Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Jan Černý

garant programu Kvalita

j.cerny@ekonomicke-stavby.cz

"Čo robíme, robíme dobre."

Ešte aby nie! Naše domy musia byť tie najlepšie postavené v celom okolí. Každý týždeň preto spoločne skontrolujeme každú časť stavby. Navyše necháme stavbu dôkladne posúdiť súdnym znalcom.

Len dobré materiály

Stavba domu je zásadná hodnota na ďalších sto rokov. Vlastný dom je pre mnoho rodín najväčšia životná investícia. K tejto zásadnej hodnote je nutné pristupovať s mimoriadnou starostlivosťou a rozvahou.

V ES preto vždy staviame z tých najlepších materiálov. Používame rokmi overené murované technológie, ktoré dávajú našim domom mimoriadnu životnosť a vysokú trhovú hodnotu po celé desaťročia. Neexperimentujeme s technológiami, ktoré sa často za desať, či dvadsať rokov ukážu ako omyl. Pri stavbe domu miesta na chyby neexistujú.

V ES sme nezávislí. Nevyrábame panely, ani sme neprivatizovali pílu. Sme nezávislí a preto si môžeme zvoliť pre svoje domy tie najlepšie materiály a technológie.

Starostlivo sme skúmali, ako vyzerajú drevostavby za dvadsať rokov. Skúmali sme, aká je trhová cena, za aké peniaze sa predávajú drevodomy či panelové domy po pár rokoch od dokončenia. Počúvali sme odborníkov na zdravé bývanie.
Všetky tieto informácie a možnosť slobodnej voľby nás priviedli k myšlienke stavať len murované domy. Len pri murovaných domov dokážeme klientom priniesť istotu kvality, vysokej hodnoty majetku a zdravého bývania.

Kvalita

Prečo nestaviame drevostavby sa dozviete na blogu nášho riaditeľa - "Proč nestavíme dřevostavby?".

Najlepší pracovníci a spravodlivý systém

Len výborní pracovníci môžu stavať výborné domy. V ES máme tých najlepších stavebníkov na slovenskom trhu. Vytvorili sme pre nich spravodlivý systém odmien. V ES každý pracuje na úlohách. Len dobre odvedená práca si zaslúži odmenu. Priemerná práca pre nás nie je hodnota. Len výbornú prácu považujeme za splnenú úlohu. Za výbornú prácu potom odmeňujeme svojich ľudí.

Spravodlivý systém, spravodlivá odmena je náš recept za výbornú prácu na našich domoch.

Detailné informácie, ako organizujeme naše výrobné kapacity si môžete prejsť na našom blogu - "Jak organizujeme své výrobní kapacity".

Kvalita

Posudok súdneho znalca

Kvalita

Kvalita pre nás nie je len slovo do katalógu. Kvalita je pre nás základný zmysel našej práce. Ako jediný slovenský staviteľ tak nechávame každý z našich domov posúdiť autorizovaným znalcom.

Posudok znamená zásadné potvrdenie kvality pre nás aj pre Vás. Prináša však tiež vyššiu hodnotu domu, ak by ste dom predávali. Na dokončenom dome, ktorý je pod omietkou a fasádou nie je možné rozpoznať kvalitu. Potvrdenie kvality vydané skutočnou autoritou s okrúhlym razítkom autorizovaného znalca zvyšuje prípadnú predajnú cenu domu.

Unikátne servisné prehliadky

V ES sme si uvedomili, že kvalitné a pravidelné servisné prehliadky zvyšujú životnosť domu. Servisné prehliadky v stavebníctve nie sú obvyklé. To však nebol dôvod, aby sme prehliadky svojich domov nezaviedli.
Servisné prehliadky ES sú bezplatné a nie sú obmedzené záručnou dobou.

Dlhá záruka je samozrejmosť

Veríme svojej práci. Veríme materiálom, ktoré používame. Preto na všetky hlavné konštrukcie domov poskytujeme 10 rokov záruky bez akéhokoľvek príplatku.

Kvalita

Mnoho úspechov

Náš prístup prináša mnoho opakovaných úspechov. Poďte sa s nami tešiť.

Norma najvyššej kvality
ISO 9001

Už v roku 2003 sme zaviedli a obhájili certifikát prísnou normou kvality ISO 9001. Zvolili sme vtedy najprísnejšieho certifikátora z najprísnejších, nemecký TÜV.
Odmena za odvahu je dnes sladká. Rok čo rok sa dostávame od auditora TÜV dostáva mimoriadneho ocenenia našej práce. Od roku 2003 sme audit kvality obhájili vždy na výbornú.

"Staviate najlepšie domy, čo sme na Slovensku, v Česku a Nemecku videli." Sú to najkrajšie slová, ktoré nám auditori TÜV na konci auditu môžu povedať.

Rating AAA
excelentní

Už od roku 2012 podliehame pravidelnému ratingu. Ten radí ES medzi 10% najstabilnejších spoločností na Slovensku a Česku. Sme jediný staviteľ domov s takým výborným ratingom.
Stabilný partner je pre stavbu domu nesmierne dôležitý. Len pri stabilnom partnerovi máte istotu, že Vám dokončí stavbu domu. Že odstráni prípadné záručné opravy. A že Vám bude pomáhať starať sa o dom ešte dlhé desiatky rokov.

98% klientov hodnotí známkou výborne

V ES preferujeme otvorenosť. Museli sme zobrať všetku odvahu a po prvý krát v roku 2010 podstúpiť certifikáciu spokojnosti klientov. Postaviť dom, vybaviť stavebné povolenie, pomôcť s financovaním je veľa náročných krokov. Je veľa vecí, kde sa môže niečo pokaziť.

Väčšina staviteľov si spokojnosť klientov certifikovať nedá. V ES sme odvahu našli a sme veľmi potešení.

Osem rokov za sebou sme na základe skvelého hodnotenia získali ocenenie značkou Kvalitná firma. Vždy s najlepším hodnotením klientov v obore. 98% klientov nás hodnotilo známkou výborne. Ďakujeme.

Premýšľame, kde sú hranice úspechu a ako ju dosiahnuť. Úvahu nájdete v blogu riaditeľa - "Jaké procento spokojených je hranicí úspěchu?"


Dvakrát firma roka

Mimoriadne pre nás bolo, že sme sa stali prvou spoločnosťou s ocenením Firma roka, ktoré sme dostali v Poľsku, udelené Poľskou akadémiou vied tento titul nám udelila aj po druhý krát.

"Pre najviac férové zmluvy na trhu a príkladnú komunikáciu s klientmi." Uvádza sa v zdôvodnení nášho vyznamenania.


Laureát najvyššej kvality

Za dlhodobú mimoriadnu kvalitu sme sa stali laureátom najvyššej kvality Quality International.

ISO 14001:2004
- Chránime životné prostredie

V roku 2007 sme pristúpili k norme ochrany životného prostredia ISO 14001. Nájdenie rovnováhy medzi spotrebou zdrojov, zaťažením životného prostredia a úspechom v podnikaní považujeme za základnú zodpovednosť každej spoločnosti. Iba úspech, ktorý nezaťažuje nasledujúce generácie, považujeme za správny.


Dom roka, TOP dom

Ako huby po daždi v ES zbierajú ocenenia naše jednotlivé domy. Darí sa nám tvoriť domy, ktoré víťazia u odbornej a laickej verejnosti. A čo je najdôležitejšie, tvoríme domy, ktoré víťazia u Vás.

Vyberte si vlastné riešenie domu a upravte si ho podľa seba. S nami si môžete naprojektovať a postaviť najlepší dom roka. A to je skvelé.

Kvalita

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov