Šikovné ručičky

Vytvorili sme úžasný program, ktorý zjednoduší cestu Vám, ktorý si chcete na svojom dome realizovať práce aj svojpomocne.

garant

Boris Šutka

garant programu Šikovné ručičky

b.sutka@ekonomicke-stavby.sk

„Šikovnosť človeka je zárukou úspechu tohto programu.“

Na Slovensku žije veľa šikovných ľudí, ktorý by si vedeli postaviť dom sami. Len keby im systém nehádzal polená pod nohy. Zoženiem materiál, keď ani pre veľké firmy nie je? Kde vezmem projekt, aby nebol drahý? A bude projekt naozaj dobrý? Neunaví nás papierovanie so stavebným povolením? A ako získať naozaj dobré financovanie?

Financovanie je kľúč

Pri svojpomocných stavbách je zásadným bodom zlomu financovanie. V snahe ušetriť väčšina ľudí stavia dom svojpomocne. Postaviť dom za menej peňazí. To však vôbec nefunguje, pokiaľ potrebujete využiť financovanie z banky.

Rodinný dom stavaný svojpomocne je pre banku oveľa väčšie riziko. Podmienky hypotéky či úveru zo stavebného sporenia sú tak oveľa menej výhodné, ako používame v ES. Splácať 30 rokov horšiu hypotéku sa skutočne veľmi predraží. Preto z dôvodu financovania je svojpomocné stavanie veľmi často drahšie ako stavať dom na kľúč. Venujete mnoho úsilia, času a práce, aby ste nakoniec mali vyššiu mesačnú splátku. Naozaj strašidelný paradox bankových služieb.

Aby sme dali svojpomocným dodávkam zmysel, museli sme v bankách vytvoriť nový špeciálny produkt. Presvedčili sme banky, že v ES postavíme to podstatné, čo tvorí hodnotu domu. Presvedčili sme banky, že pomôžeme klientom, aby ich domy boli dobre svojpomocne dokončené. A konečne sme presvedčili banky, aby v programe Šikovné ručičky poskytli tie najlepšie podmienky hypoték.

Tým aj v programe Šikovné ručičky dostanete od nás špičkové financovanie s nízkou mesačnou splátkou. Financovanie Vám priravíme aj na práce, ktoré si budete realizovať sami.

Šikovné ručičky

Na dobrej hypotéke počas doby splácania ušetríte desiatky tisíc Eur.

Múdro rozdelená práca

Sú práce, ktoré naši klienti zvládnu ľahšie a sú práce, ktoré zhotovia lepšie naši skúsení špecializovaní pracovníci. Hľadali sme teda rozumnú deľbu práce, ktorá klientom umožní ušetriť kopu peňazí a zároveň ich postavíme pred zvládnuteľnú úlohu.

V programe Šikovné ručičky od nás dostanete dom postavený na úrovni developerského štandardu. Vonkajším vzhľadom pôjde o úplne dokončený dom. Teda vrátane fasády, soklov a strechy. Vnútri domu nájdete hotové murované priečky a hydroizoláciu. Na Vás bude dokončiť inštaláciu, omietky, podlahy, tepelné izolácie, sádrokartóny, kúpeľňu a vnútorné dvere.

Šikovné ručičky

Všetky výhody za polovičnú cenu

V Ekonómkach máme pre svojich klientov rad výhod. Individuálny projekt úplne bezplatne, vybavenie stavebného povolenia bezplatne a naše úžasné financovanie. V programe Šikovné ručičky zaplatíte za svoj dom len o trochu viac ako je polovica ceny. Naše výhody Vám však zostanú.

V programe Šikovné ručičky sa môžete tešiť na:

  • projekt úplne bezplatne
  • vybavenie stavebného povolenia úplne bezplatne
  • využitie výborného programu financovania úplne bezplatne Mladá rodina aj Nulová hotovosť
  • financovanie celej hodnoty domu vrátane prác, ktoré si budete realizovať sami
  • posudok súdneho znalca na kvalitu stavby domu

Váš krásny dom za najlepšiu možnú cenu

Šikovné ručičky

Naša podpora

Aby Vám banky poskytli dobré financovanie, sľúbili sme podporu, pokiaľ ju budete potrebovať. A svoj sľub aj dodržíme. Teda aj v prípade svojpomocného stavania sme Vám k dispozícii radami a pomocou, pokiaľ by ste si neboli niekedy celkom istí. Jednoducho Vám pomôžeme, aby sme spoločne postavili Váš krásny dom za najlepšiu možnú cenu.

Čo všetko bude obsahovať dom v programe Šikovné ručičky zistíte v našich Všeobecných podmienkach "Štandardné prevedenie domu".