Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Boris Šutka

garant programu Šikovné ručičky

b.sutka@ekonomicke-stavby.sk

"Šikovnosť človeka je zárukou úspechu tohto programu."

Neustále hľadáme spôsoby, ako sprístupniť stavbu rodinného domu čo najširšiemu okruhu ľudí. Pri programe Šikovné RUČIČKY sme sa rozhodli staviť na šikovnosť našich klientov. Pri príprave stavby sa nám občas stáva, že klient príde so žiadosťou o vyňatie časti prác z dodávky stavby. Títo klienti sa tešia na možnosť podieľať sa na stavbe svojho domu. Urobiť si na ňom niečo sám. Chceme klientom, ktorí prídu s takýmto zadaním pomôcť. Preto sme tieto práce, ktoré si klient môže dodať sám, zjednotili do nového programu.

Výhody programu

Klient, ktorý sa rozhodne pre program Šikovné RUČIČKY, získava úplný servis spojený s výstavbou rodinného domu. Má teda možnosť využiť program MAXIMÁLNA SLUŽBA a pripraviť si svoj dom podľa svojho želania. Súčasťou dodávky domu je stavebné povolenie a financovanie stavby rovnako, ako pri ostatných programoch. Pri programe Šikovné RUČIČKY sú z dodávky Ekonomických stavieb vyňaté dokončovacie práce v dome ako schodisko, podlahové krytiny, vymaľovanie a ďalšie drobné prvky spojené s dokončením domu - práce, ktoré si šikovný človek dokáže bez problémov dodať svojpomocne, práce, ktoré nepodliehajú revíziám, ani zložitým inštaláciám, práce, ktoré nemusia vykonávať špeciálne školení pracovníci.

Dom pri programe Šikovné RUČIČKY je dodávaný v bežnom developerskom štandarde. Väčšina stavebných spoločností dodávku svojich domov ponúka v tomto objeme. Za zmenu dodávky neplatia naši klienti žiadne poplatky. Zaradenie do tohto programu je ZADARMO.

Šikovné ručičky

Významné zľavy

Chceme Vám stavbu domu zvýhodniť, preto Vám ponúkame možnosť využitia zliav, ktoré majú Ekonomické stavby u svojich dodávateľov. Môžete si nakúpiť dlažbu, podlahové krytiny, materiály spojené so zariadením domu u našich dodávateľov za rovnaké ceny ako majú Ekonomické stavby.
Kombináciou šikovnosti našich klientov a zliav, ktoré Ekonomické stavby majú u svojich dodávateľov, dokážeme výrazne znížiť koncovú cenu nami dodávaných domov v priemere o 18%.

Šikovné ručičky

Komplexné financovanie

V prípade, že chcete dokončovacie práce financovať s pomocou úveru, pomôžeme Vám so zabezpečením financovania aj na časti stavby domu, ktoré Vám nebudeme realizovať. Na spoločnej schôdzke s Manažérkou financií je možné určiť si objem prác, ktoré si budete realizovať svojpomocne. Následne pre Vás zabezpečíme úver, ktorý zahŕňa objem dodávky od Ekonomických stavieb aj svojpomocných prác. Ak si dokončenie stavby odložíte na neskôr, pripraví Vám Manažérka financií samostatný úver.

Skvelé zľavy

Zľavy v programe Šikovné ručičky klienti čerpajú pomocou zľavových kupónov, ktoré si môžu vytlačiť z našich webových stránok.
V ponuke programu Šikovné ručičky je široké spektrum dodávateľov od stavebnín až po dodávateľov záhrad, nábytku, kuchýň, televíznej techniky, alebo automobilov. Okruh dodávateľov nie je viazaný na stavebníctvo je prepojený s oblasťami s bývania a jeho kvality.

Môžete si vyskúšať program, využiť ponuku našich partnerov a získať výhodné zľavy zabezpečené Ekonomickými stavbami. Využitie zliav nie je podmienené stavbou domu s Ekonomickými stavbami. Môžete preto zľavové kupóny využiť pre celú rodinu.

Šikovné ručičky

Využitie zliav je jednoduché. Na našich stránkach si vyberte kupón, ktorý chcete využiť a ten si vytlačte. Uvádzanú zľavu získate jeho predložením u dodávateľa. Výška zľavy, kontakt na dodávateľa, miesto uplatnenia sú uvedené priamo na zľavovom kupóne.

Počet čerpaní zliav je neobmedzený a je viazaný na platnosť programu Šikovné ručičky.

štandardné vybavenie domuprogram Šikovné ručičky
základy domuxx
základová doskaxx
obvodové murivoxx
stropné konštrukciexx
strechaxx
zateplenie domuxx
izolácia domuxx
okná a vstupné dverexx
omietkyxx
základné vnútorné rozvodyxx
zriaďovacie predmetyx
vymaľovaniex
podlahové krytinyx
vnútorné dverex
schodyx

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov