Štandardné prevedenie domu

štandardné prevedenie domu ES program ŠIKOVNÉ RUČIČKY program MLADÁ RODINA program NULOVÁ HOTOVOSŤ INFORMACE - Výhody riešenia

INFO
Tech. riešenie
Základová doska domu icon icon icon icon Základová doska je vždy zahrnutá v našich cenách. Len taká situácia umožňuje bezproblémový priebeh záručných opráv, kde jeden staviteľ realizuje základovú dosku aj stavbu domu. Základová doska v štandardnom prevedení je počítaná 10 cm nad úrovňou rastlého terénu pozemku.
DPH 20% icon icon icon icon Férové informácie. Všetky ceny našich domov automaticky zahŕňajú príslušnú daň z pridanej hodnoty 20%.
10 rokov záruka na stavebné konštrukcie icon icon icon icon Kvalitu domu najlepšie zvýrazní dlhoročná záruka. Preto Vám na hlavné konštrukcie domu dávame záruku 10 rokov. Najdlhšiu záruku na slovenskom trhu.
5 rokov záruka na vedľajšie konštrukcie stavby icon icon icon icon Na vedľajšie konštrukcie domu je záruka predĺžená na 5 rokov. Stolárske prvky, okná a dvere bez obáv z budúcich nákladov.
3 roky záruka na vybrané interiérové prvky a technológie icon icon icon icon Na vybrané interiérové prvky a technológie ‒ sme predĺžili záruku na 3 roky.
Servisné prehliadky domu icon icon icon icon Jedinečnou službou ES sú servisné prehliadky. Nečakáme až nám nahlásite závadu. Sami aktívne kontrolujeme domy a tak predchádzame závadám. Servisnými prehliadkami udržiavame dom v perfektnej kondícii.
Doprava a réžia stavby icon icon icon icon Nie sú žiadne ďalšie poplatky za dopravu a réžiu. Všetko je súčasťou ceny domu.
Murované prevedenie domu YTONG icon icon icon icon Murovaná technológia Vám prinesie dlhú životnosť domu a výrazne vyššiu hodnotu ako napríklad drevostavba.
Pasívne prevedenie domu - zateplenie icon icon icon icon Dom v pasívnom prevedení Vám ušetrí cca 70% nákladov na vykurovanie. V ES je materiálová skladba domu v pasívnom prevedení samozrejmosťou a štandardom.
Stropné konštrukcie icon icon icon icon Masívne stropy s veľkou pevnosťou a výbornou zvukovou izoláciou Vám prinesú príjemný pocit z Vášho domu.
Strecha domu icon icon icon icon Betónová strešná krytina Bramac Vám ochráni dom počas dlhých rokov, záruka 30 rokov.
Okná s izolačným 3-sklom icon icon icon icon Okná s izolačným 3-sklom Vám ušetria cca 20% nákladov na vykurovanie.
Rozvody a osadenie elektro icon icon icon icon Zásuvky, vypínače, rozvádzač ‒ všetko je súčasťou domu.
Vykurovanie, ohrev TÚV, kotol na vykurovanie icon icon icon icon Kondenzačný kotol Junkers zaručí perfektnú tepelnú pohodou domu. Kondenzačný kotol je moderný a úsporný zdroj tepla. Výborne sa dopĺňa s nízkoenergetickým prevedením domu.
Tepelné čerpadlo icon icon icon icon Tepelné čerpadlo je moderný spôsob vykurovania, ktorý znižuje náklady na vykurovanie až o 70%.
Podlahové vykurovanie icon icon icon icon Použitý systém podlahového kúrenia šetrí prevádzkové náklady a je veľmi komfortný.
Rekuperácia icon icon icon icon Rekuperácia zvyšuje komfort a znižuje náklady na prevádzku Vášho domu.
Rozvody vody a kanalizácie icon icon icon icon Moderné materiály zaručia bezproblémovú prevádzku počas celej doby životnosti domu.
Vybavenie kúpeľní
(vaňa, sprcha, umývadlá, toalety, batérie)
icon icon icon icon Kúpeľne zariaďujeme podľa Vášho vkusu, v kúpeľňovom štúdiu je pre Vás pripravených veľa krásnych kúpeľní.
Luxusné kúpelne icon icon icon icon Pozrite sa na luxusné kúpeľne domov Ekonomických stavieb.
Podlahové vybavenie icon icon icon icon Súčasťou domu je luxusná laminátová podlaha, v kúpeľniach a kuchyni keramická dlažba, farby a materiály si volíte podľa svojho vkusu.
Schodisko pri viacpodlažných domoch icon icon icon icon Schodisko je prvým kusom nábytku vo Vašom dome. Je krásne a funkčné.
Povrchové úpravy stien, obklady icon icon icon icon Zvoľte si interiér a exteriér domu podľa svojho vkusu.
Vchodové dvere, garážová brána icon icon icon icon Súčasťou exteriéru domu sú aj vstupné dvere a garážová brána. Vyberte si design dverí a garážových dvier podľa svojho vkusu.
Vnútorné dvere icon icon icon icon Dôležitou súčasťou moderného interiéru sú aj dvere, vrátane obložkových zárubní. Vyberte si design dverí a obloženie podľa vlastného želania.
Kuchyňská linka icon icon icon icon Moderná kuchynská linka, možnosť úpravy podľa typu domu.
Inteligentný dom icon icon icon icon Ovládajte svoj dom cez svoj mobilný telefón. Automatizujte svoj dom a užívajte si skvelé moderné prvky bývania. Šetrite náklady inteligentným riadením spotreby energií.