article image

Nový dom Lukáš 54

Tri základné hmoty, ktoré sa prelínajú. Tri jednoznačné funkcie, tri rôzne výšky. Prvou viditeľnou hmotou pri príchode do domu je betónový prístrešok pre dve vozidlá, ktorý v minimálnej štruktúre poskytuje úkryt vozidiel pred nepriaznivým počasím.

article image

Nový dom Lucia 58 B

Tento jednopodlažný dom je situovaný do mierneho svahu a je rozdelený na dve ramená. Rameno idúce kolmo k svahu má ľahko zvýšenú podlahu, takže je možné aj napriek stúpajúcemu terénu vstupovať priamo do záhrady.

article image

Nový dom Blanka 76

Blanka 76 je dvojpodlažný rodinný dom moderného vzhľadu so šikmou strechou. Dom je svojim usporiadaním vhodný aj na úzke pozemky s prístupom od juhu. Hmota domu je jednoduchá kvádrová so sedlovou strechou s pristavaným krytým státím a terasou nad ním.

article image

Nový dom Dominik 13

Priestranný dom pre veľkú rodinu, ktorý oceníte aj v starobe. To je Dominik 13. Zádverie s priestranným šatníkom plynulo prechádza do priestoru obývacej izby. Vďaka francúzskemu oknu v obývacej izbe umiestnenému osovo naproti vstupným dverám už od vstupu ponúka vizuálny kontakt s exteriérom a umocňuje vzdušný priestor.

article image

Nový dom Kristína 40C

Dom Kristína 40C je prízemný dom, ktorý umožňuje lacné a pritom komfortné bývanie všetkým, ktorí potrebujú vnútornú dispozíciu 5+KK. Dom vychádza z obľúbeného modelu Kristína 40B a dopĺňa ho o prvky luxusného bývania. K stavbe je navyše pripojená samostatná časť, kde je možné mať vlastnú kanceláriu, alebo obchodný priestor.

article image

Nový dom Lenka 33

Lenka 33 je dvojpodlažný rodinný dom so šikmou sedlovou strechou. Štandardnú dispozíciu domu je možné rozšíriť o trakt s garážou a oddelenou prevádzkou kancelárie, alebo salónu s vlastným zázemím. Vďaka tomu sa jedná o dom, ktorý bude slúžiť nielen na bývanie, ale aj na prácu „z domu“.

article image

Nový dom Lukáš 52

Lukáš 52 je moderný dom s plochou strechou so zastavanou plochou 137,4m2 a dispozíciou 4+KK. V strede domu je priestranná obývacia izba zahŕňajúca aj kuchynskú linkou s ostrovčekom. Vďaka celopresklenej stene orientovanej do záhrady je obývacia izba vizuálne prepojená s vonkajšou terasou.

article image

Nový dom Blanka 74

Tento dom je navrhnutý podľa klasických merítok dvojpodlažného rodinného domu. Vstup do domu je ideálne orientovať na južnú stranu. Do celistvej hmoty objektu je vložené výrazné presklenie, ktoré umožňuje ničím nerušený výhľad do celej záhrady.

article image

Nový dom Blanka 23

Architektonické stvárnenie domu je v duchu moderných minimalistických trendov. Dom Blanka 23 je vhodný do pôvodnej aj novej zástavby a bude prinášať radosť každý deň svojim majiteľom.

article image

Nový dom Kristína 61 B

Dispozičné riešenie domu je navrhnuté tak, aby boli všetky obytné miestnosti orientované jedným smerom. Vďaka tomuto riešeniu nie je potrebné robiť kompromisy s orientáciou miestností a jednoducho všetky izby nasmerovať na najlepší možný výhľad, ktorý daná parcela ponúka.

article image

Nový dom Dominik 50

Dom má veľmi moderný vzhľad s čistými a členitými plochami. Ďalším skvelým prvkom je vonkajšia pergola a kryté parkovanie pre autá. Dobre vyriešená dispozícia poskytne dostatočný priestor pre rodinné spolužitie aj pre návštevy.

article image

Nový dom Lukáš 50

Prízemný dom s dispozíciou 4+KK s rozmermi 15,35 x 7,8 m. Vďaka dispozičnému riešeniu, ktoré je navrhnuté tak, aby boli všetky obytné miestnosti orientované jedným smerom, nie je potrebné robiť kompromisy s orientáciou miestností a jednoducho je možné všetky izby nasmerovať na najlepší možný výhľad.

article image

Nový dom Lucie 75

Dom Lucie 75 na prvý pohľad zaujme svojou netradičnou uličnou fasádou. Pôdorysný tvar písmena L umožňuje vytvorenie súkromného vonkajšieho priestoru pri dome. Do tohto priestoru sú orientované okná z obývacej izby, spálne a spálňovej kúpeľne.

article image

Nový dom Katka 15 C

Tento dom je možné ponúknuť v dvoch variantoch – klasický s valbovou strechou a moderný so sedlovou strechou bez presahu. Aj napriek svojim menším rozmerom je dom veľmi dobre dispozične riešený. Hlavnou prednosťou je jednoduchosť domu bez zbytočných chodieb.

article image

Nový dom Dominik 47 B

Dominik 47 B je dom vychádzajúci z logického princípu, kde základná hmota šetrí prostriedky investora za výstavbu a tieto potom môže naopak zainvestovať do väčších presklených plôch, krytej terasy, lepšieho vybavenia či viac metrov štvorcových v izbách.

article image

Nový dom Blanka 66

Dom Blanka 66 Vás očarí už pri vstupe svojim zádverím, ktoré nie je oddelené od chodby. Vďaka tomu je veľmi priestrané a vzdušné. Schodisko pozvoľna naväzuje na zádverie, rovnako tak, ako obývacia izba, do ktorej vstúpime cez široké posuvné dvere. Pokiaľ tieto dvere necháme zasunuté, získame unikatnú voľnosť pohybu.

article image

Nový dom Kristína 59 B

Nový bungalov navrhnutý pre mladú rodinu s dvoma deťmi zapadne na malý pozemok. Dom cez nízku zastavanú plochu poskytuje dostatok súkromia vďaka jednoduchej, ale elegantne vykonanej dispozícii. Svojím atraktívnym vzhľadom určite zaujme široké okolie záujemcov.

article image

Nový dom Katka 12 XL

Dispozičné riešenie domu je jasne členené na dve časti. Obývačka s kuchyňou a spálňa s kúpeľňou tvoria prvú časť, ktorá je otvorená do exteriéru súkromnej záhrady. V strede druhej časti domu sa nachádza ostatné zázemie ako je vstup, wc, technická miestnosť a kúpeľňa.

article image

Nový dom Dominik 48

Dom navrhnutý do svahovitého terénu s príjazdovou cestou v hornej časti pozemku. Dve vzájomne ustupujúce poschodia rozdeľujú objekt na spoločenskú zónu na hornom vstupnom poschodí a na časť súkromnú so spálňou, detskými izbami a kúpeľňami.

article image

Nový dom Blanka 75

Prednosťou tohto poschodového domu je jeho veľkorysé presklenie, ktoré skvele rozžiari každú obytnú miestnosť a pritom poskytuje dostatok súkromia, pretože môžu byť všetky okná z obytných miestností orientované jedným smerom do súkromnej záhrady.

article image

Topit plynem nebo tepelným čerpadlem II.

Mezinárodní situace se prudce změnila. Mnozí mne tak žádáte o aktualizaci myšlenky čím ideálně topit své domy. Tak pojďme v této rozbouřené době najít pevný bod, který nám umožní klidné a uvážlivé rozhodnutí.

article image

Nový dom Lucie 66

Lucia 66 je prízemný dom, ktorý naplní požiadavky väčšiny klientov. Pôdorysný tvar domu do L vytvára ideálne miesto pre terasu v „objatí domu“, pridáva sa dnes často vynechávaná garáž a k tomu efektívne oddelené časti pre rodičov od detských izieb.

article image

Nový dom Kristína 57

Kristína 57 je prízemný dom, ktorý umožňuje kvalitné a pritom lacné a dostupné bývanie všetkým, ktorí potrebujú vnútornú dispozíciu 5+KK. Dom je obdĺžnikového tvaru menšej šírky, ktorá umožňuje stavbu aj na úzkych pozemkoch.

article image

Nový dom Dominik 38

Dominik 38 je štýlový, veľký, poschodový a moderný rodinný dom pre náročných klientov. Jeho dispozícia 5+KK+G je doplnená ešte o veľkú preslnenú terasu na poschodí a o veľké kryté závetrie medzi vstupom do domu a garážou.

article image

Nový dom Blanka 73

Blanka 73 je dvojpodlažný rodinný dom so šikmou sedlovou strechou. Štandardnú dispozíciu domu je možné rozšíriť o garáž s oddelenou prevádzkou kancelárie alebo salónom s vlastným zázemím. Vďaka tomu ide o dom, ktorý bude určený nielen na bývanie ale aj na prácu “z domu”.

article image

Nový dom Blanka 71B

Tento dom s dispozíciou 5+KK je určený pre svahovitý pozemok. Dom odporúčame umiestniť na pozemok so záhradou, rozprestierajúcou sa v hornej úrovni terénu. Tomu riešeniu je dom prispôsobený. Vstup a kryté parkovacie miesta pre dva automobily sa nachádzajú v 1. NP.

article image

Nový dom Lucie 73

Tento dom je navrhnutý do rovinatého terénu a jeho pôdorys je kompaktne usporiadaný do jedného prízemného podlažia obdĺžnikového tvaru. Vstup sa nachádza na južnej strane pozemku. Pred vstupnými dverami fasáda ustupuje a presah strechy tu umožňuje vytvoriť kryté závetrie.

article image

Nový dom Rubik 6

Menší pozemok, menší dom a napriek tomu kvalitnejšie bývanie ako ponúkne mnoho väčších konkurentov. Toto sa stáva pri dnešnom vývoji cien bývania v mestách jasným a logickým smerom pre budúcu výstavbu. Rubik 6 je ďalším zo série úspešných moderných domov, ktoré ponúknu luxusné bývanie na malej zastavanej ploche.

article image

Nový dom Katka 36

Objekt sa rozkladá na obdĺžnikovom pôdoryse. Hmota budovy je v dvoch významných častiach výrazne zasunutá. Prvým takým miestom je predná stena fasády. Vďaka zasadeniu hlbšie do pôdorysu bolo vytvorené závetrie chrániace vstup do domu.

article image

Môžem postaviť dom bez úspor?

V bežne dostupných možnostiach, ktoré banky klientom ponúkajú táto možnosť reálna nie je. V Ekonomických stavbách sme však vytvorili úplne unikátny program "Nulová hotovosť", v ktorom našim klientom pomôžeme realizovať výstavbu rodinného domu aj bez nasporených úspor.

article image

Novoročné prianie

Želanie k novému roku 2022 od Ekonomických stavieb.

article image

Nový dom Blanka 70

Dvojposchodový rodinný dom je osadený do strmého svahu. Vstup do objektu je z vyššieho – druhého podlažia. Na vstupnú halu priamo nadväzuje šatňa a chodba s otvoreným schodiskom. Z tejto chodby sa vchádza ďalej do priestranných izieb, optimálne využívajúce šikmé konštrukcie strešného plášťa.

article image

Nový dom Dominik 45

Dominik 45 je dom určený do strmšieho svahu, ktorý umožňuje lacné bývanie všetkým, ktorí potrebujú vnútornú dispozíciu 6+KK+G. Dom je obdĺžnikového tvaru menšej šírky, ktorá umožňuje stavbu aj na úzkych pozemkoch.

article image

Nový dom Kristína 59

Prízemný rodinný dom o dispozícii 4+KK a zastavanej ploche 79,26 m2 je navrhnutý pre štvorčlennú rodinu. Prevedenie domu vychádza z idey čo najväčšej redukcie komunikačných plôch a zároveň zachovania dôstojných funkčných aktívnych aj pasívnych zón.

article image

Nový dom Lukáš 44

Lukáš 44 je prízemný dom pre rodinu s dvoma deťmi, ktorá rada žije ako vo vnútorných priestoroch domu, tak aj v jeho exteriéri. Jedná o moderný dom s plochou strechou, posadenou rastlinami a trávami, ktorý sa hodí do každej modernej mestskej alebo prímestskej satelitnej zástavby.

article image

Nový dom Lukáš 47

Lukáš 47 je veľmi moderný, minimalistický dom, ktorý perfektne zapadne do mestskej zástavby a veľmi komfortne ubytuje štvorčlennú rodinu. Hlavným atribútom domu je veľké presklenie, ktoré dobre spojí záhradu s interiérom domu.

article image

Nový dom Dominik 44

Dominik 44 je dom určený pre ľudí, ktorí majú radi dostatok priestoru a svetla. Koncepcia domu je nové poňatie klasického bývania so sedlovou strechou, ale v modernom kabáte. Tento dom sa hodí ako na dedinu s priamym kontaktom so zeleňou, tak do mestskej zástavby.

article image

Nový dom Blanka 69

Blanka 69 ponúka príjemné moderné bývanie v dome, ktorý zapadne ako na dedinu, tak do modernej časti mesta. Aj keď dom zvonka nepôsobí veľký, poskytne veľmi pohodlné bývanie pre päťčlennú rodinu.

article image

Nespájajte poistenie s hypotékou

Jedným z drsných trikov, taktiež Vašej banky, je predať Vám hypotéku spojenú s poistením. Andrea Hudecová a Jana Kováčová Vám v tomto článku vysvetlia, prečo to určite nerobiť a ako dostatočne ušetriť.

article image

Ako postaviť zdravý dom a prečo nespájať hypotéku s poistením?

Prinášame Vám mimoriadne zaujímavé články, ktoré Vám umožnia postaviť Váš dom lepšie a vďaka ktorým ušetríte na svojich mesačných splátkach.

article image

Nový dom Stela 34

Stela 34 je poschodový dom vhodný na mierne svahovité pozemky s prístupom z vrchnej strany pozemku. Vstup je umiestnený v spojovacom medziposchodí, ktoré je určené ako technické podlažie s garážou a šatňou. Spodné poschodie je potom obytné s priamym výstupom do záhrady.

article image

Nový dom Slávka 7

Slávka 7 je dom strednej veľkosti pre 4-člennú rodinu, hodiaci sa do každej zástavby. Vstup do domu je umiestnený do štítovej fasády blízko presahu strechy, ktorý tvorí prístrešok pre automobil. Zádverie s výklenkom umožňuje umiestnenie skrine, alebo technického vybavenia budovy.

article image

Nový dom Kristína 36

Kristína 36 je nízkopodlažný dom 4+KK typu bungalov, ktorého devízou je jednoduchosť, čistota a elegantný vzhľad, ktorý zapadne prakticky do akéhokoľvek miesta. Dispozícia domu je prehľadná, dobre usporiadaná a naviac výborne presvetlená.

article image

Nový dom Blanka 63 mini

Jedná sa o menšiu verziu súťažami oceňovaného domu Blanka 63. Avšak menšie neznamená horšie! Dom má veľmi funkčne a čisto vyriešenú dispozíciu 4+KK, ktorá využíva všetky voľné miesta pre úložné priestory...

article image

Nový dom František

Dvojposchodový dom František s plochou 81,7 m2 ponúka dispozíciu 5+KK. Táto dispozícia dobre poslúži veľkej rodine a vďaka premyslenému dispozičnému riešeniu ju možno použiť aj na vlastné podnikanie...

article image

Nový dom Lucie 69

Lucie 69 je prízemný dom dispozície 6+KK, určený pre veľké rodiny. Prednosťou tohto domu je jeho pôdorys v tvare písmena L...

article image

Nový dom Lukáš 47

Lukáš 47 je veľmi moderný, minimalistický dom, ktorý perfektne zapadne do mestskej zástavby a veľmi komfortne ubytuje štvorčlennú rodinu. Hlavným atribútom domu je veľké presklenie, ktoré spojí záhradu s interiérom domu.

article image

Nový dom Kristína 55

Kristýna 55 je prízemný dom 4+KK typu bungalov s členitým pôdorysom, ktorý prispieva k dobrému osvetlenie interiéru zo všetkých strán. Dom je možné na pozemok umiestniť takmer ľubovoľne.

article image

Nový dom Dominik 46

Stále častejšie sa objavujú malé pozemky, rozmerovo vhodné pre menší dom, v mestskej zástavbe a napriek tomu veľmi drahé.

article image

Nový dom Kristína 48

Perfektný dom pre štvorčlennú rodinu, navrhnutý v plnej výbave. Veľká obývacia izba je spolu s detskými izbami nasmerovaná do záhrady, kde sa môže odohrávať veľká časť spoločného života rodiny.

article image

Nový dom Katka 12D

Katka 12D je prízemný dom s dispozíciou 4+KK. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a veľmi malej zastavanej ploche je vhodný aj na malé pozemky.

article image

Nový dom Blanka 36

Blanka 36 je komfortný moderný dom pripravený pre príjemný život veľkej rodiny. Základný tvar domu ponúka možnosť umiestnenia domu do dedinskej aj mestskej zástavby bez zbytočného vytvárania rozruchu nezvyčajnými tvarmi.

article image

Dom František 17

František 17 je dvojpodlažný dom s dvoma plnohodnotnými poschodiami, kde vrchné poschodie nijako neobmedzuje zvažujúca sa strecha. Vonkajší tvar domu je jednoduchý, tvorený dvoma kvádrami a balkónmi, ktoré z nich vystupujú.

article image

Dom Lucie 61

Lucie 61 je prízemný dom s dispozíciou 5+KK+G moderného štýlu. Ten sa uplatňuje na fasáde aj vo vnútornej dispozícii. Prednosťou domu je jeho pôdorys v tvare písmena L. Toto riešenie prináša možnosť vybudovať obytnú terasu s možnosťou vstupov zo všetkých obytných miestností, ktorá bude zároveň krytá pred nepriaznivým počasia a pohľadmi susedov.

article image

Dom Kristína 51

Dom Kristína 51 na prvý pohľad zaujme svojou netradičnou fasádou. Pôdorysný tvar písmena L umožňuje vytvorenie súkromného vonkajšieho priestoru pri dome.

article image

Nové domy jar 2020

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame štyri najlepšie domy z našej jarnej edície.

article image

PF 2020

splnené želania, nekonečne pevné zdravie, tú najúprimnejšiu lásku Vám prajú Vaše Ekonomické stavby.

article image

Nové domy zima 2019

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame tri najlepšie domy z našej zimnej edície.

article image

Nové domy jeseň 2019

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame tri najlepšie domy z našej jesennej edície.

article image

Nové domy leto 2019

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame štyri najlepšie z našej letnej edície.

article image

Nové domy jar 2019

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame tri najlepšie z našej jarnej edície.

article image

Úspechy roku 2018

A teraz sa naposledy chceme obzrieť za rokom 2018. Potešiť sa a inšpirovať tým, čo sa v minulom roku podarilo. Budeme radi, ak pri tom budete s nami.

article image

PF 2019

Nech anjeli sprevádzajú všetky Vaše kroky, nech sa plnia Vaše sny a priania, nech v roku 2019 nájdete svoj kúsok "modrého z neba".

article image

Nové domy - jeseň 2018

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame štyri najlepšie domy z našej jesennej edície.

article image

Nulová hotovosť  v roku 2018

Môžem postaviť dom celkom bez vlastných úspor? Stále ešte je to môžné. Podmienky hypoték sa so zásahom NBS za posledný rok zhoršili.

article image

Nové domy - jar 2018

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame tri najlepšie z našej jarnej edície.

article image

Nový skvelý katalóg pre rok 2018

Milí fanúšikovia dobrého bývania a priatelia ES, máme pre Vás nový katalóg pre rok 2018.

article image

PF 2018

Nech je pre Vás rok 2018 rokom plným lásky, radosti, šťastia a skvelého bývania.

article image

Nové domy - jeseň 2017

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame tri najlepšie domy z našej jesennej edície.

article image

Spoločne šťastní

Spoločné bývanie mladej rodiny s rodičmi v dvojgeneračnom dome má svoje veľké výhody, ktoré si niekedy neuvedomujeme.

article image

Nové domy - leto 2017

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame tri najlepšie domy z našej letnej edície.

article image

Nové domy - jar 2017

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame tri najlepšie domy z našej jarnej edície.

article image

Ďakujeme za skvelý rok 2016

Ešte raz si pripomeňme niekoľko najväčších okamihov, ktoré nám priniesol rok 2016.

article image

Ekonomické stavby | PF 2017

Nech je pro Vás rok 2017 rokom plným radosti, lásky, šťastia a skvelého bývania.

article image

Nové domy - jeseň 2016 | Ekonomické stavby

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame osem najlepších domov z našej jesennej edície.

article image

Nová videoprohliadka

Poďte, pozrieme si spoločne dom v okolí Plzne, ktorý je už 10 rokov po kolaudácii. Ide o variantu úspešného projektu Ekonomik N14.

article image

Nové domy - jar 2016

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame šesť najlepších domov z našej jarnej edície.

article image

Stavba domu bezpečne

Bezpečná stavba má svoje pomerne jednoduché pravidlá. Pravidlá, ktoré Vás chránia pred zbytočným rizikom a robia Vašu cestu za vlastným domom bezpečnú.

article image

Možnosť vrátiť dom

Ako najlepšie pomôcť klientom v núdzi? Ako pomôcť tým, ktorým sa dramaticky zmení životná situácia a splácanie domu už nie je možné a ani vhodné?

article image

5 pravidiel bezpečnej stavby domu

Bezpečná stavba má svoje pomerne jednoduché pravidlá. Pravidlá, ktoré Vás chránia pred zbytočným rizikom a robia Vašu cestu za vlastným domom bezpečnú.

article image

Videoprehliadka individuálneho riešenia domu

article image

Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Murované nízkoenergetické rodinné domy na kľúč. Ekonomické stavby sú najväčším českým a slovenským staviteľom rodinných domov. Projekt zadarmo. Kvalitné financovanie Vašeho bývania. V katalógu 200 typových riešení.

article image

Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Murované nízkoenergetické rodinné domy na kľúč. Ekonomické stavby sú najväčším českým a slovenským staviteľom rodinných domov. Projekt zadarmo. Kvalitné financovanie Vašeho bývania. V katalógu 200 typových riešení.

article image

PF 2016

Prajeme Vám krásne a veselé Vianoce, zdravie a šťastie po celý rok 2016.

article image

PF 2016

Prajeme Vám krásne a veselé Vianoce, zdravie a šťastie po celý rok 2016.

article image

Nové domy - jeseň 2015

article image

Nové domy - jar 2015

Každý mesiac máme pre Vás nové domy. V dnešnom bulletine Vám prinášame šesť najlepších domov z našej jarnej edície.

article image

Financovanie rodinného domu 2015

Z mnohých dôvodov bude rok 2015 tým najlepším rokom pre stavbu domu. V tomto bulletine Vám vysvetlíme, prečo je rok 2015 mimoriadny.

article image

Štyri programy financovania

Snažíme sa o svet prehľadný, jasný a uchopiteľný. Preto sme pre Vás možnosti ako financovať svoj dom.

article image

Správny čas

Mimoriadne priaznivé okolnosti rozbehli stavbu rodinných domov na plné obrátky. V roku 2014 si svoj stavbu svojho domu objednalo v Ekonomických stavbách rekordné množstvo rodín.

article image

Lacné hypotéky

Hypotéky sú dnes mimoriadne lacné. Splátky hypotéky vlastného domu sú často nižšie ako nájomné v priemernom byte. Aká lacná môže byť Vaša hypotéka ?

article image

Nájom drahší ako hypotéka

Platiť nájom sa tak stáva čoraz menej výhodnou variantou bývania.

article image

Aktuálne ponuky bánk

Súčasná ponuka hypotekárnych produktov v dôležitých parametroch vr. akčných stimulov od slovenských bankových domov. Tento prehľad bol zostavený ku 8.4.2015.

article image

Aby ste rozumeli

Je dôležité dobre rozumieť. Preto Vám prinášame krátky zoznam pojmov v hypotéke.

article image

Nový dom Lukáš 15

Prinášame Vám Nový dom Lukáš 15

article image

Nový katalóg 2015

Ekonomické stavby vydali katalóg domov a služieb pre rok 2015. Pokiaľ máte záujem o bližšie zoznámenie sa s ponukou ES a katalógom nízkoenergetických rodinných domov, môžete si katalóg ES objednať na našich internetových stránkach.

article image

Ekonomické stavby | Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Navštívte našu VIDEOPREHLIADKU Dnes Vám predstavíme dom Blanka a jeho individuálnu úpravu na želanie zákazníka.

article image

Projekt Mladé oči

S veľkým úspechom sa stretol náš projekt Mladé oči. Oslovili sme mimoriadne talentovaných mladých architektov a vytvorili sme silnú skupinu vývoja nových domov.

article image

PF 2015

Vážení klienti, priatelia ES, kolegovia. Dovoľte, aby sme Vám popriali všetko dobré v roku 2015. Prajeme Vám úsmev každý deň. Prajeme Vám, aby sa Vám každý deň podarilo priniesť radosť ľudom okolo Vás.

article image

Centrum Hájek

Veľkú radosť nám tiež v tomto roku robil projekt Centra Hájek. Stále pokračujeme v oprave starého hotela na rehabilitačné centrum pre deti.

article image

Kvalitná firma

Každá služba má zmysel, pokiaľ prináša klientom radosť. Tento rok sme už tretí krát s veľkou hrdosťou obdržali ocenenie značkou Kvalitná firma.