Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Kvalitné bývanie, kvalitný život

Klientské prostredie

Novinky

Ocenenie Dom roku 2013 opäť v Ekonomických stavbách

Rodinný dom Katka 29 obsadil 1. miesto v čitateľskej ankete Dom roka, ktorú pravidelne na Slovensku vyhlasuje časopis Rodinný dom. Ekonomické stavby získali toto ocenenie už po piaty krát v poradí. Tieto ocenenia si veľmi vážime  a sme radi, že sa Vám naše domy páčia.

viac...

Vývoj hypotekárneho trhu na Slovensku

Finanční analytici predpokladajú, že trend nízkych úrokových sadzieb by mohol pretrvať i po dobu nasledujúcich mesiacov. Okrem nízkej základnej sadzby ECB k tomuto prispieva i silný konkurenční boj medzi jednotlivými bankami. Priemerné úrokové sadzby u hypotekárnych úverov sú dnes na najnižšej úrovni za posledných niekoľko rokov. Nepredpokladá sa, že by mohlo prísť k ďalšiemu výraznejšiemu poklesu úrokových sadzieb. Súčasná doba je optimálna pre tých z Vás, ktorí chcú riešiť financovanie nového bývania práve cez hypotekárny úver.

viac...

Nový rok 2014

Vážení klienti a priatelia ES, prajeme Vám do nového roku 2014 veľa šťastia, pohody a spokojnosti. Nech je nový rok pre Vás rokom úspešným v práci aj v súkromnom živote. Tešíme sa na Vašu priazeň a vzájomnú spoluprácu. Vaše ES

viac...

Kaviareň - otázky

Riaditeľ

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sa u Vás dá aj vybraný dom podpivničiť? ďakujem, s pozdravom Zuzana

viac...

Obchod

Tu prosím napíšte Vašu otázku... Dobry den, Ja by som mala zaujem o projekt katka 29, a moje otazky su : - aky musi byt mesacny prijem aby sa to dalo vybavit -ake su poplatky za vybavenie stavebneho povolenia -ked by sme chceli projekt sikovne rucicky, ako by sa mohla cena upravit. Za odpovede dakujem s pozdravom Katka

viac...

Financie

otázka na predchádzajúci email -splátka 297 eur,/Miluška 4/ - je v cene celkom hotový dom? / podlahy, schodište....?2

viac...
CZECH TOP 100 Ocenenie KVALITNÁ FIRMA 2010 Certifikát ISO TUV Nord

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Firma roku 2008 a 2009 v Poľsku

Ekonomické stavby – firma roka

Ekonomické stavby, ako staviteľ rodinných domov, už po druhý krát za sebou získali titul Firma roka na poľskom trhu. Ide o prestížne ocenenie z rúk poľskej Akadémie vied. Ekonomické stavby tento titul získali predovšetkým vďaka inovatívnosti, etike a pozitívnemu prístupu ku klientovi.

Strom života ES

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Dom roka 2010 a 2011 Podporujeme združenie Borůvka

Ekonomické stavby – pomáhajú združeniu Borůvka

Ekonomickým stavbám nie je ľahostajný osud našich hendikepovaných spoluobčanov. Preto sú Ekonomické stavby dlhoročným partnerom občianskeho združenia Borůvka. Pracovníci Ekonomických stavieb sa pravidelne stretávajú s hendikepovanými deťmi v sídle združenia v Borovanoch.

blogger rss

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón:+421 37 655 99 11, fax: +421 37 655 99 13, mobil: +421 903 571 471, email: mail@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies