Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Kvalitné bývanie, kvalitný život

Klientské prostredie

Novinky

Certifikát Kvalitná firma 2015

Už po štvrtý krát za sebou naša spoločnosť obhájila zisk certifikátu Kvalitná firma. Jedná sa o prestížne ocenenie spracované na základe dopytovania spokojnosti a hodnotenie našej práce reálnymi klientmi spoločnosti nezávislou certifikačnou autoritou. Hodnotenie spokojnosti klientov za rok 2015 je jedným z najlepších medzi stavebnými spoločnosťami na slovenskom trhu. Teší nás, že prevažná väčšina klientov hodnotí našu prácu ako výbornú. Máme z takejto práce radosť. Je pre nás samozrejmosťou udržať vysokú úroveň našich služieb aj naďalej. Vaše ES.

viac...

Nový katalóg 2015

Vážení klienti,  pripravujeme pre Vás nový katalóg domov a služieb. V katalógu Vám predstavíme 30 nových domov a novinky v našich skvelých programoch. Na katalógu intenzívne pracujeme a do 14 tich dní ho začneme rozosielať do Vašich domovov. Prosíme teda o strpenie tých z Vás, ktorí si už katalóg objednali a ešte im nebol doručený. Ak ste si ešte katalóg neobjednali, môžete tak s predstihom urobiť cez objednávkový formulár, ktorý nájdete tu. Vaše ES.

viac...

Vývoj hypotekárnych úverov

Hypotéky a úvery na nehnuteľnosť na Slovensku v roku 2014 naďalej rástli rekordným tempom, najvyšším v rámci Európy. Ich objem stúpol za mesiac január 2014 a november o viacej ako 21% a za február a marec bol nárast viacej ako 40% ,čoho dôsledkom bol veľký pokles úrokov. K najdôležitejším faktorom poklesu úrokových sazieb však patrí pokles úrokových sadzieb motivovaný dvojnásobným znížením sadzieb ECB. V novembri klesla úroková sadzba na 2,98% , v decembri v niektorých bankových inštitúciách až na 2,1%. V januári 2015 banky vo svojich akciách klientovi ponúkajú úrokovú sadzbu aj na hranici 2%, nehovoriac o úrokových sadzbách s využitím štátneho príspevku pre mladých kde sa klienti dostávajú aj na úrokovú sadzbu 0,05%. Hypotekárne úvery ešte nikdy neboli pre klientov tak výhodné.

viac...

Kaviareň - otázky

Riaditeľ

Dobry den chcel by som stavat dom, mam uz vypracovany projekt, zakupeny pozemok , uz to len zrealizovat a vhodne financovat. Vasa ponuka sa mi paci len som uz dost daleko kedze nieco z toho co vy ponukate uz mam, teda ten projekt a momentalne cakam na stavebne povolenie. Vieme napriek tomu najst nejaky vhodny tym spoluprace?

viac...

Obchod

Dobrý deň prajem, prosím Vás, chcela by som sa opýtať, či je možné u vás zakúpiť jeden z projektov bez vyhotovenia stavby? Dakujem pekne vopred.

viac...

Financie

Dobry den, chcela by som sa spýtat ci aj my spadáme do programu mladá rodina. mame manzel 40a ja 30 rokov a mame dvojrocne dieta. a ako to je s poskytnutím pozicky. je po cely cas splacanie s 2 percentným urokom? dakujem

viac...
CZECH TOP 100 Ocenenie KVALITNÁ FIRMA 2010 Certifikát ISO TUV Nord

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Firma roku 2008 a 2009 v Poľsku

Ekonomické stavby – firma roka

Ekonomické stavby, ako staviteľ rodinných domov, už po druhý krát za sebou získali titul Firma roka na poľskom trhu. Ide o prestížne ocenenie z rúk poľskej Akadémie vied. Ekonomické stavby tento titul získali predovšetkým vďaka inovatívnosti, etike a pozitívnemu prístupu ku klientovi.

Strom života ES

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Dom roka 2010 a 2011 Podporujeme združenie Borůvka

Ekonomické stavby – pomáhajú združeniu Borůvka

Ekonomickým stavbám nie je ľahostajný osud našich hendikepovaných spoluobčanov. Preto sú Ekonomické stavby dlhoročným partnerom občianskeho združenia Borůvka. Pracovníci Ekonomických stavieb sa pravidelne stretávajú s hendikepovanými deťmi v sídle združenia v Borovanoch.

blogger rss

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón:+421 37 655 99 11, fax: +421 37 655 99 13, mobil: +421 903 571 471, email: mail@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies