Dobrá služba

Ku skvelému domu Vám dáme aj dobrú službu. Prinášame silnú podporu mladým rodinám. Veľkú finančnú úsporu individuálnym projektom celkom zadarmo. Silný pozemkový servis. Aj neobvyklú možnosť vymeniť dom, keď sa zmenia Vaše potreby.

Postaviť si dom je náročnejšie ako sa zdá. Aby sme cestu k tomu uľahčili, vytvorili sme úplne nový štandard služby. A na tento štandard sme naozaj mimoriadne hrdí.

Dobrá služba, to je individuálny projekt zadarmo

Stavať dom podľa svojho individuálneho projektu je ideálna možnosť. Individuálny projekt dobre funguje s Vašim pozemkom. Individuálny projekt citlivo reaguje na potreby Vašej rodiny a Váš životný štýl. Individuálny projekt je bohužiaľ drahý.

Oslovili sme popredných výrobcov materiálov. Zaviazali sme sa k veľkým odberom a získali za to mimoriadne zľavy na nákup materiálov. Tieto zľavy si nenecháme, použijeme ich na zaplatenie nákladov na Váš projekt.

Preto Vám dávame individuálny projekt a vybavujeme stavebné povolenie. Oboje celkom zadarmo k domu, ktorý Vám postavíme.

Projektant pozná dôkladne Váš pozemok. Pozná Vaše predstavy a vytvorí projekt priamo pre Vás. Prípadne pre Vás prepracuje vhodne niektorý z našich katalógových riešení. Výsledok Vás nadchne. Dostanete kvalitu individuálneho projektu a nezaplatíte ani bežnú cenu typového.

Našou službou projektu zadarmo ušetríte tisíce Eur. Za tie môžete zabezpečiť vybavenie domu alebo napríklad bazén, či saunu. To však až za chvíľku.

viac o programe
Maximálna služba

Dobrá služba, to je Silný pozemkový servis

Dobrý pozemok je dnes vzácny. Nájsť ten správny, nie je úplne jednoduché.
Preto Vám pomôžeme nájsť tie najlepšie možné pozemky. Dôkladne Váš pozemok preveríme, aby ste sa nepopálili zlým výberom.
S financovaním pozemku Vám radi pomôžeme.

motiv

viac o programe
Pozemkový servis

Dobrá služba, to je možnosť vymeniť dom

Viete si predstaviť, že Vaša situácia sa zmení? Že Vaše potreby budú iné? Že za 5 či 20 rokov budete potrebovať iný dom ako dnes? Či Vám dokážeme byť aj v takejto situácii dobrým partnerom? Áno, dokážeme. Dokážeme Vám byť výborným partnerom. Práve pre takéto situácie sme vytvorili program Výmena domu.

Jednoducho Vám najprv postavíme nový dom podľa potreby. Až sa do nového domu presťahujete, vymeníme Váš starý dom za nový. Prirodzene pri tejto transakcii vysporiadame aj Vašu prípadnú zostatkovú hypotéku. Vy potom doplatíte len prípadný rozdiel ceny medzi starým a novým domom.

viac o programe
Výmena domu

Dobrá služba ďakuje

V rámci svojej práce sme sa rozhodli poďakovať tým profesiám, ktorým ss podľa nás ďakuje málo. Zdravotné sestry, záchranári, profesionálni hasiči, učitelia, vojaci a policajti sú profesie, ktoré v našej spoločnosti zatiaľ nenašli docenenie vo svojej práci, ale prínosom svojej profesie si to zaslúžia. Chceme týmto profesiám poďakovať svojim menom ale aj menom svojich klientov. Pre každého z týchto profesií sme pripravili špeciálne zvýhodnenú stavbu domu.

motiv

viac o programe
Ďakujeme

V relácii do hĺbky vás detailne prevedieme prípravou a stavbou domu. V jednotlivých dieloch rozoberieme každú oblasť, ktorá je pre stavbu domu dôležitá.