Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Kvalitné bývanie, kvalitný život

Klientské prostredie

Novinky

Ocenenie Kvalitná firma 2014

Už po tretíkrát za sebou sme získali ocenenie Kvalitná firma. Táto prestížna značka sa prepožičiava na základe overeného hodnotenia klientov v danom roku. Certifikačná spoločnosť kontaktuje vybranú vzorku klientov pre získanie hodnotenia spokojnosti v rôznych oblastiach. Väčšina oslovených klientov odporúča našu spoločnosť na základe kvality poskytovaných služieb, komunikácie, dodržiavania dohôd a riešenia problémov v priebehu spolupráce. Ďakujeme za skvelé hodnotenie našej práce. Spokojnosť našich klientov je pre nás najväčšou prioritou. Vaše ES.

viac...

Nový bulletin

Vyšiel nový bulletin mesiaca jún 2014. V bulletine nájdete novinky v ponuke domov v kolekci jar 2014. Nový bulletin  je na adrese http://nove-domy-jar-2014.ekonomickebyvanie.sk/ K odberu nášho pravidelného bulletinu sa môžete prihlásiť tu.

viac...

Ocenenie Dom roku 2013 opäť v Ekonomických stavbách

Rodinný dom Katka 29 obsadil 1. miesto v čitateľskej ankete Dom roka, ktorú pravidelne na Slovensku vyhlasuje časopis Rodinný dom. Ekonomické stavby získali toto ocenenie už po piaty krát v poradí. Tieto ocenenia si veľmi vážime  a sme radi, že sa Vám naše domy páčia.

viac...

Kaviareň - otázky

Riaditeľ

Dobrý deň prajem,chcem sa spýtať sme 4-členná rodina prijem máme dokopy cca=700eur teraz nám ide preč so splátkami a nájmom 350eur mesačne a krásne to zvládame ,ale ide o to že máme záujem o domček KATKA 15 ale nemáme žiadnu hotovosť ani nič vo vlastníctve dalo by sa teda zrobiť tak že aj s pozemkom aj s domčekom aj s našími splátkami čo máme (práčku,chladničku a bicykle)nepresiahli rozpočet?tých 350 maximálne 400eur mesačne a mohli by sme získať domček KATKU 15?a dalo by sa aj v blískosti Popradu?alebo iba tam kde nám určite vy?dakujem za odpoved a krásny dník prajeme Zuzana Poprad

viac...

Obchod

Dobrý deň, vedeli by ste mi, prosím Vas, vypracovať cenovú ponuku na 3i dom s vonkajšími rozmermi 9x9 m? Bez kuchynskej linky, podláh, obkladov, sanity, dverí a zarubni. Ďakujem.

viac...

Financie

Dobrý deň, Je podmienkou stavby domu od Vás aj jeho financovanie? Je možné využiť aj hypotekárny úver pre mladých s prémiou? Je možné si od Vás zakúpiť projekt KATKA 12? Cena domov je bez pozemku? Ďakujem

viac...
CZECH TOP 100 Ocenenie KVALITNÁ FIRMA 2010 Certifikát ISO TUV Nord

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Firma roku 2008 a 2009 v Poľsku

Ekonomické stavby – firma roka

Ekonomické stavby, ako staviteľ rodinných domov, už po druhý krát za sebou získali titul Firma roka na poľskom trhu. Ide o prestížne ocenenie z rúk poľskej Akadémie vied. Ekonomické stavby tento titul získali predovšetkým vďaka inovatívnosti, etike a pozitívnemu prístupu ku klientovi.

Strom života ES

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Dom roka 2010 a 2011 Podporujeme združenie Borůvka

Ekonomické stavby – pomáhajú združeniu Borůvka

Ekonomickým stavbám nie je ľahostajný osud našich hendikepovaných spoluobčanov. Preto sú Ekonomické stavby dlhoročným partnerom občianskeho združenia Borůvka. Pracovníci Ekonomických stavieb sa pravidelne stretávajú s hendikepovanými deťmi v sídle združenia v Borovanoch.

blogger rss

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón:+421 37 655 99 11, fax: +421 37 655 99 13, mobil: +421 903 571 471, email: mail@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies