program Iónový dom

Viete čo nie je vôbec vidieť, a čo je zároveň úplne najdôležitejšie? Úplne najdôležitejšie pre nás v ES je to ako váš dom bude prospešný vášmu zdraviu. V tejto oblasti sme oveľa ďalej ako ostatní.

Zdravý dom je ten správný.

garant programu

Aleš Urbánek

garant programu Iónový dom

a.urbanek@ekonomicke-stavby.cz

  • V tomto programe získate:
  • Dom s vysokou hladinou záporných iónov
  • Dom, ktorý bude aktívne prospievať vášmu zdraviu
  • Dom, kde budete stárnuť pomalšie a priemerná dĺžka dožitia bude dlhšia

Začalo to Nobelovou cenou

V roku 1991 získali nemeckí vedci Erwin Nehera a Bert Sakrman Nobelovu cenu za svoju prácu „Funkcia iónových kanálov v bunkách“. Ich výskum zázračne otvára cestu k pochopeniu zdravia bunky a predĺženiu kvalitného ľudského života.

Na objav nobelistov Nehera a Sakrmana po celom svete nadviazali desiatky vedeckých pracovísk, hľadajúcich rôzne spôsoby využitia tohto úžasného princípu. Tento výskum priniesol vysvetlenie prečo rôzne miesta majú silne ozdravný účinok. A prečo naopak v inom prostredí zdravie človeka neprosperuje. A práve tento výskum a táto Nobelova cena stáli na začiatku zrodu Iónového domu. Domu, ktorý významne prospieva zdraviu Vašich buniek, zdraviu celého organizmu, a ktorý má schopnosť zásadne ovplyvniť dĺžku a kvalitu života.

blog Davida Mencla Iónový dom

Iónový dom

Zdravé záporné ióny

Záporné ióny kyslíka podľa mnohých vedeckých štúdií majú zásadný vplyv na bunkové zdravie, a teda na dĺžku života. Život v prostredí bohatom na dostatok záporných iónov má ozdravné účinky na mnoho civilizačných chorôb. Podľa mnohých má takto zdravé prostredie schopnosť predĺžiť priemerné dožitie človeka až o 15 rokov.

Bohužiaľ bežné moderné stavby svojim prístupom záporné ióny ničia. Umelé materiály, pasívne skladby, nesprávne vetranie a mnohé ďalšie zhoršujú bilanciu záporných iónov. A tak väčšina ľudí v moderných domoch býva v prostredí úplne bez záporných iónov alebo len s mierou veľmi malou.

Krásne moderné domy bez jednej dôležitej vlastnosti. Domy bez schopnosti regenerovať zdravie buniek.

podcast Šťastný dom Podcast o Ionových domoch

Iónový dom

Zdravý dom

Tridsať rokov výskumov priviedlo mnohých múdrych ľudí k poznaniu, ako postaviť dom tak, aby človeka obklopil vysokou hladinou záporných iónov. Aj Váš dom dokáže priniesť úroveň porovnateľnú s tým najlepším, čo ponúka príroda okolo nás.

Kúpili sme pre Vás chránenú technológiu iónového domu. Ako prví v Česku a na Slovensku Vám tak postavíme ten najlepší možný dom. Dom s vysokou hladinou záporných iónov. Dom, ktorý bude prospievať Vášmu zdraviu každú minútu, čo v dome budete. Prostredie okolo Vás bude stále zdraviu Vašich buniek prospešné.

Spoločne s dostatkom záporných iónov v našich zdravých domoch strážime aj ďalšie aspekty zdravého života. Domy staviame mimo geopatogénnej zóny. Eliminujeme škodlivé žiarenia a elektromagnetický smog. Využívame technológie na to, aby dom bol správne vetraný a prinášal zdravú vlhkosť vzduchu.

Čo je zdravý dom?

Dom s vysokou hladinou záporných iónov

Dom postavený mimo geopatogénnej zóny

Dom bez škodlivého žiarenia a elektromagnetického smogu

Dom so správnou mierou vlhkosti vzduchu a zdravo vetraný

Iónový dom

Len zdravý dom je správny

Vo svete je silný trend zdravých domov. Mnohí ľudia zdravo jedia. Starajú sa o dostatok prospešného pohybu pre zdravie. A teraz celý svet objavil kúzlo zdravého bývania. Pokiaľ sa staráte o svoje zdravie, potom logicky chcete svoj čas tráviť v zdravom prostredí svojho domu.

Ak si staviate dnes nový dom, potom ho postavte tak, aby zodpovedal trendom bývania aj za niekoľko ďalších rokov. Zdravý dom s vysokou hladinou záporných iónov bude za niekoľko rokov úplným štandardom a nutnosťou. V ES Vám ho postavíme už dnes. Bývajte zdravo a investujte dobre.

Zaujímavé odkazy

video Negatívne ióny – základné princípy a vplyv na ľudské zdravie

video Liečenie detskej astmy negatívnymi iónmi v Cisarskej jaskyni v Moravskom krase