Pozemok

Väčšina našich klientov stojí pred náročnou úlohou. Nájsť ten správny pozemok v lokalite, ktorú si vybrali, tam, kde si postavia svoj vysnívaný domov. Rovnako ako nie je všetko zlato, čo sa blyští, nie je každý pozemok vhodný pre stavbu domu.

Mám vlastný pozemok
pozemok je kompletne pripravený pre stavbu

Hurá. Ak máte pozemok, ktorý je pripravený pre stavbu, tak ste už len krôčik od sťahovania do Vášho nového domu. Pri existujúcom pozemku je celý postup veľmi rýchly a presný. V takom prípade prídeme na Váš pozemok a ten detailne zameriame. Tieto údaje prenesieme do Vášho projektu. Technické riešenie domu tak bude presne v súlade s Vaším pozemkom. Založenie bude zodpovedať profilu pozemku a všetkým špecifikám.

Individuální projekt

Mám vlastný pozemok
pozemok nie je pre stavbu kompletne pripravený

Výborne. Prídeme na Váš pozemok. Tento detailne zameriame a zistíme, čo všetko je potrebné zabezpečiť pre zahájenie stavby. Zistíme, kde sú prípojky, aká je hladina spodnej vody, overíme územný plán. Podľa našich zistení zrealizujeme na pozemku všetko, čo bude potrebné. Naprojektujeme pripojenie energií a toto prejednáme so správcom sietí. Ak zistíme problém so spodnou vodou, navrhneme a zrealizujeme riešenie, ktorým predídeme kontaktu spodnej vody so stavbou. Zabezpečíme povolenie vjazdu, ak to bude potrebné. Jednoducho zrealizujeme všetky práce potrebné k tomu, aby sa dal na Vašom pozemku postaviť krásny dom.

Individuální projekt

Nájdem si pozemok sám

Dobre. Každopádne Vám poskytneme rozsiahlu technickú podporu. Skôr ako pozemok kúpite, dôkladne ho preveríme. Budeme jednať so stavebným úradom, overíme územný plán, detailne preveríme možnosť pripojenia na energie.

Nájdite si svoj vysnívaný pozemok, v ES sa potom postaráme, aby jeho kúpa bola bezpečná.

Ak bude potrebné, zabezpečíme Vám financovanie pozemku. Pozemok tak budete splácať spoločne s domom v jednej splátke hypotéky.

Individuální projekt

Potrebujem nájsť pozemok

Pusťme sa do toho. Na stretnutí v našej kancelárii sa dozvieme, aký pozemok hľadáte. Aké sú Vaše potreby a priority. Následne využijeme svoje znalosti miestnych pomerov, najlepších pozemkov a tiež kontakty s overenými partnermi v realitných kanceláriách. Zo všetkých týchto zdrojov pre Vás pripravíme zoznam najlepších pozemkov.

V prvom kroku si sami a v pokoji prezriete pozemky, ktoré Vás zaujmú. Následne s Vami Váš manažér projektu navštívi zvolených favoritov. Tieto pozemky detailne preveríme. Vyhnete sa tak možným skrytým prekvapeniam pri kúpe pozemku.

Akonáhle bude pozemok Vami vybratý, nami overený, pristúpime k jeho kúpe. Ponúkneme Vám možnosť výhodnej hypotéky, kde v jednej mesačnej splátke budete splácať svoj dom aj pozemok.

Ďalšie dôležité informácie pre Vás:

Program Pozemkový servis