Pozemkový servis

Nemáte pre stavbu svojho domu ten správny pozemok? Potrebujete s pozemkom pomôcť? Nájsť pozemok, dôkladne ho preveriť a potom pre Vás kúpiť? Pokiaľ Vás trápil pozemok, teraz už nemusi.

garant

Milan Hlaváč

garant programu Pozemkový servis

m.hlavac@ekonomicke-stavby.sk

„Nevešajte hlavu. V našom programe Pozemkový servis Vám pomôžeme nájsť naozaj dobrý pozemok. Dôkladne ho preveríme a kúpime pre Vás.“

Z tohto nášho programu budete nadšení. A my sme nadšení, že Vám môžeme pomôcť Vašu cestu za Vašim domom zjednodušiť.

Nájsť ten správny

Dobrých pozemkov je dnes málo. Dobré pozemky sa opäť stali „podpultovým“ tovarom. Tie najlepšie pozemky sa vôbec nedostanú do verejnej ponuky realitiek. Mnohí predajcovia obchodujú s pozemkami priamo, aby ušetrili za provízie realitkám. Aj medzi realitnými agentmi existuje systém prvej ponuky, kedy sa k zasväteným dostávajú ponuky o niekoľko dní skôr, než sú zverejnené. Preto sa tie najlepšie pozemky na portály realitných kancelárií nikdy nedostanú.

V ES kúpime viac ako 800 pozemkov každý rok. Sme veľkým partnerom pre každého, kto s pozemkami obchoduje. Využívame svoje postavenie, aby sme pre Vás mali tie najlepšie ponuky. Sme partnermi priamych predajcov. Dostávame ponuky skôr, ako sú zverejnené.

Pozemkový servis

Robíme veľa preto, aby sme Vám pomohli nájsť ten najlepší pozemok.

Pozemkový servis

Bezpečný nákup

U 60 % nákupov pozemkov je realita neskôr iná ako podmienky sľubované na začiatku. Nákup pozemku môže byť rizikovým krokom. Mnohé informácie o pozemku nie sú často pravdivé. Realitky často nepoznajú dobre to, čo predávajú a predávajúci ešte častejšie zámerne klamú.

Skôr, ako pre Vás pozemok kúpime, dôkladne ho preveríme. Dôkladným preverením urobíme Váš nákup pozemku bezpečným krokom.

Realitku dohodneme

Akonáhle začnete konať s realitnou kanceláriou, chce od Vás rezervačný poplatok. Lenže to nie je vo Vašom záujme. Najprv je nutné vedieť, čo kupujete, overiť všetky informácie a až následne je čas platiť rezerváciu.

Prevezmeme za Vás všetky rokovania s realitnou kanceláriou. Overíme pozemok, skontrolujeme zmluvy a nakoniec za Vás vieme zaplatiť aj rezervačný poplatok. Vy si užívajte a sústreďte sa, ktorý z našich domov bude pre Vás naozajstným domovom.

Právny servis

Právne konzultácie sú dnes drahé. Nájsť právnika fundovaného v konkrétnej veci je pomerne náročné. Pokiaľ počas nákupu pozemku bude nutná konzultácia právnika, máme pre Vás v rámci programu Pozemkový servis naozaj výborných právnikov. Zadarmo a jednoducho.

Šikovné financovanie Vášho pozemku

Financovanie pozemku je nutné pripraviť veľmi šikovne. Banky sa Vás budú snažiť chytiť na výhodnú hypotéku na pozemok, aby Vám neskôr dali o poznanie menej výhodnú hypotéku na dom. V ES tento trik dobre poznáme a budeme postupovať prezieravo. Spoločne vyberieme banku, kde bude výhodné celé financovanie, teda pozemku i domu.

Čo ak na hypotéku nebude čas? Pri tých najlepších nákupoch je potrebné konať rýchlo. Tie najlepšie pozemky zvyčajne nepočkajú na vybavenie hypotéky. Predávajúci uprednostňujú tých, ktorí majú peniaze pripravené. Pre Vás žiadny problém. Máme pre Vás peniaze na kúpu pozemku hneď. Váš skvelý pozemok Vám teda neutečie. Požičiame Vám peniaze na nákup a následne v kľude pripravíme hypotéku.

Cena služby

Neberieme si žiadne provízie od predajcov pozemkov, aby sme Vám nezvyšovali cenu. Rovnako tak nechceme žiadnu odmenu od Vás. Túto službu Vám s radosťou poskytneme k stavbe domu úplne zadarmo. Teší nás možnosť pomôcť Vám, keď pomôcť môžeme.

Pozemkový servis

Aké sú možnosti stavby na alternatívnych pozemkoch sa dočítate v blogu nášho riaditeľa.