodnota vášho majetku

Pravidelné servisné prehliadky Vám zaručia perfektný technický stav vášho domu. Výborný stav vášho domu v spojení s murovanou technológiou potom dvíha hodnotu vášho domu vyššie. A vyššia hodnota vášho domu Vás robí bohatšími.

A to je dôvod, za ktorý nám úsilie venované do tohto programu stojí.