Pasívny dom

Dom, ktorý takmer nepotrebuje vykurovať. Dom najvyššieho technologického štandardu. Taký bude Váš pasívny dom. Čo viac, zvýšené náklady na stavbu pasívneho domu za Vás zaplatí štát.

garant

Jiří Lövy

garant programu Pasívny dom

info@ekonomicke-stavby.sk

„Úspora nákladov na prevádzku domu je dôležitá, náš najvyšší technologický štandard túto úsporu umožňuje.“

Štátne dotácie

Z času na čas sa vyskytne mimoriadna príležitosť, vďaka ktorej Vám dokážeme zľavniť Vašu cestu k domu. Skvelou aktuálnou možnosťou je štátna dotácia pre alternatívne zdroje vykurovania rodinných domov. Pri využití fotovoltaickej elektrárne v kombinácii s dotovaným tepelným čerpadlom budú náklady na prevádzku Vášho domu minimálne.

Pasívny dom môže byť krásny

Technológie sa za posledné roky významne posunuli. Už dávno neplatí, že pasívny dom nemôže byť pekný. Výrazne lepšie koeficienty tepelnej izolácie okien a účinnejšie rekuperácie nám umožňujú stavať pasívne domy krásne. Získate dom, ktorý je mimoriadne úsporný a krásny zároveň.

Pasívny dom

Technológia Velox

Špeciálne pre pasívne domy sme uzavreli spoluprácu so spoločnosťou Hoffmann, s.r.o. popredným slovenským dodávateľom technológie murovania Velox. Pre svoj pasívny dom môžeme zvoliť najlepšiu technológiu stavania.

Myslite na budúcnosť, myslite ekologicky. Zaobstarajte si pasívny dom.