Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Dávid Bédi

garant programu Pozemkový servis

d.bedi@ekonomicke-stavby.sk

"Nevešajte hlavu. V našom programe POZEMKOVÝ SERVIS Vám pomôžeme nájsť naozaj dobrý pozemok. Dôkladne ho preveríme a kúpime pre Vás."

Nákup stavebného pozemku môže byť v dnešnej dobe pomerne obtiažny a rizikový. Mnoho pozemkov vydávajúcich sa za stavebný v skutočnosti stavebnými pozemkami nie sú. Realitné kancelárie ponúkané pozemky nepreverujú. Veľa ponúkaných pozemkov nie je v územných plánoch obcí či nemajú rozumnú možnosť prípojok. Pri mnohých pozemkoch sú vďaka ich podložiu či svahovitosti potrebné ďalšie náklady pri stavbe. Banky dnes pre nákup pozemku ponúkajú nevýhodnú možnosť hypotéky, ktorá stavebníka zásadne viaže pri vyjednávaní ďalšieho úveru pre stavbu domu. Všetky tieto a ďalšie dôvody nás viedli k potrebe vytvoriť pre svojich klientov riešenie, ktoré tieto úskalia ošetria. Pre pohodlie a bezpečnosť svojich klientov sme zostavili program POZEMKOVÝ SERVIS.

Dobré ponuky

Najlepšie ponuky často nie sú v realitkách. Manažér projektu pre svojich klientov monitoruje najlepšie pozemky v danom regióne. Prvý službou tohto programu tak budú odporúčania najlepších pozemkov podľa Vášho zadania. Na jednom mieste dostanete to podstatné z ponuky pozemkov vo Vašom regióne.

Pozemkový servis

Preverenie pozemku

Pozemkový servis

Zásadným momentom našej práce je preverenie daného pozemku. Realitné kancelárie všeobecne v celej SR trpia neduhom neznalosti predávaných nehnuteľností. Mnoho stavebníkov tak každý rok kúpi pozemok, ktorý mal byť stavebným, ale v skutočnosti nie je. Štatistiky uvádzajú nejaký problém až u 60% predávaných stavebných parciel v SR.

Manažér projektu, s ktorým naši klienti pripravujú stavbu domu, ešte pred uzatvorením kúpnej zmluvy pozemok dôkladne preverí. Overujeme existenciu územného plánu a správnu klasifikáciu daného pozemku v územnom pláne. Overujeme fyzický stav pozemku a podložia, overujeme existenciu možnosti prípojných miest.

Overením pozemku výrazne zvyšujeme bezpečie pre svojich klientov.

Právny servis

V rámci programu POZEMKOVÝ SERVIS tiež môžete využiť servisné služby nášho právneho oddelenia. Naši právnici skontrolujú správnosť kúpnej zmluvy k pozemku aj ďalších prípadných právnych aktov. Nemusíte so zmluvou hľadať právnika, využijete právnikov znalých a skúsených. Uzatvorené zmluvy tak budú v poriadku a bez komplikácií.

Rozumné financovanie

Klientmi vyhľadávanou službou tohto programu je tiež zabezpečenie úveru na nákup pozemku. Zvyčajne sa pozemok financuje hypotekárnym úverom. Ten však už pripravíme pre budúce financovanie domu. Hypotéka s ES tak bude výrazne lacnejšia ako bežné bankové produkty.

V prípade, že predávajúci veľmi ponáhľa predaj, vieme klientom zabezpečiť tiež rýchly preklenovací úver, ktorý hypotekárnemu úveru vo financovaní predchádza.

Dobre pripraveným financovaním pozemku Vám ušetríme čas a veľa peňazí. Rozdiely medzi výbornou a priemernou hypotékou sú obrovské.

Pozemkový servis

Cena programu Pozemkový servis

Rovnako ako v pri programoch je služba poskytovaná programom POZEMKOVÝ SERVIS klientom, ktorým staviame dom, ZADARMO.

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov