Financovanie vlastnou hypotékou

Podporíme Vás pri riešení Vašej hypotéky. Skontrolujeme za Vás aj skryté podmienky hypotéky.

garant

Andrea Hudecová

manažérka financií

a.hudecova@ekonomicke-stavby.sk

Pokiaľ máte otázkuKaviareň

Dom ES môžete tiež financovať aj hypotékou, ktorú si vybavíte úplne sami. Aj v tomto prípade dostanete našu podporu.

Podpora pri vybavovaní úveru

Poskytneme Vám všetku podporu, akú budete potrebovať. Odovzdáme Vám podklady potrebné k vyvabeniu úveru a jeho synchronizácii s potrebou stavby. Odovzdáme Vám všetky dokumenty potrebné k vytvoreniu znaleckého posudku znalcom banky.

Podpora pri vybavovaní úveru

Skontrolujeme Vašu hypotéku

Pokiaľ požiadate svoju manažérku financií skontrolovať Vašu hypotéku ešte pred tým než podpíšete zmluvu, skontroluje či Vaša hypotekárna zmluva neobsahuje nejaké záľudnosti, ktoré by Vám neskôr komplikovali život. Skontroluje, či ste od svojej banky získali naozaj tie najlepšie podmienky.

Skontrolujeme Vašu hypotéku

Garancia pevnej ceny

Až budete pripravovať svoj úver bude pre Vás veľmi dôležité poznať od začiatku konečnú cenu svojho domu. V ES Vám preto od prvého dňa do odovzdania kľúčov garantujeme pevnú cenu domu.

Garancia pevnej ceny

Pomôžeme pri komplikáciách

Mnoho Našich klientov narazilo pri vybavovaní hypotéky na značné komplikácie. Nie je dôvod vešať hlavu. Ak nepôjde vybavenie Vašej hypotéky hladko neváhajte sa na nás obrátiť. Naše možnosti v bankách sú veľké, aj klienti, ktorí sami v banke neuspeli neskôr získali úver prostredníctvom podmienok ES.

Pomôžeme pri komplikáciách