Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Kvalitné bývanie, kvalitný život

Klientské prostredie

Novinky

Nový katalóg 2015

Vážení klienti,  pripravujeme pre Vás nový katalóg domov a služieb. V katalógu Vám predstavíme 30 nových domov a novinky v našich skvelých programoch. Na katalógu intenzívne pracujeme a do 14 tich dní ho začneme rozosielať do Vašich domovov. Prosíme teda o strpenie tých z Vás, ktorí si už katalóg objednali a ešte im nebol doručený. Ak ste si ešte katalóg neobjednali, môžete tak s predstihom urobiť cez objednávkový formulár, ktorý nájdete tu. Vaše ES.

viac...

Vývoj hypotekárnych úverov

Hypotéky a úvery na nehnuteľnosť na Slovensku v roku 2014 naďalej rástli rekordným tempom, najvyšším v rámci Európy. Ich objem stúpol za mesiac január 2014 a november o viacej ako 21% a za február a marec bol nárast viacej ako 40% ,čoho dôsledkom bol veľký pokles úrokov. K najdôležitejším faktorom poklesu úrokových sazieb však patrí pokles úrokových sadzieb motivovaný dvojnásobným znížením sadzieb ECB. V novembri klesla úroková sadzba na 2,98% , v decembri v niektorých bankových inštitúciách až na 2,1%. V januári 2015 banky vo svojich akciách klientovi ponúkajú úrokovú sadzbu aj na hranici 2%, nehovoriac o úrokových sadzbách s využitím štátneho príspevku pre mladých kde sa klienti dostávajú aj na úrokovú sadzbu 0,05%. Hypotekárne úvery ešte nikdy neboli pre klientov tak výhodné.

viac...

Nový rok 2015

Vážení klienti a priatelia ES, prajeme Vám do nového roku 2015 veľa šťastia, pohody a spokojnosti. Nech je nový rok pre Vás rokom úspešným v práci aj v súkromnom živote. Tešíme sa na Vašu priazeň a vzájomnú spoluprácu. Vaše ES http://pf-2015.ekonomickebyvanie.sk/

viac...

Kaviareň - otázky

Riaditeľ

Tu prosím napíšte Vašu otázku... Dobry den, mam zaujem o dom Katka 15 bez vlastneho pozemku, v programe chytry najom, mozte mi vyratat cenu na 30 rokov.cena pozemku je 10000.dakujem hana gottvaldova.

viac...

Obchod

Dobrý deň,uvažujeme o stavbe domu.Chceli by sme sa s Vami stretnúť ale pracujem v zahraničí a mam malo času.Dalo by sa stretnúť aj u nás. Bývame v okrese Stara Lubovňa. Dakujem

viac...

Financie

Dobrý deň, volám sa Michal a chcel by som sa spýtať koľko by vyšla mesačná splátka domu KATKA 18 + pozemok v hodnote 20 000 euro, ak nemáme s priateľkou našetrené peniaze? Ďakujem

viac...
CZECH TOP 100 Ocenenie KVALITNÁ FIRMA 2010 Certifikát ISO TUV Nord

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Firma roku 2008 a 2009 v Poľsku

Ekonomické stavby – firma roka

Ekonomické stavby, ako staviteľ rodinných domov, už po druhý krát za sebou získali titul Firma roka na poľskom trhu. Ide o prestížne ocenenie z rúk poľskej Akadémie vied. Ekonomické stavby tento titul získali predovšetkým vďaka inovatívnosti, etike a pozitívnemu prístupu ku klientovi.

Strom života ES

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Dom roka 2010 a 2011 Podporujeme združenie Borůvka

Ekonomické stavby – pomáhajú združeniu Borůvka

Ekonomickým stavbám nie je ľahostajný osud našich hendikepovaných spoluobčanov. Preto sú Ekonomické stavby dlhoročným partnerom občianskeho združenia Borůvka. Pracovníci Ekonomických stavieb sa pravidelne stretávajú s hendikepovanými deťmi v sídle združenia v Borovanoch.

blogger rss

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón:+421 37 655 99 11, fax: +421 37 655 99 13, mobil: +421 903 571 471, email: mail@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies