Blog Prinášať radosť

article image

Cesta k vysnívanému cieľu

Pani Veronika s manželom, chceli stavať svojpomocne. Nepodarilo sa im však vybaviť hypotéku a tak oslovili stavebnú firmu. Túžili postaviť dom, no hypotekárny úver im nechceli schváliť. Jedného dňa však našli spôsob, ako si svoj sen splniť.

article image

Veľký životný krok

Pani Klára bývala spolu s manželom a dvoma deťmi v rodičovskom dome. Cítili sa tam však stiesnene a to ich priviedlo k veľkému životnému kroku – ku stavbe vlastného domu.

article image

Nový domov manželov Preslových v Štenoviciach

Bolo to rozhodnutie plné odhodlania, ktoré sa zrodilo v srdci obce Štenovice, kde sa vidiek strátáva s duchom pokroku. Manželia Presloví, obaja vo veku 68 rokov, čerstvo usadení na zásluženom dôchodku, začali písať novú kapitolu svojho života.

article image

Nový začiatok rodiny Jetelových

Manželia Jetelovi bývali v Bakove nad Jizerou, kde žili v dvojgeneračnom dome. Pôvodne bol dom určený pre nich a ich deti, ale časom sa situácia zmenila, deti vyrástli a rozhodli sa úplne osamostatniť a žiť vo vlastných domovoch. Tento obrat udalostí viedol pani a pána Ďatelinu k rozhodnutiu predať svoj veľký dvojgeneračný rodinný dom a postaviť menšie, útulnejšie miesto len pre nich dvoch.

article image

Nikdy nie je neskoro uskutočniť svoje sny

„Po troch rokoch v bytovej jednotke sme sa rozhodli postaviť dom.“ Hovorí pán Schovanec. Možno sa aj vy zahrávate s myšlienkou odísť z bytu a postaviť si dom. Čo vám ale nedovoľuje uskutočniť svoje sny? U väčšiny ľudí je to strach. Strach, že nebudú mať dostatok peňazí, strach zo zmien, ale aj nedostatočná informovanosť. Poznáme niekoľko ľudí, ktorí odvážne urobili svoj veľký krok a neľutujú. Jedným z nich je pán Schovanec.

article image

Vlastný dom ako ďalší krok

Manželia mali na výber, či urobia prístavbu ku starému domu, alebo si postavia nový. Ako to nakoniec dopadlo? Manželia Klabanoví bývali v starom dome spolu so svojou babičkou, švagrinou a jej priateľom. Rozhodli sa pre väčšie súkromie.

article image

Dom ako oáza súkromia a ticha

Je to už 8 rokov, odkedy sa manželia Macháčekoví nasťahovali do svojho novopostaveného domu. Hodnotia to ako správny krok. Na financovanie domu sa nepozerajú so strachom, vidia to ako veľmi výhodnú investíciu.

article image

Tomášov príbeh o ceste k vlastnému domu

Pán Tomáš túžil po vlastnom dome a vymyslel to naozaj šikovne. Dnes, po desiatich rokoch života vo svojom, môže zhodnotiť, že jeho rozhodnutie stavať bolo správne. A spôsob, akým si nastavil mesačné výdavky je návodom pre mnohých, ktorý možno rovnako snívajú o dome, ale majú strach, či by dokázali splácať hypotéku.

article image

Mladá rodina vo vlastnom bungalove

Martin má iba 30 rokov a už býva vo vlastnom dome. Ku novostavbe ho viedla túžba osamostatniť sa. Martin býval u rodičov, no čoraz viac ho lákalo vlastné bývanie. S priateľkou sa teda rozhliadli po možnostiach, ako sa osamostatniť. Nechceli bývať v podnájme, ani kupovať byt. Oni majú svoje sny a spoločne si ich plnia krok za krokom. Jedným z ich snov bol dom s garážou, niekde v blízkosti prírody.

article image

Stavili sme na kvalitnú stavebnú spoločnosť

Už viac ako 10 rokov býva vo svojom vysnívanom dome. Vsadil na dobre zvolenú lokalitu a kvalitné vyhotovenie stavby skúsenou firmou. Čas ukázal, že urobil dobre. Pán Cindra sa pred vyše desiatimi rokmi rozhodol stavať. Vybral si krásnu lokalitu a skúsenú stavebnú firmu. Aj on riešil otázky ako: koľko investovať do nového domu? Aký veľký dom postaviť? Murovaný dom, či drevostavba? A mnoho ďalšieho. Aký bol celý príbeh?

article image

Vlastný dom aj bez veľkej počiatočnej investície (chytrý najom)

46 ročný Marek z Košíc najprv býval so svojou ženou a s dieťaťom v dvoj-izbovom byte v podnájme. Túžili však po väčšej slobode a kontakte s prírodou. Na sociálnej sieti natrafili na spoločnosť ES, ktorá ponúkala možnosť začatia stavby domu aj s nulovou hotovosťou alebo formou “chytrého” nájmu.

article image

Keď mladá rodina stavia

Mladomanželia zo severného Slovenska sa kvôli práci sťahovali na západ. Obaja vyrastali v rodičovských domoch a boli zvyknutí skôr na vidiek ako ruch veľkomesta. Preto túžili po vlastnom dome so záhradou v pokojnej lokalite.

article image

Spoločný sen so záhradou a jazierkom

Životným snom manželov Holečkových bolo mať dom so záhradou a jazierkom. Pán Holeček pracoval ako tesár, pokrývač a vlastnými rukami postavil už niekoľko domov. Teraz mal možnosť priložiť ruku ku stavbe svojho vlastného domu.

article image

Z “hlúpeho” nájmu do “Chytrého”

Manželský pár so štyrmi deťmi býval v podnájme. Platením nájmu tretej osobe teda aj po rokoch nezískali žiaden majetok. Na internete však našli stavebnú spoločnosť so zaujímavým programom financovania. Vďaka Ekonomickým stavbám si v rámci mesačného poplatku za nájom vlastne mohli splácať svoju nehnuteľnosť.

article image

Stavba domu na kľúč

Mladá rodina zo Zlatých Moraviec bývala v malom domčeku. Ich dve deti však rástli a oni časom pocítili potrebu presťahovať sa do väčšieho. Vo svojom okolí vyhľadali pre nich dôveryhodnú stavebnú spoločnosť. Pohrávali sa aj s myšlienkou drevodomu, no uvedomovali si jeho nevýhody a tak vsadili na istotu a pustili sa do stavby murovaného domu.

article image

Nový život so svojou rodinou

Martina a Lukáš sa po návrate zo zahraničia rozhodli zostať na Slovensku, založiť si rodinu a postaviť dom. Ako sa im to podarilo? Martina a Lukáš vyrastali na dedine. Obaja boli zvyknutí na život v dome so záhradou. Časť svojho života strávili v zahraničí a keď sa vracali na Slovensko, ich plán bol jasný – usadiť sa, založiť si rodinu a postaviť dom.

article image

Len 29 ročný Michal už býva vo vlastnom dome. Financovať ho dokázal vďaka Ekonomickým stavbám.

Michal niekoľko rokov býval so svojou priateľkou v podkroví rodičovského domu. Neskôr sa presťahovali do bytu, no chýbala im záhrada a sloboda bývania v dome. Rozhodli sa skĺbiť potrebu súkromia s výhodami bývania u rodičov a postavili si vlastný dom.

article image

Užívam si bývanie v novom

Pán Jiří predal starší, veľký rodinný dom a teraz býva v krásnej, energeticky úspornej novostavbe. Prečo si dal postaviť nový dom “na kľúč”? Život každého z nás prináša mnoho zmien. Náš vnútorný svet, naše názory a spôsob života sa časom menia a spolu s nimi sa mení aj naše okolie.

article image

Vysnívaný dom bez uložených financií

Dá sa postaviť dom aj s takmer nulovou hotovosťou na účte? S Ekonomickými stavbami áno. Tomáš a Iveta to dokázali. Prečítajte si ich príbeh o splnenom priani.

article image

Život v novom dome

Miroslav a Ilona si vyskúšali bývanie v byte, aj v rodinnom dome. Rodinný dom im vyhovoval viac a preto sa rozhodli postaviť si vlastný.

article image

Stavba domu bez nasporených financií

Dá sa dom postaviť aj bez nasporených peňazí? S Ekonomickými stavbami áno. Vďaka výhodnému programu Nulová hotovosť môžete začať stavať aj vy.

article image

Teplo domova a zázemie pre rodinu

Manželia Kostilníkoví bývali v prenajatom rodinnom dome. Dom bol už starší, ale plánovali si ho odkúpiť a prerobiť. Neskôr však zistili, že jeho stav je horší, ako sa na prvý pohľad zdá a tak prehodnotili svoje rozhodnutie a postavili si nový dom.

article image

Z rušného mestského bytu na vidiek

Veronika a Milan využili finančné programy Ekonomických stavieb. Vďaka nim postavili dom a presťahovali sa z mestského bytu do domu v pokojnej oblasti.

article image

Vďaka Ekonomickým stavbám bývame vo vlastnom dome

Pan Schiefert s priateľkou túžili vlastniť rodinný dom na kľudnom mieste, niekde na vidieku. Rozhodli se odísť z rušného veľkomesta a splniť si svoj sen. Dnes žijú obklopení prírodou a stále majú všetko potrebné na dosah ruky. Ako sa im podarilo zrealizovať ich sen?

article image

Z paneláku na predmestie

54 ročná zdravotná sestra sa spolu so svojou 6-člennou rodinou presťahovala do nového domu. Roky žili v paneláku, no nekomfort a nedostatok súkromia ich viedli ku hľadaniu nového spôsobu bývania.

article image

Postavili dom aj bez nasporených peňazí

„Každý hovorí, že dať si postaviť dom na kľúč je finančne náročnejšie, no ja si to nemyslím.“ Hovorí majiteľ dnes už dokončeného, poschodového domu. Zastáva názor, že dať si postaviť dom na kľúč, je koniec koncov lacnejšie a najmä pohodlnejšie.

article image

Vďaka Ekonomickým stavbám začali stavať aj s nulovou hotovosťou

Manželia Pažoutoví z českého Liberca vychovali dve deti. Keď ich deti doštudovali, rozhodli sa, že si postavia dom a odídu z rušného mesta na vidiek. Aký bol ich príbeh?

article image

Z paneláku do domu pod lesom

Manželia Ivana a Michal sa presťahovali z rušného mesta do vlastného domu v blízkosti lesa. Užívajú si letné grilovanie na záhrade a jesenné zbieranie húb v lese. V zime podľa ich slov najviac ocenia atmosféru pri praskajúcom ohni v krbe a na jar sa tešia z prebúdzajúcej sa záhrady.

article image

Stavba domu na kľúč od ES

S celou rodinou sme žili vo veľkom dome 6 + 2. Keď nám deti odrástli a odišli “do sveta„, s manželkou sme usúdili, že nastal čas zaobstarať si nové, menšie a pre nás pohodlnejšie bývanie.

article image

Užívame si dom od ES

Naše pôvodné bývanie bolo v Prahe v byte. Byt bol krásny a pekne sa nám v ňom žilo. Našim snom ale bolo zaobstarať si rodinný dom. Dcéra dostala pozemok, tak sme sa rozhodli pre stavbu domu.

article image

Rodinný dom na vidieku od ES

Postaviť vlastný dom je pre väčšinu ľudí zásadným životným krokom a celoživotnou investíciou. Niet teda divu, že aj manželia Janečkoví dôkladne zvažovali, ktorá stavebná spoločnosť im vlastný dom postaví.

article image

Kľúč do novej budúcnosti

Myšlienka prišla už pred rokmi. Bývali sme v dvojgeneračnom dome spoločne so synovcom a jeho rodinou. Vedeli sme, že by sme ale radšej mali vlastný domček so záhradkou.

article image

Rovnaké mesto, iný život v dome od ES

Keď som premýšľal nad možnosťami budúceho bývania vedel som, že nechcem opustiť šum mesta a napriek tomu chcem mať väčší priestor, dom, pozemok.

article image

Komfort v dome od Ekonomických stavieb

Pôvodne sme bývali v panelovom byte, ktorý sme mali v osobnom vlastníctve. Mať vlastný rodinný domček, bol vždy náš veľký sen.

article image

Dom na kľúč je proste výhra

Mať vlastný nový dom bol dlho náš sen. Bohužiaľ k jeho splneniu nám chýbali financie. Časom sme nejaké financie získali, k tomu ešte predali existujúce za starý dom a mohli sme stavať.

article image

Rodinný dom na vidieku – ideálne prostredie pre deti

Mladí manželia sa rozhodli zabezpečiť bezpečné a pokojné detstvo svojim deťom prostredníctvom rodinného domu v prívetivom prostredí vidieka.

article image

Dom na kľúč je proste výhra

article image

Komfort v dome od Ekonomických stavieb

article image

Rovnaké mesto, iný život v dome od ES

article image

Kľúč do novej budúcnosti

article image

Rodinný dom na vidieku od ES

article image

Užívame si dom od ES

article image

Stavba domu na kľúč od ES

article image

Poďakovanie ES za skvelý dom

article image

Objednali sme si odoborníkov z ES

article image

Radostná zmena životného štýlu

article image

Dom v programe Pohodová stavba

article image

Luxusná LUCIA 8 od Ekonomických stavieb

article image

Komfort v dome od ES je na nezaplatenie

article image

Individuálna úprava domu od ES

article image

Spoľahli sme sa na Ekonomické stavby

article image

Stavba domu podľa plánu od ES

article image

Sen premenený na skutočnosť

article image

Bývanie vo vlastnom

article image

Skvelý prístup Ekonomických stavieb

article image

Program Nulová hotovosť od ES

article image

Úžasný Dvojdom 9 od ES

article image

Správne rozhodnutie – dom od ES

article image

Dôvera v Ekonomické stavby sa nám oplatila

article image

Z mesta na vidiek alebo cesta za splnením sna rodiny Culkovcov

article image

Mladá rodina si splnila sen o vlastnom dome s veľkou záhradou

article image

Stavba na kľúč namiesto zbytočných investícií do opráv starého domu

article image

Stavba na celý život

article image

Vždy sa nájde lepšie riešenie

article image

Byt, alebo rodinný dom? Jasná voľba, hovorí mladý pár

article image

Stavba domu s ES – skvelá voľba

article image

Splátka domu od ES rovnaká ako nájomné

article image

Spokojný život v dome od ES

article image

Máme dom od ES

article image

Splátka domu od ES rovnaká ako nájomné

Splátka domu od ES rovnaká ako nájomné “Chceli sme pre naše dieťa a pre nás pohodlné bývanie v rodinnom dome. Naše pôvodné býanie bolo v prenájme v meste. Pretože máme malú dcéru, bolo pre nás...

article image

Stavba domu s ES - skvelá voľba

Stavba domu s ES - skvelá voľba “Pôvodne sme bývali v prenajatom dome v kľudnej a zelenej mestskej časti. Založili sme si tu rodinu, ktorá sa nám pomaly začala rozrastať a my sme zrazu potrebovali...

article image

Pohodlie a kľud v rodinnom dome od Ekonomických stavieb

Pohodlie a kľud v rodinnom dome od Ekonomických stavieb Veľké želanie investora bolo opustiť byt v paneláku na rušnom sídlisku veľkomesta a presťahovať sa do rodinného domu. “Rozhodnutie, dať si...

article image

Máme dom od ES

Máme dom od ES Mladí manželia túžili po vlastnom kľude a pohodlí od začiatku ich spoločného života. Plní elánu a očakávania sa pustili do realizácie svojich želaní a predstáv. Aj cez počiatočné...

article image

Spokojný život v dome od ES

Spokojný život v dome od ES “Bývali sme v spoločnom dome s rodičmi a bolo už nutné osamostatniť sa. Snívali sme o vlastnom bývaní a uskutočnili sme tak hneď, ako to bolo finančne možné. Hlavným...

article image

Rodinný dom - splnený sen

Rodinný dom - splnený sen “ Pôvodne sme bývali v byte s rodičmi. Chceli sme mať vlastné súkromie, preto sme si chceli postaviť vlastný dom, preto sme nikdy ani nepremýšľali o kúpe bytu v meste. Manžel...

article image

Dom na mieru od ES

Dom na mieru od ES “Dôvodom zmeny a stavby domu na inom pozemku bol ruch kamiónov a áut, často prechádzajúcich okolo nás. S dvoma dcérami a psom sme nás chceli prestahovať na kľudnejšie miesto....

article image

V dome od ES si užívame každý deň

V dome od ES si užívame každý deň “Pojem “plný dom” v mnohých z nás vzbudzuje pocit stiesnenosti. Šesť členná rodina pána Novotného tento pocit poznala z malého bytu a takýto život začal byť postupne...

article image

Stavba s ES je na 100% správna voľba

Stavba s ES je na 100% správna voľba “Naše pôvodné bývanie bolo v mestskej časti v malom byte 3 + 1. Bývanie v tomto byte bolo pre našu početnú rodinu (3 deti a psy) veľmi nevyhovujúce, nepohodlné a...

article image

Dom od ES - je to jednoducho super

Dom od ES - je to jednoducho super “Bývali sme v byte, ale bývanie nebolo príjemné kvôli zlým susedom. To nás viedlo k rozhodnutiu to zmeniť, aby sme mali kľud a pohodu. Zvolili sme stavbu vlastného...

article image

Stavba domu v dobrej atmosfére

Stavba domu v dobrej atmosfére Naše pôvodné bývanie bolo v paneláku na jednej z rušných hlavných tried. Okná boli síce situované do parku, ale na západnú stranu, a tak sme v lete doma zažívali...

article image

Dom od ES - viac priestoru pre všetkých

Dom od ES - viac priestoru pre všetkých “Moja žena žila v rodinnom dome a ja som vyrastal v byte, vedeli sme o výhodách a nevýhodách takéhoto bývania. Bolo jasné, že chceme postaviť dom, realizovať...

article image

Dom nám postavili odborníci z ES

Dom nám postavili odborníci z ES “Naše pôvodne bývanie bolo v rodinnom dome, ktorý sme postavili v rokoch 1982-1984. Žili sme v malej dedine na statku. Po smrti našej babičky sme zrušili starý dom a...

article image

Dom od ES - veľká zmena v našom živote

Dom od ES - veľká zmena v našom živote “Žili sme blízko autobusovej zastávky a ázijskej reštaurácie. Obaja sme vyrastali v rodinných domoch so záhradami a tak sme sa rozhodli takéto detstvo dať aj...

article image

Splnený sen - dom od Ekonomických stavieb

Splnený sen - dom od Ekonomických stavieb “Náš pôvodný byt bol síce priestranný, ale chýbala nám záhrada, priestor pre priateľov a naše koníčky. Preto, keď nám prišiel do schránky katalóg Ekonomických...

article image

Široká ponuka služieb od ES

Široká ponuka služieb od ES “Bývali sme v byte 2 + 1. Tento byt bol vhodný pre dvojčlennú rodinu, ale nie viac. Hlavné dôvody, ktoré nás priviedli k rozhodnutiu mať vlastný dom, boli rozšírenie...

article image

Dom od ES - život ako rozprávka

Dom od ES - život ako rozprávka “ Najskôr sme mali malú záhradu s chalupou a občas sme tam prespali. Veľmi sa nám to páčilo a tak sme sa rozhodli kúpiť si pozemok so záhradou. Spočiatku nebolo...

article image

Skvelé služby od ES

Skvelé služby od ES “Ak človek túži po súkromí a záhrade na vidieku, musí si postaviť vlastný dom, alebo zrekonštruovať starší. Pán Bindík sa rozhodol pre prvú možnosť a to dať si postaviť nový dom na...

article image

Poďakovanie Ekonomickým stavbám

Poďakovanie Ekonomickým stavbám “Naše pôvodné bývanie bolo v byte 3 + 1 s balkónom. To nám postupne prestalo vyhovovať. Chceli sme zmenu, viac pokoja a súkromia, ale predovšetkým bezpečie a útulný...

article image

Profesionálne služby od ES

Profesionálne služby od ES “Pôvodne sme bývali v byte, v panelákovom dome. Na rozhodnutie, zaobstarať si vlastný dom, nás viedol sen bývania na vidieku, v dome s krásnou záhradou. Lákala nás tiež...

article image

Náš bungalov od ES

Náš bungalov od ES “Mali sme veľmi komfortné bývanie v meste, ale aj napriek tomu sme s nastávajúcim vekom túžili žiť na pokojnom mieste na vidieku. Myšlienka postaviť si vlastný dom vznikla v čase,...

article image

Bungalov v programe Nulová hotovosť od ES

Bungalov v programe Nulová hotovosť od ES “Veľmi sme túžili po vlastnej záhrade a pokoji vidieku a to bol hlavný dôvod k stavbe vlastného domu”. Dôvod stavby domu na kľúč “Rozhodnutie, že si dáme...

article image

Splnený chlapčenský sen - dom od Ekonomických stavieb

Splnený chlapčenský sen - dom od Ekonomických stavieb “Ako malý chlapec som vyrastal v dome a moja manželka tiež, preto sa nám v byte o 60tich metroch štvorcových a s dvoma deťmi nežilo zrovna dobre....

article image

Radosť z vlastného domu od Ekonomických stavieb

Radosť z vlastného domu od Ekonomických stavieb “Naše pôvodné bývanie bolo v rodinnom dome. Bývali sme s rodičmi, preto bolo našou veľkou túžbou postaviť si vlastný dom. Uvažovali sme najskôr o stavbe...

article image

Pokojný vidiek s domom od ES

Pokojný vidiek s domom od ES “Hlavným dôvodom, prečo stavať rodinný dom, bol pozemok, ktorý sme zdedili. Nechcelo sa nám každý týždeň jazdiť na pozemok pracovať, preto sme sa rozhodli ho využiť pre...

article image

Všetko je tak, ako malo byť

Všetko je tak, ako malo byť Rodina Vaňhových síce obývala slnečný a priestranný byt, avšak práve možnosť skĺbiť pracovné aktivity v meste a život v neďalekej malej obci sa im zdala ako ideálna...

article image

ES vždy pružne a ochotne pomohli

ES vždy pružne a ochotne pomohli Žiť pokojný život v rodinnom dome so záhradou je prianím mladej rodiny s deťmi. Obzvlášť v období leta, keď sa rodiny schádzajú s príbuznými, organizujú rôzne...

article image

Ďakujeme Ekonomickým stavbám

Ďakujeme Ekonomickým stavbám “Bývať vo vlastnom dome sme si vždy veľmi priali. Priebežne sme skúmali možnosti, ktoré by prispeli k naplneniu nášho želania. Nakoniec sa okolnosti zišli tak, že sme...

article image

Dom od ES - viac priestoru a nezávislosti

Dom od ES - viac priestoru a nezávislosti “Naše pôvodné bývanie bolo v prenajatom byte malých rozmerov. Naším snom bolo viac priestoru, nezávislosť a hlavne investícia do vlastného bývania “. Dôvody...

article image

ES nám vždy vyšli v ústrety

ES nám vždy vyšli v ústrety “Pôvodné byvanie bolo v rodinnom dome s rodičmi. Človek má síce u rodičov určité zázemie, ale tiež často musí myslieť na to, že v dome nebýva sám a nemôže sám rozhodovať o...

article image

Spokojnosť v dome od ES

Spokojnosť v dome od ES “Predtým sme tiež bývali v rodinnom dome ale túžba, presťahovať sa bližšie k rodine syna, nás donútila postaviť nový dom”. Výber stavebnej spoločnosti "Kontakt na Ekonomické...

article image

Splnený sen o vlastnom dome

Splnený sen o vlastnom dome “Bývali sme s manželkou od mala v paneláku, na víkendy sme chodievali k babke, kde sme niekedy trávili aj prázdniny. Ako dcéra rástla, prišli prvé prosby ohľadom psíka....

article image

Odporúčame Ekonomické stavby

Odporúčame Ekonomické stavby “Bývali sme v klasickom nájomnom dome. Chceli sme sa odsťahovať z toho neustáleho zmätku veľkého mesta. Čokoľvek kúpite v meste, môžete dostať kdekoľvek inde. “ Výber...

article image

Zbavili sme sa vysokých nájmov máme dom od ES

Zbavili sme sa vysokých nájmov máme dom od ES “Naším pôvodným bývaním bol byt. Za rozhodnutím, zaobstarať si vlastný dom, bola veľká túžba po vlastnom dome so záhradou a v neposlednom rade nechuť...

article image

Vysoká kvalita stavby od ES

Vysoká kvalita stavby od ES Každý, kto prežil svoje detstvo na pokojnom vidieku ako pán Tomáš, pochopí, že takýto človek si len ťažko zvyká na život v rušnom veľkomeste. A preto sa aj on po založení...

article image

Správna voľba - Ekonomické stavby

Správna voľba - Ekonomické stavby Každý človek preferuje niečo iné. Niekomu vyhovuje rušnejší život v meste a niekomu imponuje trochu pokojnejší až idylický život na vidieku. “Vymeniť okresné mesto za...

article image

V dome od ES sa nám býva dobre

V dome od ES sa nám býva dobre “S manželom sme bývali v paneláku v meste. Obaja sme však vyrastali v rodinných domoch v malých obciach, ťahalo nás to oboch späť na vidiek. Od začiatku nášho vzťahu...

article image

Vybral som si Ekonomické stavby

Vybral som si Ekonomické stavby Ruch veľkomesta, neustály zhon, dopravné zápchy a žiadne súkromie priviedli nakoniec rodinu z hlavného mesta na myšlienku bývania vo vlastnom dome, kde by vládla...

article image

Radosť zo služieb od Ekonomických stavieb

Radosť zo služieb od Ekonomických stavieb Postaviť vlastný dom je pre väčšinu ľudí zásadným životným krokom a celoživotnou investíciou. Niet teda divu, že aj manželia Šlepsoví dôkladne zvažovali,...

article image

Ústretovosť ES

Ústretovosť ES “Bývanie meníme preto, že si chceme polepšiť. Život v rodinnom dome ponúka oproti bytu mnoho nesporných výhod, predovšetkým žiadané súkromie, dostatok priestoru a záhradu.” Výber...

article image

Pre deti to najlepšie

Pre deti to najlepšie Nevyhovujúce bývanie môže celej rodine pekne otráviť život. Malý byt s minimom úložného priestoru, navyše v bytovom dome pri hlavnej ceste, večné dohadovanie sa so susedmi...

article image

Pomoc od Ekonomických stavieb

Pomoc od Ekonomických stavieb “Bývali sme v prenajatom byte. Dlho sme uvažovali o postavení vlastného domu. Prišlo nám neefektívne investovať peniaze do niečoho, čo nie je naše“. Výber stavebnej...

article image

Náš dom - náš sen

Náš dom - náš sen Každý človek má svoje sny. Manželia Horeňoví si vždy priali žiť vo vlastnom rodinnom dome. A keď konečne nastali vhodné podmienky pre jeho obstaranie, neváhali a chopili sa...

article image

Dom od ES - bolo to fajn

Dom od ES - bolo to fajn Pán Maroš s pani Danou sú činorodý pár, ktorý si vie svoje sny realizovať, nie len o nich premýšľať. Dobre vedeli, že dom nepostavia lusknutím prsta a aby sa dom podaril,...

article image

Dom od ES - stálo to za to

Dom od ES - stálo to za to Pán Jozef sa vrhol do stavby domu s nadšením a odvahou. Aj napriek komplikáciam, kvôli zle dostupnému pozemku nestrácal optimizmus a veril, že dôvera vložená do pracovníkov...

article image

Financovanie domu aj pozemku s ES

Financovanie domu aj pozemku s ES “Naším snom bolo postaviť si rodinný dom. Dlho sme hľadali pozemok pre stavbu domu. Neboli sme nároční, jediným prianím bol pozemok v blízkosti mesta. Nakoniec sme ho...

article image

Spokojnosť s domom od ES

Spokojnosť s domom od ES Život na sídlisku, nevyhovoval predstavám rodiny pána Veindenthalera o ideálnom bývaní, rozhodli sa hľadať svoje šťastie a začať so stavbou vlastného rodinného domu. “K stavbe...

article image

Program pre mladé rodiny od ES

Program pre mladé rodiny od ES “Sme mladí ľudia a myšlienka, že by sme mohli začať riešiť nové bývanie bola na mieste. Postaviť si vlastný dom bol vždy náš sen a sme radi, že sme sa rozhodli už teraz,...

article image

Väčší životný priestor v dome od Ekonomických stavieb

Väčší životný priestor v dome od Ekonomických stavieb Aj keď bývanie v panelákovom byte bolo pre štvorčlennú rodinu pohodlné, s postupom času sa jej členovia začali sťažovať na nedostatok súkromia a...

article image

Už žiadne zdražovanie nájomného - máme dom od ES

Už žiadne zdražovanie nájomného - máme dom od ES Štvorčlenná rodina Špatenkových mnoho rokov spokojne žila v prenajatom byte. S pribúdajúcim časom však byt prestal dostačovať nárokom jeho štyroch...

article image

Postupné financovanie stavby domu od ES

Postupné financovanie stavby domu od ES “K rozhodnutiu postaviť si vlastný dom nás viedla myšlienka pokojného bývania, možnosť mať vlastnú záhradku priamo pri dome a netráviť na nej len...

article image

Ranná káva na terase vlastného domu

Ranná káva na terase vlastného domu “Bývali sme v podnájme v centre veľkomesta a pri rozhodovaní o type nášho definitívneho bývania sme stáli pred alternatívou: byt v novostavbe v meste, alebo domček...

article image

Keď stavba rastie pred očami

Keď stavba rastie pred očami Manželia Skrivánkovi bývali v spoločnom dome spolu s rodičmi, ich snom bolo osamostatniť sa a mať vlastný rodinný dom. Rozhodli sa pre stavbu nového rodinného domu na...

article image

Skvelé programy od Ekonomických stavieb

Skvelé programy od Ekonomických stavieb Manželia Sochorovi pôvodne bývali v prenajatom byte. Rozhodli sa, bývať vo vlastnom dome, preto volili stavbu rodinného domu. “Manžel pracuje dlhodobo v...

article image

Šťastná zmena spôsobu bývania

Šťastná zmena spôsobu bývania Odchodom za oddychom sa manželia Kordíkoví rozhodli pre zmenu bývania a vymenili byt na sídlisku za krásny nový dom. “Dať si postaviť dom na klúč sme sa rozhodli hlavne z...

article image

V ES viete, za čo platíte

V ES viete, za čo platíte „Aj napriek tomu, že sme si chceli dať dom kompletne postaviť neznamenalo to pre nás, že by sme zložili v ES peniaze „na drevo“ za nový dom. Chceli sme mať prehľad a byť...

article image

Človek potrebuje dozrieť na vlastné bývanie

Človek potrebuje dozrieť na vlastné bývanie „Na vlastné bývanie človek potrebuje dozrieť. Má síce nejakú predstavu, ako by chcel bývať, ale sám si na to netrúfne.“ Výber stavebnej spoločnosti „Veľká...

article image

Seriózne jednanie Ekonomických stavieb

Seriózne jednanie Ekonomických stavieb „Bývali sme v dvojizbovom byte na 5. poschodí bez výťahu a čakali sme prírastok do rodiny. Pohoda na vidieku, kde sú aj cenovo pozemky výhodnejšie, bol ďalší...

article image

Bungalov od ES pre harmické bývanie

Bungalov od ES pre harmické bývanie Po odchode detí z domu sa manželom stal dom zrazu príliš veľký a v ich veku aj príliš náročný na údržbu a preto sa rozhodli pre nové bývanie. „Po kúpe pozemku už...

article image

Náš sen sme si splnili s ES

Náš sen sme si splnili s ES „Pokiaľ si človek ide za svojim snom prekoná všetko, tak ako my sme prekonali odchod z rušného veľkomesta na pokojný vidiek uprostred malebnej prírody.“ „Pôvodne sme bývali...

article image

Krásne bývanie od ES

Krásne bývanie od ES Nakoľko patríme k národu chatárov, mnohí z našich klientov si kompenzujú pobyt v meste víkendovým dochádzaním na chatu, alebo chalupu. Sú tak stále na cestách, neustále sa balia a...

article image

Nízke prevádzkové náklady domu od ES

Nízke prevádzkové náklady domu od ES Manželia Barinoví sa rozhodli pre vlastné bývanie, keď sa im vyskytla možnosť kúpy výhodného pozemku. Dom so záhradou preferovali pred kúpou bytu. Pôvodne manželia...

article image

Pohoda vo vlastnom dome od ES

Pohoda vo vlastnom dome od ES Pokiaľ človek túži po kľude a záhrade na vidieku, musí si postaviť vlastný dom alebo zrekonštruovať starší. Pán Grulich sa rozhodol pre prvú možnosť – dať si postaviť dom...

article image

Priestor na aktivity v dome od ES

Priestor na aktivity v dome od ES Klienti Štócoví si najskôr zadovážili záhradu a neskôr sa na nej rozhodli si postaviť dom. Zaujal ich projekt Pavla 2. Výber stavebnej spoločnosti klienti starostlivo...

article image

Výhody rodinného domu od ES

Výhody rodinného domu od ES Veľkú časť života býval pán Volný v rodinnom dome, neskôr ho osobný život doviedol k bývaniu v mestskom byte, kde prežil sedem rokov. Po týchto skúsenostiach sa rozhodol...

article image

Dom od ES - úspora času

Dom od ES - úspora času Manželia Etrychoví sa rozhodli pre stavbu nového domu celkom z praktických dôvodov. Bývali v rodinnom dome s dvoma bytovými jednotkami 2+1 a rekonštrukcia, ktorú dom...

article image

Milovaný dom od Ekonomických stavieb

Milovaný dom od Ekonomických stavieb Pani Otypková bývala v nájomnom byte v centre mesta. S pribúdajúcim vekom zatúžila po vlastnom dome so záhradou v blízkosti svojej rodiny a priateľov. Keď sa...

article image

Od rodičov do súkromia vlastného domu

Od rodičov do súkromia vlastného domu Manželia Valoví túžili po vlastnom kľude a pohodlí od začiatku ich spoločného života. Plní elánu a očakávania sa pustili do raelizácie svojich predstáv. Aj...

article image

Komfort vo vlastnom dome od ES

Komfort vo vlastnom dome od ES Snom manželov bolo vymeniť byt za vhodný rodinný dom. Chceli zostať na mieste, kde boli zvyknutí, ale nemali vhodný pozemok. Situáciu im pomohlo vyriešiť mesto...

article image

Využili sme všetky služby od ES

Využili sme všetky služby od ES Pôvodné bývanie manželov bolo v paneláku v byte s dispozíciou 2+KK. Ich túžbou však bolo pokojné bývanie so záhradou a blízkosť rodiny. “Pretože sme obaja už v...

article image

Radosť z krásneho domu od ES

Radosť z krásneho domu od ES Rodina Tíkových bývala v bytovke so štyrmi bytmi, keď sa začalo jednať o ich odpredaní do osobného vlastníctva, nastali medzi nájomníkmi nezhody, ktoré im urýchlili...

article image

Radosť z krásneho domu od ES

Radosť z krásneho domu od ES Rodina Tíkových bývala v bytovke so štyrmi bytmi, keď sa začalo jednať o ich odpredaní do osobného vlastníctva, nastali medzi nájomníkmi nezhody, ktoré im urýchlili...

article image

Prekvapivo ľahká cesta k vlastnému domu

Prekvapivo ľahká cesta k vlastnému domu “Potom sa už všetko rozbehlo ako veľký kolotoč. Dom rástol a ja som si toto vychutnávala každý večer keď som sa z práce zastavila na stavbe. Vyložene som si...

article image

Využili sme všetky služby od ES

Využili sme všetky služby od ES Manželia Maderoví vyrastali na vidieku a tak ich snom bolo bývanie v dome, naplnením ich sna sa stal dom na kľúč. “Pre výber stavebnej firmy sme mali isté kritériá....

article image

ES - skvelé služby a odborné poradenstvo

ES - skvelé služby a odborné poradenstvo Od začiatku svojho vzťahu snívali manželia Macíkoví o vlastnom dome – sen si splnili domom Veronika od Ekonomických stavieb Dar, ktorý bol implulzom pre...

article image

Programová perla ES - Pozemkový servis

Programová perla ES - Pozemkový servis Napriek tomu, že sa pani Jelínková presťahovala z panelákového bytu z rušného veľkomesta do menšieho mesta, kde bolo bývanie pokojnejšie, stále cítila, že to nie...

article image

Dom šitý na mieru od Ekonomických stavieb

Dom šitý na mieru od Ekonomických stavieb Túžba po pokojnom bývaní v súlade s prírodou na kraji lesa stála za rozhodnutím pani Macháčovej. “Bývala som v prenajatom byte na kraji mesta, po narodení...

article image

Milovaný dom od ES

Milovaný dom od ES Nákladné bývanie v centre veľkomesta vymenili manželia Pavelkoví spoločne s dcérou za rodinný dom František. Rozhodovanie bolo ľahké aj vďaka pozemku, ktorý vlastnili. “Pretože od...

article image

ES - ochota vyjsť klientom v ústrety

ES - ochota vyjsť klientom v ústrety Manželia Krejčoví bývali vo vlastnom byte 3+1, ako sa však rodina rozrastala a deti rástli, pribúdali aj nároky na priestor. Najviac im však chýbala záhrada pre...

article image

Chytrý nájom od ES - moja maximálna spokojnosť

Chytrý nájom od ES - moja maximálna spokojnosť Pani Patková túžila po rodinnom dome už roky. Dôležitú úlohu zohrala potreba oddychu, ktorý je po návrate z práce potrebný. Na cestu za novým domom si...

article image

Dokonalá organizácia stavby domu na kľúč

Dokonalá organizácia stavby domu na kľúč Osamostatniť sa, vytvoriť si vlastné zázemie a súkromie, ktoré poskytuje vlastné bývanie. To bol cieľ slečny Hanky. Keď sa vyskytla možnosť bývania v blízkosti...

article image

Keď stavať tak jedine s Ekonomickými stavbami

Keď stavať tak jedine s Ekonomickými stavbami Starostlivosť o rodičov, hospodárstvo a túžba po kľude priviedla manželov z bytu 3+1 nového domu Katka 11. “Pôvodne sme rozmýšľali o rekonštrukcii domu...

article image

Nový štýl života v dome od ES

Nový štýl života v dome od ES Manželia Tesáčkoví žijú aktívnym životom, majú radi prírodu a tak sa rozhodli dať si postaviť bungalov na pokojnom mieste, kde by mohli relaxovať po náročnej práci a...

article image

Individuálny projekt domu od ES

Individuálny projekt domu od ES Keď sa rodina pána Kuzinu rozrástla o ďalšieho člena, začali premýšľať o väčšom priestore. Rozhodovali sa medzi väčším bytom a domom. Ich voľbou sa stala kombinácia...

article image

Dom od ES - ten správny pocit

Dom od ES - ten správny pocit Manželia Maršaloví bývali v byte 1+1. Túžba po vlastnom bývaní ich priviedla na myšlienku dať si postaviť dom. Ich voľba padla na Ekonomik N7. Dôležitými kritériami pre...

article image

Poďakovanie za spoluprácu tímu Ekonomických stavieb

Poďakovanie za spoluprácu tímu Ekonomických stavieb Manželia Marešoví mali vlastné bývanie v mezonetovom byte, ale túžba po záhradke a nedostatok priestoru ich viedli k myšlienkam na bývanie v...

article image

Ušetrený čas a financie - dom na kľúč od Ekonomických stavieb

Ušetrený čas a financie - dom na kľúč od Ekonomických stavieb Prenájom v starom dome nespĺňal požiadavky rodiny Balzerových, predovšetkým v čase, keď do rodiny pribudli deti. Už jednoduché ekonomické...

article image

Bezkonkurenčné služby pre klientov Ekonomických stavieb

Bezkonkurenčné služby pre klientov Ekonomických stavieb Panelákové steny prepúšťajúce hluk zo susedných bytov, preplnené parkoviská a márna snaha zaparkovať po príchode z práce. To boli hlavné dôvody...

article image

Dom od Ekonomických stavieb - moja istota

Dom od Ekonomických stavieb - moja istota Pán Karol má rád istoty vo svojom živote. Nerád riskuje, obzvlášť, ak sa jedná o tak zásadný krok, akým je stavba domu. Jeho životné priority sa prejavili aj...

article image

Radosť z dvojgeneračného domu

Radosť z dvojgeneračného domu Opraviť starý dom alebo postaviť nový? Túto dilemu riešili riešili pomerne dlho manželia Bachtíkoví. Po zvážení všetkých zásadných otázok pre a proti, vyhrala...

article image

Nadšenie z domu od Ekonomických stavieb

Nadšenie z domu od Ekonomických stavieb „Nikdy som o vlastnom rodinnom dome nerozmýšľala. Prvým impulzom bol dar od mojich rodičov k osemnástym narodeninám. Darovali mi pozemok neďaleko nášho...

article image

Murovaný dom od ES - priestor a pokojné prostredie pre deti

Murovaný dom od ES - priestor a pokojné prostredie pre deti Spočiatku bývali manželia Dankoví v malom byte vo veľkomeste, ale s očakávaným príchodom bábätka čoraz častejšie premýšľali nad tým, že by...

article image

Nový dom od ES je lacnejší ako rekonštrukcia starého domu

Nový dom od ES je lacnejší ako rekonštrukcia starého domu Mladí manželia bývali v dome po rodičoch. Zlý stav domu bol hlavným dôvodom riešenia ich bývania. Manželia zvažovali rekonštrukciu domu alebo...

article image

Využili sme výborné služby od Ekonomických stavieb

Využili sme výborné služby od Ekonomických stavieb „Pre našu rodinu sme hľadali väčší byt. V našom okolí ale „slušných“ bytov za prijateľné peniaze je málo. Z tohto pohľadu bolo pre nás výhodnejšie...

article image

Nízkoenergetický dom od ES - úspora za energie

Nízkoenergetický dom od ES - úspora za energie Manželia Kolbaboví sa rozhodli riešiť nové bývanie pre svoju rodinu z čisto ekonomického dôvodu. Bývanie v bytovom dome, kde bol vysoký nielen samotný...

article image

Nízkoenergetický dom pre mladú rodinu

Nízkoenergetický dom pre mladú rodinu „Keďže sme mali dve malé deti, ocka pracovne vyťaženého a potrebovali sme rýchlo bývať, bola možnosť nechať si postaviť dom na kľúč pre nás ideálnym...

article image

Rodinný dom od ES - ideálne prostredie pre deti

Rodinný dom od ES - ideálne prostredie pre deti Mladí manželia sa rozhodli zabezpečiť pokojné detstvo pre svoje deti prostredníctvom rodinného domu v prívetivom prostredí vidieka. Vďaka perfektnej...

article image

Dom od ES - šťastný návrat do rodiska

Dom od ES - šťastný návrat do rodiska Mladí manželia bývali v podnájme v paneláku, čo celkom nespĺňalo ich predstavy o definitívnom bývaní. Radi preto prijali ponuku rodičov aby si na ich pozemku...

article image

ES nám vypracovali individuálny projekt domu

ES nám vypracovali individuálny projekt domu Odchod na dôchodok znamená pre väčšinu ľudí veľkú životnú zmenu, čas spomalenia a odpočinku. Nie ale pre manželov Jarošovích, ktorí sa práve v tomto čase...

article image

Viac miesta pre radosť

Viac miesta pre radosť „Od samotného nasťahovania sa tu cítime výborne a do mesta by sme sa už vrátiť nechceli.“ Vybrať tú správnu spoločnosť pre realizáciu svojho domu dalo manželom naozaj zabrať....

article image

Radosť z programu Maximálna služba

Radosť z programu Maximálna služba „Pripadá mi to ako včera, keď sme kupovali pozemok, nič na ňom nebolo a dnes si tu už spokojne bývame. Všetko prebehlo tak rýchlo… .“ Investori bývali v nájomnom...

article image

Radosť splnená do bodky

Radosť splnená do bodky „Dnešná doba prináša stále nejaké zdražovanie energií. Človek musí myslieť aj na tieto veci a premýšľať tak trochu dopredu. Nízkoenergetický dom bola pre nás jasná...

article image

Rýchle bývanie za rozumnú cenu

Rýchle bývanie za rozumnú cenu Postaviť si vlastný dom je pre väčšinu ľudí zásadným životným krokom a celoživotnou investíciou. Aj manželia Šebkoví dôkladne zvažovali, ktorá stavebná spoločnosť im...

article image

Splniť sen

Splniť sen „Rozhodne sme získali oveľa viac ako len dom.“ Keď rozmýšľame o zmene bývania, často riešime dilemu, či radšej riešiť byt v meste, alebo rodinný dom v menšej obci. Obidve možnosti majú...

article image

Nedodmietla som ponuku od Ekonomických stavieb

Nedodmietla som ponuku od Ekonomických stavieb “Vždy som si priala vlastný dom so záhradkou, kde by sa deti mohli bezpečne hrať. Finančnú hotovosť som však na dom nemala. Až firma ES mi poskytla...

article image

Radosť profesionálnym prístupom

Radosť profesionálnym prístupom “Po prvom stretnutí sme boli doslova nadšení profesionálnym prístupom zamestnancov firmy, ktorý nám vysvetlili celú problematiku výstavby domu a zoznámili nás s celou...

article image

Nízke prevádzkové náklady domu od Ekonomických stavieb

Nízke prevádzkové náklady domu od Ekonomických stavieb Prianím takmer každého mladého manželského páru je mať vlastné bývanie, ktoré spĺňa podmienky pohodlného a účelného užívania všetkých členov...

article image

Renesancia manželstva v krásnom nízkoenergetickom dome od ES

Renesancia manželstva v krásnom nízkoenergetickom dome od ES Manželia Fodoroví sa rozhodli pre svoj životný reštart v novom bývaní. Ich bývanie v služobnom byte, zmluva na dobu určitú a konfliktný...

article image

Úver na pozemok nám odštartoval stavbu

Úver na pozemok nám odštartoval stavbu Pre manželov Nemcových bolo dôležité nájsť spoločnosť, ktorá im pomôže ustáť hektický začiatok stavby. Rozbehnúť predaj vlastných nehnuteľností a súčasne zohnať...

article image

Radosť garantovanou cenou

Radosť garantovanou cenou „Všetko bolo o to jednoduchšie, že Ekonomické stavby garantujú dodržanie rozpočtu, ktorý sme pre samotným zahájením stavby odsúhlasili. Mohli sme tak zaspávať bez strachu…“...

article image

Radosť mladým klientom

Radosť mladým klientom „Všetko prebiehalo podľa plánu, stavať sa začalo na jeseň a nasledujúce Vianoce sme trávili v novom. Dom do bodky splnil naše očakávania a všetci vrátane detí sa tu cítime...

article image

Radosť, ktorú nepokazilo papierovanie

Radosť, ktorú nepokazilo papierovanie „Najskôr sme si objednali katalóg. Po jeho obdržaní a preštudovaní systému výstavby a celého spektra sprievodných služieb, ES úplne vyradili väčšinu stavebných...

article image

Radosť z vytúženého súkromia

Radosť z vytúženého súkromia Spolužitie viac generácií v jednom dome prináša mnoho výhod, ale aj nepríjemností. Pre manželov Pankovích sa už táto situácia stala neúnosná a preto sa rozhodli pre stavbu...

article image

Stavba svojpomocne sa dnes už nenosí

Stavba svojpomocne sa dnes už nenosí „Dlho sme si mysleli, že si zvládneme dom postaviť aj sami. Časom sme ale prišli na to, že len odvaha a nadšenie pre vec nám kvalitný dom nepostaví. Dnes sa už...

article image

Radosť individuálnym projektom

Radosť individuálnym projektom „Radi by sme sa poďakovali pracovníkom Ekonomických stavieb s.r.o. , ktorí dom stavali. Svojej práci rozumeli a starostlivo zrealizovali stavbu tak, ako bola...

article image

Radosť vlastným domom

Radosť vlastným domom „Na prvejschôdzke v Ekonomických stavbách sme sa stretli s veľmi ústretovým jednaním a o správnosti našej voľby nás presvedčili okrem iného aj záruky, ktoré spoločnosť svojim...

article image

Radosť zo zmeny spôsobu bývania

Radosť zo zmeny spôsobu bývania Veľmi častým javom v dnešnom spôsobe života je vlastníctvo bytu a chaty. Tak to bolo aj v prípade manželov Markových. Postupom času sa ale stáva neustále prechádzanie a...

article image

Eufória z ekonomického domu

Eufória z ekonomického domu „Bola to nepopísateľná radosť a eufória. Fascinovala nás tá jedinečná vôňa nového domu, ktorú sme si užívali ešte dlho po nasťahovaní…. To, že sme si vybrali Ekonomické...

article image

Nový dom prináša radosť a šťastie

Nový dom prináša radosť a šťastie „Napriek tomu, že nám v pôvodnom bývaní priestor nechýbal, až teraz si ho užívame s chuťou. S tým je spojených aj veľa aktivít, ktoré sme skôr realizovať...

article image

Radostná pomoc od Ekonomických stavieb

Radostná pomoc od Ekonomických stavieb „Na začiatku spolupráce s Ekonomickými stavbami sa nám zdalo, že s našimi finančnými možnosť vlastný dom nikdy nemôžeme mať. Nemali sme žiadnu hotovosť, vlastný...

article image

Splnené sľuby

Splnené sľuby „V Ekonomických stavbách sme sa stretli s veľmi milým prístupom a chuťou vyhovieť nám po všetkých stránkach.“ Tomáš mal o stavbe domu jasnú predstavu. Chcel mať svoje bývanie hotové v čo...

article image

Keď práca ide od ruky

Keď práca ide od ruky „Vzhľadom k tomu, že sme si netrúfali stavať svojpomocne, museli sme nájsť firmu, ktorá by nám postavila bývanie na kľúč.“ „Dali sme na odporúčanie známych a oslovili sme firmu...

article image

ES rozptýlili naše obavy zo stavby domu

ES rozptýlili naše obavy zo stavby domu „Postaviť dom nie je také jednoduché ako kúpiť byt. Často sme chodili okolo nášho pozemku a pýtali sa sami seba, či to zvládneme. Ale sme sa zoznámili s...

article image

Radosť z domu

Radosť z domu „Ľudia v Ekonomických stavbách mi dali pocítiť, že sú tu pre mňa a môžem s nimi riešiť akýkoľvek problém. Ich poctivý prístup vo mne vzbudzoval pocit, že stavajú dom sami sebe a nie...

article image

Bývanie a podnikanie v novom dome od ES

Bývanie a podnikanie v novom dome od ES Pani Cupalová riešila zmenu bývania a presun svojho pracoviska z prenajatých priestorov do nového domu. „Áno, v prvom rade to bola predovšetkým potreba vytvoriť...

article image

Ekonomické stavby – kompletný servis pre klienta

Ekonomické stavby – kompletný servis pre klienta Niekedy sme spokojní so svojim bývaním do chvíle, pokiaľ nám do života neprídu veľké zmeny. Takýto bol aj prípad pána Drozdeka a jeho priateľky....

article image

Máme to, po čom sme túžili

Máme to, po čom sme túžili Manželia Uhroví z malej obce v bratislavskom kraji si najskôr vyskúšali bývanie v prenajatom byte. Keďže obaja vyrastali v rodinných domoch, neustále v nich tlel pocit...

article image

Radosť z domu na mieru od ES

Radosť z domu na mieru od ES “Vurčitej fáze partnerského života, kde má každý svoj byt, je potrebné vykročiť k spoločnému životu. Inak to nebolo ani v prípade pána Štefana a jeho partnerky, ktorí sa...

article image

Zvolili sme overenú kvalitu

Zvolili sme overenú kvalitu „Rozhodli sme sa osloviť spoločnosť, ktorá nám ponúkne kompletnú výstavbu a ďalšie služby. Preto sme zvolili overenú kvalitu služieb v Ekonomických stavbách.“ Manželov...

article image

Dom na kľúč od ES - najrýchlejšie a najpohodlnejšie riešenie

Dom na kľúč od ES - najrýchlejšie a najpohodlnejšie riešenie „Vyriešiť našu bytovú situáciu stavbou domu na kľúč bola pre nás najrýchlejšia a najpohodlnejšia alternatíva.“ Pre realizáciu murovaného...

article image

Ekonomické stavby - spoľahlivý partner

Ekonomické stavby - spoľahlivý partner Sympatická dáma – pani Hana, dokázala sebe aj svojmu okoliu, že do výstavby domu sa môže pustiť aj sama žena. Ako svojho partnera si zvolila Ekonomické stavby a...

article image

Žijeme svoj sen

Žijeme svoj sen Niekedy je potrebné vyskúšať v živote viacero možností bývania aby človek prišiel na to, kam ďalej smerovať. Rodina Nachtmanových zatúžila okolo seba cítiť blízkosť prírody a dostatok...

article image

Ceníme si dom od ES

Ceníme si dom od ES Pani Lenka s manželom si zakúpili neveľký byt, ktorí si sami zrekonštruovali. Po narodení dieťaťa sa však ich spokojnosť s bývaním vytratila a začali túžiť po záhradke a väčšom...

article image

Svedomitý výber stavebnej spoločnosti

Svedomitý výber stavebnej spoločnosti Stavba domu na kľúč obnáša pre investora všetko si dobre zvážiť a premyslieť, aby dom zodpovedal jeho predstavám. Týmto mottom sa riadila aj p. Kadlecová, ktorá...

article image

Radosť priestorným domom

Radosť priestorným domom Manželia Špičkoví oslovili spoločnosť Ekonomické stavby s.r.o., aby im pomohla zrealizovať ich sen, vlastný rodinný dom. Pre rozrastajúcu sa mladú rodinu bolo už pôvodné...

article image

Radosť z vysnívaného domu

Radosť z vysnívaného domu Mladý pár si dal postaviť vysnívaný rodinný dom na kľúč a napriek tomu, že v ňom bývajú ešte len krátko, už teraz vedia, že sa rozhodli správne. Investori si pri hľadaní...

article image

Ústretovosť a profesionalita Ekonomických stavieb

Ústretovosť a profesionalita Ekonomických stavieb Manželia Baborovskí postavili dom v spolupráci s Ekonomickými stavbami v malej dedinke neďaleko hlavného mesta. Investori boli rozhodnutí realizovať...

article image

Radosť krásnou Katkou

Radosť krásnou Katkou „Hneď na prvom stretnutí so zástupcami spoločnosti sme vedeli, že sme svojho staviteľa práve našli.“ Pokiaľ človek túži po kľude a záhrade, nezostáva mu iné ako opustiť sídlisko...

article image

Vložená dôvera do Ekonomických stavieb

Vložená dôvera do Ekonomických stavieb Najväčším impulzom pre stavbu rodinného domu bolo pre manželov Vlčkových narodenie dcéry. Rozhodli sa pre výmenu malého bytu za priestorný dom so...

article image

Rodinný dom - bezpečie pre naše deti

Rodinný dom - bezpečie pre naše deti Starostlivým rodičom Mahelkovým robilo starosti, ako zabezpečiť vhodné prostredie pre ich dve vyrastajúce deti. Nevyhovujúci byt a jeho okolie v nich vzbudzovalo...

article image

Stavba domu na kľúč - úspora času aj financií

Stavba domu na kľúč - úspora času aj financií Mladí manželia Čubanoví vyrastali v paneláku, ale pre svoje dieťa chceli niečo iného. Kúpili teda pozemok v malom meste a plánovali výstavbu rodinného...

article image

Finančné programy od ES boli našou spásou

Finančné programy od ES boli našou spásou „Ekonomické stavby boli snáď jedinou spoločnosťou, ktorá mala tak prepracovaný systém financovania. Vďaka ich programom sa nám podarilo všetko zvládnuť a...

article image

Dom Viktória pre spokojný život

Dom Viktória pre spokojný život Mladí manželia si priali bývanie, v ktorom nebudú musieť riešiť problémy so susedmi, ani nepríjemnosti, ktoré im prinášalo okolie bytu. Klienti ako prvý navštívili...

article image

Finančný program od ES - vysnívané bývanie

Finančný program od ES - vysnívané bývanie Takmer celé štyri roky hľadali manželia spoľahlivú stavebnú spoločnosť, ktorej by zverili do rúk stavbu svojho vysnívaného domu. Nakoniec sa na nich usmialo...

article image

ES - skúsenosť, profesionalita, služby pre klientov

ES - skúsenosť, profesionalita, služby pre klientov Rodičia často cítia povinnosť postarať sa o samostatné bývanie vlastných detí. Manželia Scheinotoví žili v staršom rodinnom dome, zatiaľ čo ich...

article image

Platba po etapách – istota od ES

Platba po etapách – istota od ES Rodina Mišalková žila s troma deťmi v malom panelákovom byte 2+1 a túžila po malom domčeku, kde by všetci členovia domácnosti našli svoje súkromie. Ich sen sa začal...

article image

Vlastná strecha nad hlavou – spokojnosť na nezaplatenie

Vlastná strecha nad hlavou – spokojnosť na nezaplatenie Manželia dlhé roky doslova obetovali náročnému zamestnaniu a na úkor vlastného pohodlia boli nútení často meniť bývanie. To sa však prelomilo v...

article image

Znova by sme si vybrali Ekonomické stavby

Znova by sme si vybrali Ekonomické stavby „Naša rodina potrebovala trochu viac miesta. Deti dorastali, mali 12 a 10 rokov a my sme mali byt 2+1. Keď nám ponúkli byt na odkúpenie za vysokú cenu,...

article image

Radosť z pomoci od Ekonomických stavieb

Radosť z pomoci od Ekonomických stavieb Manželia Prachniaroví po založení rodiny začali snívať o vlastnom rodinnom dome. Pretože obaja vyrástli na vidieku, veľmi dobre vedeli, aká je záhrada...

article image

Radosť programom od Ekonomických stavieb

Radosť programom od Ekonomických stavieb Súžitie niekoľkočlennej rodiny sa nezaobíde bez kompromisov. Manželia Tesároví bývali dlhé roky v podnájme vo veľkom meste a aj vďaka dostupnosti vzdelania pre...

article image

Chytilo nás to za srdiečko

Chytilo nás to za srdiečko „Pre Ekonomické stavby sme sa rozhodli hlavne vďaka srdečnému prístupu ku klientom. Profesionalita a ochota sa dohodnúť na všetkom, čo bolo pre nás dôležité, nás sprevádzali...

article image

Kvalitné bývanie za rozumnú cenu

Kvalitné bývanie za rozumnú cenu „V Ekonomických stavbách som sa stretol s veľmi milým prístupom a chuťou vyhovieť nám po všetkých stránkach.“ Tomáš mal o stavbe domu jasnú predstavu. Chcel mať svoje...

article image

Ekonomické stavby - profesionalita pre klientov

Ekonomické stavby - profesionalita pre klientov Pre tých, ktorí túžia po kľude vidieka, ale neradi strácajú kontakt s veľkomestom, by sa mohlo javiť bývanie Hájkových ako ideálne. Tichá dedinka na...

article image

Náhoda nás doviedla k spokojnosti z moderného domu

Náhoda nás doviedla k spokojnosti z moderného domu Občas sa môže stať, že k realizácii domu prídete iba tak náhodou :-) „Manželka zdedila po rodičoch starý dom s malým pozemkom. Vzhľadom k stavu domu...

article image

Radostný zážitok zo stavby domu

Radostný zážitok zo stavby domu „Obdobie, keď prebiehala stavba nášho domu, bolo pre nás obdobie zážitkov. S chuťou sme sa prizerali ako dom rastie, fotili a zapisovali si do denníka, čo nové...

article image

Radosť z individuálneho projektu za cenu typového

Radosť z individuálneho projektu za cenu typového Mať kde bývať je jedna z našich základných potrieb, čo samotné však ešte nie je záruka spokojnosti. A preto sa snažíme hľadať také bývanie, ktoré si...

article image

Spokojnosť so správnou voľbou

Spokojnosť so správnou voľbou „Bol čas, kedy by som si ani nepomyslel, že raz budem bývať s rodinou v krásnom dome.“ „O zmene bývania sme začali uvažovať v čase, keď nám náš byt začal byť trochu...

article image

Radostná cesta k vlastnému domu

Radostná cesta k vlastnému domu „Aj keď som si svoj dom chcel dať postaviť kompletne, neznamenalo to pre mňa, že by som v ES zložil peniaze na hromádku s výmenou za kľúče od nového domu. Chcel som mať...

article image

Dom od ES - radostný návrat

Dom od ES - radostný návrat Boli sme sa pozrieť na krásny dom, ktorý by nevznikol, nebyť niekoľko náhod a v dnešnej dobe možno trochu neštandardného, ale úspešne realizovaného priania jeho majiteľov...

article image

Nový dom - nový začiatok

Nový dom - nový začiatok V živote človeka sa často stávajú rôzne udalosti, ktoré nás svojim spôsobom donútia urobiť aj veci, aké by sme možno ani nepredpokladali, ale čo by sme pre svoje deti a rodinu...

article image

Radosť veľkým krbom

Radosť veľkým krbom „Chcel som si skúsiť aké to je, postaviť vlastný dom a začať žiť trochu inak, než ako som bol celý život zvyknutý:“ Mladí manželia si chceli splniť svoje sen – dať si postaviť...

article image

Boli sme súčasťou skvelo fungujúceho tímu

Boli sme súčasťou skvelo fungujúceho tímu „Skvelý pocit sme mali už behom celej realizácie domu… A teraz sa už len tešíme z nášho domova, v ktorom sme naozaj šťastní“ Súžitie viac generácií v jednom...

article image

Bezbariérový dom od ES

Bezbariérový dom od ES Vlastný dom je snom takmer každého z nás. Túžime po oáze súkromia a kľudu, po vlastnej záhradke, priestore, prírode. Tejto predstave nemôže zodpovedať bývanie v prenajatom...

article image

Keď stavať, tak na kľúč

Keď stavať, tak na kľúč „Bola to naozaj „stavba na kľúč“– od samého začiatku až po koniec. Všetky vybavovačky urobili za mňa. Príjemne ma prekvapilo, že okrem „stavbariny“ vybavia absolútne všetko, čo...

article image

Žijeme v dome, po akom sme túžili.

Žijeme v dome, po akom sme túžili. „Po skúsenostiach, keď naši známi realizovali stavbu svojpomocne, sme už dávnejšie vedeli dve veci . Po prvé, ak nám to finančné možnosti dovolia, necháme si...

article image

Radosť z tepla domova

Radosť z tepla domova Radosť z tepla domova „Žiadali sme o zakomponovanie krbu do stavby, ktorý sme jednoducho v dome museli mať. Teplo z krbu počas voľných večerov v nás umocňuje pocit, že sme...

article image

Radosť z domu pre mladú rodinu.

Radosť z domu pre mladú rodinu. Vďaka niekoľkým dôležitým a predovšetkým správnym rozhodnutiam nezostalo len pri plánoch a manželia Buštoví si dnes užívajú všetky radosti, ktoré im nové bývanie...

article image

Služby ES - prinášajú radosť klientom.

Služby ES - prinášajú radosť klientom. „Rozhodovali sme sa medzi vlastným domom a bytom v novostavbe. Mali sme jasnú predstavu o veľkosti obytného priestoru, no pri porovnaní ceny novostavby bytu a...

article image

Ekonomické stavby - garancia pevnej ceny

Ekonomické stavby - garancia pevnej ceny „Keď sa obzrieme späť a porovnáme naše bývalé bývanie s tým súčasným, ani na chvíľu neľutujeme svoje rozhodnutie stavať. Pre nás dom predstavuje aj hmatateľný...

article image

Radostná sloboda a spokojná nezávislosť

Radostná sloboda a spokojná nezávislosť "Teraz už nejaký čas bývame v novom, aj keď nás čakajú nejaké práce okolo domu, vychutnávame si presne to, po čom sme túžili, teda slobodu.“ Osobná sloboda a...

article image

Nové bývanie v blízkosti prírody

Nové bývanie v blízkosti prírody „Keďže pracujeme v centre mesta sme radi, že sa po práci a škole môžeme vrátiť do nášho nového domčeka. Nevymenili by sme ho už za bývanie na sídlisku. Máme to len na...

article image

Našli sme, čo sme hľadali

Našli sme, čo sme hľadali „S pobavením spomíname na finančného analytika, ktorý po nahodení pár údajov do svojho počítača, vyhlásil : „Vychádza Vám to!“.“ Pokiaľ kedysi bol trend, že sa ľudia z...

article image

Radosť z dvojgeneračného domu

Radosť z dvojgeneračného domu Viacgeneračná rodina potrebuje k svojmu životu aj zodpovedajúci priestor, ktorý im byt v panelákovom dome len ťažko poskytne. Manželia Kvašoví vždy túžili po rodinnom...

article image

Príjemné bývanie v novom dome

Príjemné bývanie v novom dome V novom dome sa nám býva príjemne a zdravšie. Badať rozdiel vo výstavbe z modernejších stavebných materiálov, čo sa odzrkadlilo v energetickom certifikáte a tým aj v...

article image

ES - Každá situácia má svoje riešenie

ES - Každá situácia má svoje riešenie Manželia Benešoví túžili po vlastnom dome už niekoľko rokov, ale nad ich snom visel veľký otáznik – ako stavbu financovať? Takmer nulová hotovosť a obava, že...

article image

Radosť z priestorného bungalovu a kompletné služby od ES

Radosť z priestorného bungalovu a kompletné služby od ES Bývanie v nájomnom byte je jednou z možností ako bývať. V určitom veku sa človek začína zamýšľať nad tým, že má na viac ako mesačne investovať...

article image

Úplne výnimočné Ekonomické stavby

Úplne výnimočné Ekonomické stavby Bývať vo vlastnom dome podľa svojich predstáv – to je túžba mnohých mladých ľudí. V dnešnej dobe je na slovenskom trhu veľa stavebných spoločností, ale len jedna z...

article image

Šťastný domov

Šťastný domov „Rozsah aj samotná ponuka služieb a dostupnosť potrebných informácií nás ohromili. Neskôr, pri bližšom zoznamovaní s ES sa nám veľmi páčila garancia pevnej ceny domu.“ Pani Alena s...

article image

Starostlivosť a záujem pre radosť

Starostlivosť a záujem pre radosť „Rozhodujúci pre nás bol profesionálny prístup pracovníkov a ich starostlivosť a záujem o klienta.“ S pribúdajúcim vekom človek prehodnocuje svoj život. Začne túžiť...

article image

Radosť moderným domom

Radosť moderným domom „Zrazu sa ocitnete za dverami svojho sna a začínate žiť novú etapu života. Je to obrovský rozdiel oproti nášmu pôvodnému bývaniu a rýchlo sa na to zvyká.“ V malej dedinke...

article image

Nový dom v dôchodkovom veku ? Dnes už áno. Rýchlo a elegantne

Nový dom v dôchodkovom veku ? Dnes už áno. Rýchlo a elegantne Zmenila sa Vám v dôchodkom veku situácia s bývaním? Alebo veľký dom, ktorý ste kedysi postavili pre rodinu je zrazu priveľký? Podobnú...

article image

Rozhodli sme sa správne

Rozhodli sme sa správne „Na samotnú výstavbu domu je dosť veľa firiem, ale financovanie pozemku spoločnosť ES ponúkla ako jediná.“ Každý máme rôzne želania a predstavy, ale celkom určite veľká väčšina...

article image

Ferdinand je náš splnený sen

Ferdinand je náš splnený sen „Pôvodne sme chceli montovaný dom. Rozhodlo to, že Ferdinand bol cca o tretinu väčší, za rovnakú cenu, plus „murovaný je murovaný.“ Bývanie s dvorom a záhradkou bol sen aj...

article image

Radosť zo súladu s prírodou

Radosť zo súladu s prírodou Veľkým snom investorov bol krásny dom s priestornou záhradou, kde budú môcť chovať zvieratá a žiť tak trochu viac v súlade s prírodou. „ Pri bližšom zoznámení sa zo...

article image

Radosť skutočným životom

Radosť skutočným životom "Neľutujeme ani jediný okamih, keď sme odišli z rušného mesta do tichej prírody. Práce máme stále dosť, ale konečne žijeme život a nepozeráme sa naň v televízii v panelákovom...

article image

Radosť z vytúženého domu

Radosť z vytúženého domu „Všetky dojmy a pozitívne pocity prichádzajú až oveľa neskôr, keď už vo svojom domčeku bývate, sedíte na záhrade a pozorujete dielo, na ktorého vzniku ste sa podieľali. A...

article image

Stavba na kľúč, so všetkým čo k tomu patrí

Stavba na kľúč, so všetkým čo k tomu patrí Sen o novom dome mali aj manželia – tridsiatnici z Hlohovca. Mali síce vlastný byt, ale bolo to v paneláku so všetkými nevýhodami, čo k tomu patria …

article image

Radosť z domu od Ekonomických stavieb SK

Radosť z domu od Ekonomických stavieb SK Manželia Smišekoví bývali v dvojizbovom byte v Ružomberku. Po čase toto bývanie prestalo uspokojovať ich nároky z dôvodu prírastku do rodiny. Po niekoľkých...

article image

Profesionálne a pre radosť

Profesionálne a pre radosť "Mal som naozaj šťastie v tom, že som narazil na Ekonomické stavby, ktoré podľa môjho dojmu ozajstnými profesionálmi sú. Počas realizácie domu som navštevoval stavenisko...

article image

Útulný domov

Útulný domov „Svoju úlohu tiež zohral fakt, že manažér projektu, s ktorým sme jednali, bol veľký sympaťák a spolupráca s ním nás bavila.. Pán Ladislav so svojou manželkou nebrali výstavbu nového domu...