Kvalita

V Ekonomických stavbách sme posadnutí kvalitou. Usilujeme sa o vysokú kvalitu našich domov a služieb. Neustále hľadáme cesty, ako posúvať latku vyššie. Svojej práci veríme.

garant

Jan Černý

garant programu Kvalita

j.cerny@ekonomicke-stavby.cz

„Čo robíme, robíme dobre.“

Preto s našimi programami spájame svoje tváre. Kvalita našich domov je, Vážení klienti, základná hodnota, ktorú Vám prinášame v ES.

Len dobré materiály

Stavba domu je zásadná hodnota na ďalších sto rokov. Vlastný dom je pre mnoho rodín najväčšia životná investícia. K tejto zásadnej hodnote je nutné pristupovať s mimoriadnou starostlivosťou a rozvahou.

V ES preto vždy staviame z tých najlepších materiálov. Používame rokmi overené murované technológie, ktoré dávajú našim domom mimoriadnu životnosť a vysokú trhovú hodnotu po celé desaťročia. Neexperimentujeme s technológiami, ktoré sa často za desať, či dvadsať rokov ukážu ako omyl. Pri stavbe domu miesta na chyby neexistujú.

V ES sme nezávislí. Nevyrábame panely, ani sme neprivatizovali pílu. Sme nezávislí a preto si môžeme zvoliť pre svoje domy tie najlepšie materiály a technológie. Starostlivo sme skúmali, ako vyzerajú drevostavby za dvadsať rokov. Skúmali sme, aká je trhová cena, za aké peniaze sa predávajú drevodomy či panelové domy po pár rokoch od dokončenia. Počúvali sme odborníkov na zdravé bývanie. Všetky tieto informácie a možnosť slobodnej voľby nás priviedli k myšlienke stavať len murované domy. Len pri murovaných domov dokážeme klientom priniesť istotu kvality, vysokej hodnoty majetku a zdravého bývania.

Kvalita

Prečo nestaviame drevostavby sa dozviete na našom blogu – "Proč nestavíme dřevostavby?".

Najlepší pracovníci a spravodlivý systém

Iba výborní pracovníci môžu stavať výborne domy. V ES máme tých najlepších remeselníkov na slovenskom trhu. Vytvorili sme pre ních spravodlivý system odmien. V ES každý pracujeme s úlohou. Splnenie úloh hodný odmeny je výborne spravená práca. Priemerná práca pre nás nemá význam. Výbornú prácu považujeme za splnenú úlohu. Za výbornú prácu naších ľudi odmeňujeme.

Spravodlivý systém, spravodlivá odmena. Preto sú už s nami 20 rokov naši remeselníci.

Detailné informácie, ako organizujeme naše výrobné kapacity si môžete prejsť na našom blogu – "Jak organizujeme své výrobní kapacity".

Kvalita
Kvalita

Posudok súdneho znalca

Kvalita pre nás nie je len slovo do katalógu. Kvalita je pre nás základný zmysel našej práce. Ako jediný slovenský staviteľ tak nechávame každý z našich domov posúdiť autorizovaným znalcom.

Posudok znamená zásadné potvrdenie kvality pre nás aj pre Vás. Prináša však tiež vyššiu hodnotu domu, ak by ste dom predávali. Na dokončenom dome, ktorý je pod omietkou a fasádou nie je možné rozpoznať kvalitu. Potvrdenie kvality vydané skutočnou autoritou s okrúhlym razítkom autorizovaného znalca zvyšuje prípadnú predajnú cenu domu.

Unikátna servisná prehliadka

Skvelá a určite unikátna je myšlienka servisných prehliadok. Pravidelne Váš dom navštívime a skontrolujeme, či sa niekde neobjavili začínajúce poruchy. Tak Vám pomôžeme udržať Váš dom v perfektnom stave po desiatky rokov.

Službu servisnej prehliadky Vám poskytneme úplne bezplatne. A sme dosiaľ jediným slovenským staviteľom, ktorý takúto službu poskytuje.

Dlhodobá záruka

Štandardná záruka v stavebníctve je 2 roky. To nám príde v ES úprimne málo. A pretože svojej práci veríme, predĺžili sme štandardnú záruku hneď päťkrát. Aby ste mohli pokojne bývať, chránime Vaše domy zárukou desať rokov na všetky hlavné konštrukcie domu.

Kvalita

Testujeme za Vás

V našom obore sa každý rok objaví niekoľko desiatok zásadných noviniek. Dve tretiny z nich sa neskôr ukážu ako zlá cesta. Na skúšobných domoch neustále tieto novinky testujeme. Tak, aby sme na Vašom dome používali len overené zariadenia, ktoré sú pre Vás bezpečné.

Ten najlepší široko – ďaleko

Aby nás naša práca bavila, máme jasný cieľ. Každý náš dom musí byť tým najlepšie postaveným domom v širokom okolí. Taký dom postavíme aj Vám, to Vám sľubujeme.