Bezpečná cesta

Máme pre vás najbezpečnejšiu cestu k vlastnému domu na slovensku. Za svoj dom budete môcť zaplatiť až na samom konci výstavby. V prípade potreby vám umožníme dom vrátiť.
Zafixujeme vašu splátku počas celej doby splácania. K vašim očakávaniam vám dáme neobvykle silné záruky.

Ak je stavba domu zásadným životným krokom,

je správne učiniť aby bola stavbou bezpečnou. Vytvoreniu bezpečnej cesty sme venovali tisíce hodín premýšľania a dnes sme na svoju prácu úprimne hrdí. Máme pre Vás mimoriadne bezpečnú cestu k Vášmu domu.

platiť dom postupne

Svoj dom budete platiť postupne v jednotlivých etapách. Až keď Vám etapu riadne dokončíme a Vy budete spokojní, uvoľníte peniaze na nasledujúcu etapu.
Všetko čo zaplatíte, bude zároveň Vašim majetkom.
Tieto dva jednoduché princípy budú Vašou najväčšou ochranou.

zaplatiť dom po dokončení

Vlastníte nehnuteľnosť, ktorú plánujete predať? Potom Vám možno príde vhod možnosť zaplatiť svoj dom na samom konci, až po úplnom dokončení stavby. V programe Pohodová stavba Vám presne takúto možnosť prinášame. Neexistuje bezpečnejšia možnosť pre Vaše peniaze ako zaplatiť až za dokončený dom.

viac o programe
Pohodová stavba

možnosť vrátiť dom

Staviame skvelé domy, ktoré nestrácajú svoju hodnotu. Aj preto nám svoj dom môžete kedykoľvek vrátiť. Keď nám svoj dom vrátite, vrátime Vám všetky peniaze, ktoré ste zaplatili za stavbu svojho domu.
Túto našu službu najskôr nebudete nikdy potrebovať. Bude sa Vám však lepšie spať s vedomím, že Vám kryjeme chrbát v prípade nepredvídateľných zmien.

motiv

viac o programe
Vrátenie domu

mať rovnakú splátku počas celej doby splácania

Nastavíme Vám rovnakú splátku financovania počas celej doby splácania Vášho domu. Bez ohľadu na vývoj ekonomických cyklov bude Váš rozpočet zaťažený jednou rovnakou splátkou. Revolučnú službu nájdete v programe Chytrá hypotéka.

motiv

viac
o Chytrej hypotéke

Stavba so stabilným partnerom

Bezpečný je len stabilný partner.
Sľub má takú hodnotu, akú má ten, kto sľub dáva. Za 30 rokov sme na trhu stretli tisíce staviteľov, ktorí vznikli, sľúbili a zanikli.
Ekonomické stavby sú tradičná spoločnosť s dlhou históriou a mnohými oceneniami z domova ale aj zo zahraničia. Podnikáme bezpečne bez veľkých dlhov a s trvalo zdravou ekonomickou bilanciou. Sme pre Vás stabilným partnerom, ktorý dodržuje svoje záväzky dnes a dodrží svoje záväzky k Vám aj za dlhé desiatky rokov.

Radi Vám predstavíme