Výhody financovania prostredníctvom ES

Perfektné financovanie je kľúčom k vlastnému bývaniu mladých rodín. V ES sa usilujeme o to, aby každá mladá rodina mohla žiť vo svojom vlastnom dome. Preto sa financovaniu usilovne venujeme už 20 rokov.

garant

Andrea Hudecová

manažérka financií

a.hudecova@ekonomicke-stavby.sk

Pokiaľ máte otázkuKaviareň

Nikto iný neodpracoval na dobrom financovaní pre mladé rodiny ani malý zlomok toho, čo sme odpracovali v ES. Preto sú podmienky, ktoré Vám dnes môžeme predložiť, iné, aké by ste dostali kdekoľvek inde. O svetelné roky iné.

Dom od Ekonomiek môžete zaplatiť svojimi peniazmi, môžete ho zaplatiť vlastnou hypotékou. Podmienky, ktoré Vám pripravíme v ES, však budú absolútne neprekonateľné. Posúďte sami.

Preklenovacia pôžička zdarma

Zásadná výhoda, ktorú svojim klientom prinášame, je preklenovacia pôžička zdarma. Našli sme spoločne skvelý pozemok a predávajúci nechce čakať na vybavenie úveru? Nevadí, použijeme preklenovaciu pôžičku. Pozemok je zaplatený za týždeň a Vás táto služba nestojí vôbec nič.

Banka Vás núti pri stavbe použiť svoje vlastné peniaze a dorovnať tak aktuálne nízky odhad likvidačnej ceny stavby? Žiadny problém. Svoje peniaze nebudete potrebovať. Použijeme preklenovaciu pôžičku. A znovu celkom zdarma.

Chcete čerpať niektorú z dotácií štátu? Ale tam je nutné náklady najprv zaplatiť a až spätne čakať na preplatenie. Čakať rok, až sa Vám vráti 10 000 Eur, môže byť nepohodlné. Pre Vás však nebude. Pri financovaní ES máte možnosť využiť preklenovaciu pôžičku a svoje peniaze tak nebudete potrebovať.

Preklenovací úver Vám jednoducho pomôže všade tam, kde by ste inak museli používať svoje úspory. Vytvorili sme tento úplne nekomerčný projekt, len preto aby sme Vám uľahčili cestu za Vaším snom. Preto ide o bezúročnú pôžičku, bez poplatkov RPMN 0 %.

Preklenovacia pôžička zdarma

Prečo je Preklenovací úver absolútne zásadná služba, si môžete prečítať v Blogu nášho generálneho riaditeľa.

Najlepší úrok

Ekonomické stavby sú veľkým partnerom pre hypotéky najväčších bánk. Od banky za toto chceme jediné – nejlepšie podmienky pre svojich klientov. Zmluvy s bankovými domami nám tak garantujú, že dostanete ten najlepší úrok, ktorý daný typ hypotéky umožňuje.
Dobrý úrok znamená, že za 40 rokov ušetríte napríklad 40 000 Eur. A mať či nemať 40 000 Eur je určite obrovský rozdiel...

Dobrý odhad

Výšku úveru Vám banka určí podľa odhadu budúcej predajnej ceny domu. Banku tak nezaujíma, koľko stavba nového domu stojí. Banku zaujíma, za koľko a v ktorom mieste sa dá dom predať. Podľa tohoto odhadu znalca banka určí, koľko peňazí Vám požičia. Zlý posudok môže byť veľký problém. S financovaním ES sa však báť nemusíte. Naše dohody v bankách pre Vás zaistia ten najlepší posudok.

Najlepší úrok

Viac o dôležitosti posudkov sa dočítate napríklad v Blogu nášho generálneho riaditeľa.

Možnosti úverov, ktoré nikto iný nemá

Pracujeme na financovaní 20 rokov. Neustále posúvame hranice a vytvárame riešenie pre klientov, pre ktorých doteraz žiadne riešenie neexistovalo. Preto dnes máme v bankách otvorené možnosti, ktoré nikto iný nemá. Je bežnou náplňou našeho dňa, že dokážeme pripraviť úver pre klienta, ktorý sám nemal v banke šancu na úspech.

Riešenie pre cudzincov, riešenie pre vodičov diaľkových kamiónov, riešenie pre klientov s nízkym daňovým priznaním. Riešenie pre klientov po insolvencii. Riešenie pre mamičky samoživiteľky.

A mnoho ďalších ciest unikátnych len v Ekonomických stavbách.

Možnosti úverov

Možnosť vrátenia domu

Život sa nedá dopredu predvídať. Myslíme aj na „zadné vrátka“. Aby ste mohli kľudne spávať, vytvorili sme program Vrátenie domu, ktorý pomôže tam, kde sa zmenia podmienky a hypotéku už nie je možné splácať. Ide o celkom unikátny program, ktorý banky oceňujú. Aj preto Vám na tento program banky dajú lepšie podmienky Vášho úveru.

Viď viac program Vrátenie domu.

Možnosť výmeny domu

Mladším bratom možnosti vrátiť dom je program Výmena domu. Mnoho našich klientov sa na nás obracia po dvadsiatich rokoch, že sa ich potreby zmenili. Že potrebujú iný dom, či dom na inom mieste. To znamená vymeniť starý dom od nás za nový dom od ES. A to jednoducho. Dobre. Tak sme vytvorili jedinečný program, kde ako náš klient svoj dom ľahko vymeníte.

Viď viac program Výmena domu.

Možnosť vrátenia domu

Osobná manažérka financií

Pripraviť hypotéku môže byť celkom náročná cesta. Vy sa jej však báť nemusíte. V ES sa o Vás bude starať Vaša osobná manažérka financií. Tá Vás prevedie celou cestou k získaniu hypotekárneho úveru. Bude za Vás jednať v bankách. Postará sa o to, že dostanete vždy tie najlepšie podmienky, ktoré banky majú inak len ako „podpultové“. Manažérka financií vedie Vašu cestu k Vašemu financovaniu tak, aby pre Vás bola čo najľahšia.

Odpoveď na otázku „Lepšie je sporiť, alebo stavať a splácať?" vám prináša naše video.

Ďalšie informácie Vám prinášame v našom videu "Do hĺbky – Výmena domu"