Dobré financovanie

Prinesieme vám financovanie o vesmír lepšie, ako je bežné slovenské financovanie. Za naše programy sme získali doma aj v zahraničí mnoho ocenení, ktoré teraz otvoria cestu k vlastnému domu aj vám.
Bez nasporených úspor, s rovnakou mesačnou splátkou počas celej doby splácania so šikovnou kombináciou so sporením. S podporou mladým rodinám. S možnosťou splácať nájmom aj tým, ktorí do banky nemôžu ísť.

Financovanie je pre mnoho rodín prekážkou na ceste za vlastným domom.

Aby sme túto prekážku prekonali, museli sme mnohé zmeniť a vymyslieť úplne inak. Neskôr sme za svoje úsilie získali ocenenie mnohými cenami doma aj v zahraničí. Nerobili sme to pre udeľovanie cien. Naše mimoriadne financovanie sme robili pre vás. Aby bola vaša cesta k domu jednoduchšia a splátka za dom nižšia.

Fixuje rovnakú splátku počas celej doby splácania

Vytvorili sme pre vás program chytrá hypotéka, ktorý fixuje splátku počas celej doby splácania.
Program pracuje z priemernou úrokovou sadzbou vašej hypotéky. Hypotéku potom dopĺňa o sporenie do akciového fondu. Sporenie reaguje na výšku aktuálneho úroku tak, aby vaša celková mesačná splátka za hypotéku a sporenie bola stále rovnaká.

motiv

viac o
Chytrej hypotéke

s najnižším možným úrokom

Sme veľkým partnerom najväčších bankových domov. To nám umožňuje žiadať pre svojich klientov najlepšie možné úroky. V bankách máme dohodnuté tie najlepšie možné podmienky aj pre vás.
Nestačí nám iba prvé dobré nastavenie hypotéky. Najlepšie podmienky pre vás budeme strážiť počas celej doby, pokiaľ budete svoj dom splácať.

Umožní financovať aj bez vlastných úspor

Pre mladé rodiny je často prekážkou podmienka hypotéky investovať 20 % hodnoty domu z vlastných prostriedkov. Vytvorili sme program nulová hotovosť, v rámci ktorého máme pre vás pripravené 100% financovanie. Teda program, kde na kúpu domu a pozemku nepotrebujete žiadne svoje úspory.

viac o programe
Nulová hotovosť

pre mladé rodiny

O podpore bývania mladých rodín sa veľa hovorí, ale málo koná. Preto sme pripravili program špeciálne prispôsobený mladým rodinám. Program, kde mladá rodina potrebuje iba vlastných 8.000 eur na úhradu zálohy a zvyšok financuje pomocou zvýhodnenej hypotéky. Program, v ktorom je už zahrnuté tepelné čerpadlo pre nízke prevádzkové náklady a v ktorom mladá rodina dostane ako darček kuchynskú linku.

motiv

viac o programe
Mladá rodina

odmení tých, ktorí majú nasporené

Mnohí z vás k nám prídete už s nasporenou čiastkou potrebnou na stavbu domu. Pre tých z vás, ktorí nepotrebujú riešiť financovnie a môžu si stavbu svojho domu zaplatiť vlastnými prostriedkami, máme pripravanú zľavu 4% z ceny domu pri platbe na začiatku stavby.

Má riešenie pre tých, ktorí do banky ísť nemôžu

Možno svoj dom nemôžete riešiť hypotékou. Možno máte v banke prekážku, prečo to nie je možné. Potom vám môže prísť vhod náš program, kde splácate svoj dom formou mesačného nájomného.

viac o programe
Chytrý nájom

Dôležité

Odpracovali sme skutočne veľa práce, aby sme Vám priniesli mimoriadne možnosti financovania. Podmienky na slovenskom trhu úplne exkluzívne. Nemôžeme však urobiť všetky kroky za Vás, splenenie podmienok banky je na Vašej strane. Budeme vám však oporou na ceste k Vášmu úveru.

Ďalšie relevantné informácie: