Ekonomické stavby - murované rodinné domy na kľúč

Kvalitné bývanie, kvalitný život

Klientské prostredie

Novinky

Nový bulletin

Vyšiel nový bulletin mesiaca jún 2014. V bulletine nájdete novinky v ponuke domov v kolekci jar 2014. Nový bulletin  je na adrese http://nove-domy-jar-2014.ekonomickebyvanie.sk/ K odberu nášho pravidelného bulletinu sa môžete prihlásiť tu.

viac...

Ocenenie Dom roku 2013 opäť v Ekonomických stavbách

Rodinný dom Katka 29 obsadil 1. miesto v čitateľskej ankete Dom roka, ktorú pravidelne na Slovensku vyhlasuje časopis Rodinný dom. Ekonomické stavby získali toto ocenenie už po piaty krát v poradí. Tieto ocenenia si veľmi vážime  a sme radi, že sa Vám naše domy páčia.

viac...

Vývoj hypotekárneho trhu na Slovensku

Finanční analytici predpokladajú, že trend nízkych úrokových sadzieb by mohol pretrvať i po dobu nasledujúcich mesiacov. Okrem nízkej základnej sadzby ECB k tomuto prispieva i silný konkurenční boj medzi jednotlivými bankami. Priemerné úrokové sadzby u hypotekárnych úverov sú dnes na najnižšej úrovni za posledných niekoľko rokov. Nepredpokladá sa, že by mohlo prísť k ďalšiemu výraznejšiemu poklesu úrokových sadzieb. Súčasná doba je optimálna pre tých z Vás, ktorí chcú riešiť financovanie nového bývania práve cez hypotekárny úver.

viac...

Kaviareň - otázky

Riaditeľ

Dobrý deň, aký je vekový limit pre program Mladá rodina? Máme obaja s manželom 38 let a chcela by som vedieť, či môžeme tento spôsob financovania využiť. Ďakujem Alica.

viac...

Obchod

stavate domy po celom slovensku? my by sme chceli stavat v Prešove.

viac...

Financie

Zdravim,uz dlho uvazujem nad vlastnym domcekom, mozno nieco podobne ako kristina 12) mam 55rokov, trojizbovy byt, a pozemok,a mam pravidelny prijem cca 650 Eur, a zaujal ma vas program pohodova stavba a hlavne to ze by to bolo rychlo postavene. Ake mam moznosti? Dakujem za odpoved a zelam pekny den

viac...
CZECH TOP 100 Ocenenie KVALITNÁ FIRMA 2010 Certifikát ISO TUV Nord

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Firma roku 2008 a 2009 v Poľsku

Ekonomické stavby – firma roka

Ekonomické stavby, ako staviteľ rodinných domov, už po druhý krát za sebou získali titul Firma roka na poľskom trhu. Ide o prestížne ocenenie z rúk poľskej Akadémie vied. Ekonomické stavby tento titul získali predovšetkým vďaka inovatívnosti, etike a pozitívnemu prístupu ku klientovi.

Strom života ES

Ekonomické stavby – chránia životné prostredie

Ekonomické stavby majú zavedený systém riadenia ochrany životného prostredia podľa noriem ISO 14001. Ako symbol ochrany životného prostredia si zvolili strom Prunus Subhirtella „Pendula“. Tento strom vysádzajú Ekonomické stavby ku každému dokončenému rodinnému domu.

Dom roka 2010 a 2011 Podporujeme združenie Borůvka

Ekonomické stavby – pomáhajú združeniu Borůvka

Ekonomickým stavbám nie je ľahostajný osud našich hendikepovaných spoluobčanov. Preto sú Ekonomické stavby dlhoročným partnerom občianskeho združenia Borůvka. Pracovníci Ekonomických stavieb sa pravidelne stretávajú s hendikepovanými deťmi v sídle združenia v Borovanoch.

blogger rss

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o., Pohranická ulica 391, 951 01 Štitáre, telefón:+421 37 655 99 11, fax: +421 37 655 99 13, mobil: +421 903 571 471, email: mail@ekonomicke-stavby.sk

Doplňujúce informácie | Pravidlá používania webových stránok | Zásady používania súborov cookies