Kvalitný dom

Postavíme vám dom z najlepších materiálov s najlepšími remeselníkmi. Murovaný dom, najvyššej technologickej vyspelosti. Postavíme vám ten najlepší dom v okolí, ktorého hodnota bude časom rásť. To je náš prísľub pre vás.

Staviame domy už dlhých 30 rokov.

Aby nás naša práca bavila, musíme stavať najlepšie domy v celom širokom okolí.
Také domy, s ktorými s radosťou budeme spájať svoje meno a tvár. Posúvanie kvality našich domov sa stalo našou vášňou a posadnutosťou.

Kvalita to je výborný remeselník

Postaviť dom znamená veľa remeselnej práce. Skvelá kvalita remeselnej práce je tou najväčšou hodnotou, ktorú vám prinášame. Tridsať rokov sme preosievali trh, takže dnes máme najlepších remeselníkov v každom regióne krajiny. Vytvorili sme spravodlivý systém odmeňovania. Odmeňujeme za vykonanú prácu, nie za čas strávený na pracovisku. Odmeňujeme len za dobre vykonanú prácu. Odmeňujeme sa za vašu spokojnosť.
Spravodlivý systém. Spravodlivá odmena. To sú dôvody, prečo naše domy staviame s rovnakými remeselníkmi. Sme zohratý tím 1.700 ľudí, a preto pre vás môžeme postaviť 500 domov ročne.

Kvalita to je dobrý materiál

Tí, ktorí stavajú domy, si môžu vybrať jednoduchú cestu, alebo si môžu vybrať cestu kvality domu.
Existujú materiály, ktoré sú na stavbu jednoduché. Drevostavby (dosky, trámy). Montované domy. Všetky tieto konštrukcie sú výhodou pre staviteľa a nevýhodou pre kvalitu. Sú to tiež technológie, pri ktorých dom časom rýchlo stráca svoju hodnotu. Najvyššiu kvalitu a najvyššiu hodnotu vám prinesie murovaný dom. Zvolili sme ťažšiu cestu murovaných domov, aby sme vám priniesli lepší dom. Lepšia kvalita. Vyššia hodnota.
Postavíme vám dom len z tých najlepších murovacích materiálov s čo najdlhšou životnosťou. Pasívne domy s takmer nulovou spotrebou tepla.

motiv

prečítajte si článok
Dobrý materiál

Kvalita to je dohľad a kontrola

Dom najvyššej kvality potrebuje aj vynikajúci dohľad a kontrolu. V spoločnosti ES pracujeme so skvelým trojvrstvovým systémom kontroly. A budeme radi, ak štvrtou vrstvou bude váš stavebný dozor.
Na samom konci necháme stavbu dôkladne skontrolovať súdnym znalcom. Ten vystaví posudok súdneho znalca o najvyššej kvalite. Neakceptujeme nič iné ako najvyššiu kvalitu. Tento znalecký posudok s "okrúhlou pečiatkou" okamžite zvýši likvidnú hodnotu vášho domu.

prečítajte si článok
Svätý grál Ekonomiek – stavby

Kvalita to je dlhá záruka a servisné prehliadky

Ku kvalitnému domu vám radi poskytneme dlhú záruku 10 rokov. Bežnú záruku sme predĺžili 5-krát. Naša práca sa nekončí odovzdaním domu. Práve naopak. Ak budete chcieť, zostaneme s vaším domom dlhé desiatky rokov. Váš dom budeme navštevovať pri pravidelných servisných prehliadkach. Ubezpečíme sa, že je všetko tak, ako má byť. Pomôžeme tak dlhšej životnosti vášho domu. A vysokej hodnote vášho domu počas mnohých rokov.

viac o
Servisných prehliadkach

motiv

Ten najlepší široko ďaleko

Vo svojej prácu dnes hľadáme uspokojenie a radosť. Radosť pramení z dobre vykonanej práce a skvelého domu na konci. Ten najlepší dom široko-ďaleko. Taký postavíme aj pre vás.

dohľad a kontrola
Videoblog o organizácii stavby

Ďalšie dôležité informácie: