Radi by ste bývali vo vlastnom dome
Môj profil Klientske prostredie
garant

Andrea Hudecová

manažérka financií

Pokiaľ máte otázkuKaviareň

Program Mladá rodina

Tento program je vhodný pre klientov, ktorí majú hotovosť 5 643 € a hľadajú najlepšie riešenie mesačnej splátky hypotéky. Program je optimalizovaný tak, aby výborne a dlhodobo fungoval najmä pre mladé rodiny.

Viď viac program Mladá rodina.

Program Mladá rodina

Program Nulová hotovosť

Tento program si pravdepodobne zvolíte, ak nebudete chcieť pri stavbe domu použiť žiadne vlastné peniaze. Celá cena domu a prípadne aj celá cena pozemku je v tomto programe splácaná mesačnou splátkou hypotéky. Tento program je na Slovensku unikátnou možnosťou, ako postaviť svoj dom úplne bez nutnosti mať vlastné peniaze.

Viď viac program Nulová hotovosť.

Program Nulová hotovosť

Program Pohodová stavba

Tento program je mimoriadne vhodný pre klientov, ktorí po presťahovaní do nového domu budú predávať existujúce bývanie. Program umožní celú cenu domu zaplatiť po dokončení stavby domu a po presťahovaní.

Viď viac program Pohodová stavba.

Program Pohodová stavba

Program Chytrý nájom

Program Chytrý nájom sme pripravili pre klientov, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu čerpať štandardnú hypotéku. V programe klient platí bežný nájom, kedy 2/3 zaplateného nájmu amortizujú cenu domu.

Viď viac program Chytrý nájom.

Program Chytrý nájom

Ekonomické stavby s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón: 037 655 99 11, fax: 037 655 99 11, mobil: 903 571 471, info@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies | Zásady ochrany osobných údajov