Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Boris Šutka

garant programu Šikovné ručičky

b.sutka@ekonomicke-stavby.sk

"Šikovnosť človeka je zárukou úspechu tohto programu."

Neustále hľadáme spôsoby, ako sprístupniť stavbu rodinného domu čo najširšiemu okruhu ľudí. Pri programe ŠIKOVNÉ RUČIČKY sme sa rozhodli staviť na šikovnosť našich klientov. Pri príprave stavby sa nám občas stáva, že klient príde so žiadosťou o vyňatie časti prác z dodávky stavby. Títo klienti sa tešia na možnosť podieľať sa na stavbe svojho domu. Urobiť si na ňom niečo sám. Chceme klientom, ktorí prídu s takýmto zadaním pomôcť. Preto sme tieto práce, ktoré si klient môže dodať sám, zjednotili do nového programu.

Výhody programu

Klient, ktorý sa rozhodne pre program ŠIKOVNÉ RUČIČKY, získava úplný servis spojený s výstavbou rodinného domu. Má teda možnosť využiť program MAXIMÁLNA SLUŽBA a pripraviť si svoj dom podľa svojho želania. Súčasťou dodávky domu je stavebné povolenie a financovanie stavby rovnako, ako pri ostatných programoch. Pri programe ŠIKOVNÉ RUČIČKY sú z dodávky Ekonomických stavieb vyňaté dokončovacie práce v dome ako schodisko, podlahové krytiny, vymaľovanie a ďalšie drobné prvky spojené s dokončením domu - práce, ktoré si šikovný človek dokáže bez problémov dodať svojpomocne, práce, ktoré nepodliehajú revíziám, ani zložitým inštaláciám, práce, ktoré nemusia vykonávať špeciálne školení pracovníci.

Dom pri programe ŠIKOVNÉ RUČIČKY je dodávaný v bežnom developerskom štandarde. Väčšina stavebných spoločností dodávku svojich domov ponúka v tomto objeme. Za zmenu dodávky neplatia naši klienti žiadne poplatky. Zaradenie do tohto programu je ZADARMO.

Šikovné ručičky

Významné zľavy

Vieme, že šikovný človek si zaslúži pomoc. Klientom preto ponúkame možnosť využitia významných zliav, ktoré majú Ekonomické stavby zabezpečené u svojich dodávateľov. Klienti môžu nakúpiť dlažbu, podlahové krytiny, stolárske prvky a ďalšie materiály spojené s dokončením a zariadením domu, u našich dodávateľov za rovnaké ceny, ako majú Ekonomické stavby. Kombináciou šikovnosti našich klientov a zliav, ktoré Ekonomické stavby majú u svojich dodávateľov, dokážeme výrazne znížiť finálnu cenu nami dodávaných domov v priemere o 18 %.

Šikovné ručičky

Komplexné financovanie

V prípade, že budete chcieť dokončovacie práce financovať pomocou úveru, pomôžeme Vám so zabezpečením financovania aj na časti stavby, ktoré nebudeme realizovať. Na spoločnej schôdzke s finančným analytikom je možné určiť objem prác, ktoré si klient bude dodávať svojpomocne. Následne pre Vás zabezpečíme jeden komplexný úver, ktorý zahŕňa tak objem dodávky od Ekonomických stavieb, ako aj objem svojpomocných prác. V prípade, že odložíte dokončenie domu na neskoršiu dobu, naši finanční analytici Vám pripravia samostatný úver. Ak by naši klienti počas výstavby zistili, že nemôžu dom dokončiť vlastnými silami, je možné po dohode objem dodávky rozšíriť na štandardné luxusné vybavenie.

Kupónová knižka

Šikovné ručičky

Zľavy pri programe ŠIKOVNÉ RUČIČKY klienti čerpajú prostredníctvom zľavových kupónov, ktoré sú distribuované klientom vo forme kupónových knižiek. Prémiovú kupónovú knižku so zľavami získavajú všetci klienti, ktorí požiadali o zaslanie katalógu Ekonomických stavieb.

Môžete tento program vyskúšať, využiť ponuku našich partnerov a získať výhodné zľavy zabezpečené Ekonomickými stavbami.

Šikovné ručičky

Využitie zliav je jednoduché. Odstrihnete kupón z kupónovej knižky a uplatníte u dodávateľa uvedenú zľavu. Výška zľavy, kontakt na dodávateľa a miesto uplatnenia zľavy je uvedené priamo na zľavovom kupóne.

Klienti, ktorí realizujú svoj dom s Ekonomickými stavbami, získavajú doživotnú možnosť využitia čerpania zliav tohto programu. Čerpanie zliav je neobmedzené a je viazané na užívanie domu, alebo platnosť programu ŠIKOVNÉ RUČIČKY.

Viac viď Zoznam partnerov, aktuálna výška všetkých zliav, aj novinky programu.

luxusné vybavenie domuprogram Šikovné ručičky
základy domuxx
základová doskaxx
obvodové murivoxx
stropné konštrukciexx
strechaxx
zateplenie domuxx
izolácia domuxx
okná a vstupné dverexx
omietkyxx
základné vnútorné rozvodyxx
zriaďovacie predmetyx
vymaľovaniex
podlahové krytinyx
vnútorné dverex
schodyx

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov