Servisné prehliadky

Jednoduchá myšlienka, ktorá nás stojí veľké množstvo úsilia a ktorá Vám urobí život vo Vašom dome radostnejším: „Budeme sa dlhé roky o Váš dom starať“.

garant

Peter Takáč

garant programu Servisné prehliadky

p.takac@ekonomicke-stavby.sk

„Svoje domy neopúšťame. Pravidelnou starostlivosťou predĺžime životnosť domu na dvojnásobok.“

Naša práca v Ekonomických stavbách má hlbší rozmer. Veríme, že skvelou prácou môžeme robiť ľudí okolo seba spokojnejšími, a tým aj šťastnejšími. Uvedomujeme si, aká zásadná pre Váš život je hodnota Vášho domu. Aké možnosti v živote Vám dáva situácia, keď hodnota domu je oveľa vyššia ako dlh v banke.

Vysoká hodnota domu = Vaše bohatstvo

Murované domy vynikajú práve svojou vysokou hodnotou, neklesajúcou v čase. To je jedna z najpodstatnejších výhod, ktorú Vám prináša murovaný dom. V ES túto hodnotu ešte zosilníme tým, že sa o kvalitu Vášho domu dlhodobo postaráme.

Servisné prehliadky

Robíme viac ako ostatní

Bezplatné servisné prehliadky v porovnateľnom rozsahu doposiaľ žiadny staviteľ pre svojich klientov nezaviedol. Nečudujeme sa. Skontrolovať každý rok všetky naše domy je naozaj veľa práce.

Stále hľadáme cesty, ako Vám priniesť čo najlepšiu službu. Veľmi často musíme ísť ďaleko za obvyklé zvyklosti trhu.

Konkurencia nie je rada, keď zavádzame nové štandardy služieb. Vy nás však za túto pomoc, veríme že, pochválite. A Vaša pochvala bude pre nás odmenou. Službu servisných prehliadok poskytujeme k svojim domom úplne zadarmo.

Servisné prehliadky
Servisné prehliadky

Čo je servisná prehliadka?

Servisná prehliadka je detailná kontrola domu, kde hľadáme prípadne i malé začínajúce závady. Jednoducho preto, aby dnes malá závada neprerástla neskôr vo veľkú. Prezrieme Váš dom. Zistíme potreby prípadnej údržby. Zistíme, či nepotrebujete s niečím pomôcť. A vykonáme bežné nastavenie technológií. Nastavíme okná a dvere. Skontrolujeme tlak vo vykurovacej sústave a prípadný problém odstránime. Jednoducho sa postaráme o všetko, čo Váš dom potrebuje tak, aby ste sa Vy nemuseli starať.

Čo kontrolujeme?

 • Kvalitu strešnej konštrukcie
 • Funkčnosť odkvapov a zvodov
 • Stav krovu
 • Oplechovanie komína a oplechovanie strechy
 • Stav obloženie palubovkami
 • Omietky vonkajšie i vnútorné
 • Kotvenie zábradlia
 • Funkčnosť a nastavenie okien
 • Priechodnosť komína a tesnosť dvierok
 • Tlak v systéme vykurovania
 • Funkčnosť kotla či tepelného čerpadla
 • Nastavenie garážových brán
 • Stav bleskozvodu
Servisné prehliadky

Počet prehliadok

V prvých rokoch existencie domu vykonávame prehliadku každý rok. Neskôr, keď už všetko časom preverené dobre funguje, sa frekvencia kontrol predlžuje na 3 a neskôr 5 rokov. Doteraz sme fungovanie tejto služby dĺžkou neobmedzili. Kým teda bude pre Vás servisná prehliadka zmysluplná, budeme Vám túto službu prinášať.

Dlhá záruka a servisné prehliadky

Staviame domy v mimoriadnej kvalite. Preto Vám môžeme priniesť úplne mimoriadnu dĺžku záručnej lehoty. Užívajte si naše domy v radosti a úplne bez obáv. Poskytneme Vám na hlavné stavebné práce Vášho domu Na Slovensku úplne mimoriadnu záručnú lehotu 10 rokov. Veríme, že aj tento náš servis prispeje k Vášmu šťastiu.

Vyššia hodnota Vášho majetku

Pravidelné servisné prehliadky zaisťujú perfektný technický stav Vášho domu. Výborný stav domu, v spojení s murovanou technológiou, potom zvyšuje hodnotu domu. A vyššia hodnota Vášho domu Vás robí bohatšími.

A to je dôvod, za ktorý nám úsilie venované do tohto programu stojí.

Servisné prehliadky